💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

RUBBER SYSTEM

Je profesionální nehtová péče vyrobená na bázi kaučukového gelu BASE & BUILDER & TOP. Jsou to exluzivní gely nové generace, vhodné i na velmi problematické, křehké a zničené nehty. Unikátní složení je bez nebezpečných látek a rozpouštědel, udržuje nehty zdravé a silné. Při vytvrzování v lampě nepálí.

Díky nové technologii jsou velmi elastické a flexibilní, vyrovnávají nerovnosti povrchu nehtového lůžka a korigují všechny nedokonalosti přirozeného nehtu. Dále vyživují a zpevňují poškozené nehty a znásobují lesk barevného odstínu.

Zaručují extra silné adhezivní vlastnosti, dlouhou trvanlivost nehtů bez odchlipů i bublinek už v tenké vrstvě. Mají hustší konzistenci, díky čemuž nezatékají ke kutikule. Vrchní TOP je rovněž elastický a flexibilní, ale také s vysokým leskem a dlouhou trvanlivostí. 

rubber system

JAK FUNGUJE RUBBER BASE & BUILDER NA KAUČUKOVÉ BÁZI?

Rubber base builder je gelový systém, který nám pomáhá jednoduše zdokonalovat tvar i délku nehtu. Byl vytvořen pro manikérky, které chtějí pracovat rychle a efektivně.

Pojďme se tedy podívat na to, co nám tento systém přináší za výhody v praxi. Konzistence rubber base builder je středně až hustě krémová, což je velkou výhodou při nanášení na samotný nehet. Zůstává přesně tam, kam ho naneseme. Nemá tendenci zatékat do valů, takže je vhodný i pro začínající manikérky.

Vzhledem k tomu, že je v lahvičce se štětečkem, který je kulatý, dostanete se s materiálem hluboko do valu. To umožňuje rychlou práci a zamezí tak bublinkám a nadzvednutí gelu od nehtu. Výhodou je, že nepotřebujete další nástroje k aplikaci. Dokážete tak vytvořit prodloužení nehtu pouze s jedinou lahvičkou, která už štětec obsahuje.

APLIKACE RUBBER SYSTÉMU

  1. Provedeme dezinfekci rukou a nehtů
  2. Jako první krok si nehty připravíme standartním způsobem (lehce zdrsníme povrch nehtu, zatlačíme nebo odstraníme kůžičku)
  3. Pro perfektní přilnutí k přírodnímu nehtu doporučujeme použít podpůrné přípravky. K řádnému odmaštění a dehydrataci použijeme Nail Prep, poté k perfektnímu přilnutí materiálu použijeme přilnavač Super Stick.
  4. Base & Builder je podklad i stavební gel v jednom, je ovšem nutné tyhle fáze provádět jednotlivě. Podkladová fáze se nanáší v tenké vrstvě. Jako druhý krok použijeme stejnou lahvičku a lehce vymodelujeme nehet pro perfektní modeláž bez pilování. Ušetříme si tak několika minutovou práci a prach. Vytvrdíme v UV/LED lampě po dobu 60 sec. Poté můžeme aplikovat barvu nebo nechat v natural looku.
  5. Jako další krok aplikujeme flexibilní a velmi lesklý top, vytvrdíme v UV/LED lampě po dobu 60.sec, setřeme výpotek. 
  6. Jako finální péči vmasírujeme olejíček na nehtovou kůžičku.

Pokud se rozhodnete nehet pouze zpevnit, stačí nanést malé množství ve dvou tenkých vrstvách. Rubber base je velmi flexibilní a elastický, tudíž přijme ohebnost nehtu. Výsledkem je dlouhotrvající manikúra, kterou ocení každá zákaznice.

Rubber systém nabízíme v 7 odstínech v 11 ml lahvičkách.

rubber-clear rubber-milky-white  rubber-milky-pink rubber-pink

rubber-rosy rubber-beige rubber-marchmallow rubber-system-top

          

Rubber base & builder clear je vhodný jako podklad pod stavební materiály. Pro ty z vás, které máte rády čiré stavební gely je to dobrá volba.

Rubber base & builder milky white a baby pink jsou vhodné na babyboomer, milky ombré a jemný mléčný nádech na jakoukoliv barvu.

Rubber beige, pink, rosy a marshmallow jsou kamuflážní gely. Jsou vhodné jak pro zpevnění nehtu, tak pro prodloužení lůžka při modelaci nehtů.

Díky tomu, že je rubber base & builder systém vytvořen na kaučukové bázi, neničí pilníky ani drahé frézy vaší brusky a velice dobře se brousí.

A protože neobsahuje nebezpečné látky a rozpouštědla, neničí ani vaše nehty, naopak působí příznivě na samotný růst.

rubber system  rubber system  rubber system

 

ODSTRANĚNÍ RUBBER SYSTÉMU

Rubber systém není zcela rozpustný. Po použití acetonového odstraňovače (s remover foliemi 15-20 minut) materiál lehce změkne a odbroušení je jednodušší a šetrnější. Z časového hlediska může rovnou odbrousit. Doporučujeme použít spíše jemnější pilník nejlépe o hrubosti 180/180 nebo maximální hrubost 150/150. Lze použít i jemné frézy, pokud upřednostňujete broušení nehtu za pomocí brusky.

Pilníkem s hrubšími zrny zvyšujete riziko poranění kůžiček nehtového valu nebo propilování se na samotný nehet. Odstranění musí probíhat vždy velmi jemně a pečlivě. 

Záleží na tom jak velká je vrstva materiálu na nehtu a zda jste nepoužili i další materiál, např. barevný gel lak nebo gel.

rubber system

Tento systém je velmi výjimečný. Usnadní vám práci. Ušetří čas a vaše zákaznice se k vám budou rády vracet. Za náš tým vám ho můžeme určitě doporučit.

Enii nails nabízí na RUBBER SYSTEM  kurz

Revoluční metoda v modeláži, či zpevnění přírodních nehtů - tzv. modeláž bez pilování! Velmi rychlý způsob, čistá práce - úspora času - to je Rubber systém. Neváhejte a vyzkoušejte. Jednoduchost, rychlost, krása, zdraví.

rubber system

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.