💅Nové odstínky Rocklac 5 ml nyní v prodeji a sleva 15% na gumové báze!

Remover

V nehtové kosmetice je remover (odstraňovač) produkt určený k odstranění laků na nehty, gelových laků, akrylů a dalších umělých nástavb nehtů. Obvykle je založený na acetonu nebo non-acetonových složkách.

Tipy, Rady a Triky

Typ removeru: Je důležité vybrat remover odpovídající typu produktu, který chcete odstranit. Acetonový remover je obecně silnější a efektivnější při odstraňování trvanlivých produktů jako je gel nebo akryl, zatímco non-acetonové odstraňovače jsou jemnější, ale méně efektivní.

Aplikace: Remover se aplikuje na vatu nebo tampon, který se pak přiloží na nehet. U odolnějších produktů, jako jsou gely a akryly, se doporučuje nehet v removeru namočit.

Šetrnost: Remover může být pro kůži dráždivý, proto je důležité zabránit dlouhodobému kontaktu s pokožkou. Po použití je dobré nehty a ruce důkladně opláchnout a hydratovat.

Bezpečnost: Při manipulaci s removerem je nutná opatrnost, protože mnoho odstraňovačů je hořlavých a může způsobit podráždění očí a dýchacích cest.

Remover je nezbytný nástroj pro udržování a obnovování manikúry. Správné použití a manipulace s tímto produktem je klíčová pro zdraví a krásu vašich nehtů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.