Vzhledem k současné situaci budou Vaše objednávky vyřízeny během 2-4 pracovních dní. Děkujeme za trpělivost.

RUBBER SYSTEM

Je profesionální nehtová péče vyrobená na bázi kaučukového gelu BASE & BUILDER & TOP. Jsou to exluzivní gely nové generace, vhodné i na velmi problematické, křehké a zničené nehty. Unikátní složení je bez nebezpečných látek a rozpouštědel, udržuje nehty zdravé a silné. Při vytvrzování v lampě nepálí.

Díky nové technologii jsou velmi elastické a flexibilní, vyrovnávají nerovnosti povrchu nehtového lůžka a korigují všechny nedokonalosti přirozeného nehtu. Dále vyživují a zpevňují poškozené nehty a znásobují lesk barevného odstínu.

Zaručují extra silné adhezivní vlastnosti, dlouhou trvanlivost nehtů bez odchlipů i bublinek už v tenké vrstvě. Mají hustší konzistenci, díky čemuž nezatékají ke kutikule. Vrchní TOP je rovněž elastický a flexibilní, ale také s vysokým leskem a dlouhou trvanlivostí. 

JAK FUNGUJE RUBBER BASE BUILDER NA KAUČUKOVÉ BÁZI?

Rubber base builder je gelový systém, který nám pomáhá jednoduše zdokonalovat tvar i délku nehtu. Byl vytvořen pro manikérky, které chtějí pracovat rychle a efektivně.

Pojďme se tedy podívat na to, co nám tento systém přináší za výhody v praxi. Konzistence rubber base builder je středně až hustě krémová, což je velkou výhodou při nanášení na samotný nehet. Zůstává přesně tam, kam ho naneseme. Nemá tendenci zatékat do valů, takže je vhodný i pro začínající manikérky.

Vzhledem k tomu, že je v lahvičce se štětečkem, který je kulatý, dostanete se s materiálem hluboko do valu.To umožňuje rychlou práci a zamezí tak bublinkám a nadzvednutí gelu od nehtu. Výhodou je, že nepotřebujete další nástroje k aplikaci. Dokážete tak vytvořit prodloužení nehtu pouze s jedinou lahvičkou, která už štětec obsahuje.

Způsob nanášení:

Base & Builder je podklad i stavební gel v jednom, je ovšem nutné tyhle fáze provádět jednotlivě. Podkladová fáze se nanáší na předem zdrsněný nehet v tenké vrstvě. Jako druhý krok použijeme stejnou lahvičku a lehce vymodelujeme nehet pro perfektní modeláž bez pilování. Ušetříme si tak několika minutovou práci a prach. Vytvrdíme v UV/LED lampě po dobu 30 sec. Poté můžeme aplikovat barvu nebo nechat v natural looku. Jako třetí krok aplikujeme flexibilní a velmi lesklý top, vytvrdíme v UV/LED lampě po dobu 60.sec, setřeme výpotek a jako finální péči vmasírujeme olejíček na nehtovou kůžičku.

Pokud se rozhodnete nehet pouze zpevnit, stačí nanést malé množství ve dvou tenkých vrstvách. Rubber base je velmi flexibilní a elastický, tudíž přijme ohebnost nehtu. Výsledkem je dlouhotrvající manikúra, kterou ocení každá zákaznice.

Rubber base builder je vytvořen ve třech základních barvách. Clear, Beige, Pink a Top coat.

13085-1_rubber-system-clear13091_rubber-system-biege13088_rubber-system-pink          13094_rubber-system-top

Rubber base builder clear je vhodný jako podklad pod stavební materiály. Pro ty z vás, které máte rády čiré stavební gely je to dobrá volba.

Rubber base beige a pink jsou kamuflážní gely. Jsou vhodné jak pro zpevnění nehtu, tak pro prodloužení lůžka při modelaci nehtů.

Díky tomu, že je rubber base builder systém vytvořen na kaučukové bázi, neničí pilníky ani drahé frézy vaší brusky.

A protože neobsahuje nebezpečné látky a rozpouštědla, neničí ani vaše nehty, naopak působí příznivě na samotný růst.

Jak rubber base builder odstranit z nehtu?

Doporučuji použít spíše jemnější pilník nejlépe o hrubosti 180/180 nebo maximální hrubost 150/150. Lze použít i jemné frézy, pokud upřednostňujete broušení nehtu za pomocí brusky.

Pilníkem s hrubšími zrny zvyšujete riziko poranění kůžiček nehtového valu nebo propilování se na samotný nehet. Odstranění musí probíhat vždy velmi jemně a pečlivě. Rubber base builder lze odstranit také namáčením nebo-li zabalením nehtu do alobalové folie za pomocí odstraňovače na bázi acetonu. Průměrná doba odstranění je cca 15-20 min.

Záleží na tom jak velká je vrstva materiálu na nehtu a zda jste nepoužili i další materiál, např. barevný gellak nebo gel.

 

Tento systém je velmi vyjimečný. Usnadní vám práci. Ušetří čas a vaše zákaznice se k vám budou rády vracet. Za náš tým vám ho můžeme určitě doporučit.

Enii nails nabízí na RUBBER SYSTEM  kurz

Revoluční metoda v modeláži, či zpevnění přírodních nehtů - tzv. modeláž bez pilování! Velmi rychlý způsob, čistá práce - úspora času - to je Rubber systém. Neváhejte a vyzkoušejte. Jednoduchost, rychlost, krása, zdraví.

Screenshot_2020-03-03 Enii_nails_official ( enii_nails_official) • Fotky a videa na Instagramu

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.