Vzhledem k současné situaci budou Vaše objednávky vyřízeny během 2-4 pracovních dní. Děkujeme za trpělivost. Z důvodu nařízení vlády jsou všechny prodejny zavřeny.

Rubber system Top gel 11 ml

Kód: EI 01-RS04
314 Kč –15 %
Rubber System TOP
314 Kč –15 % 267 Kč 220,66 Kč bez DPH
Skladem

Exkluzivní gely nové generace, vyrobené na bázi kaučukového gelu, vhodné i na velmi problematické nehty. Jsou vynikající na práci s křehkými a zničenými nehty. Unikátní složení bez nebezpečných látek a rozpouštědel udržuje nehty zdravé a silné, při vytvrzování v lampě nepálí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní gely nové generace, vyrobené na bázi kaučukového gelu, vhodné i na velmi problematické nehty. Jsou vynikající na práci s křehkými a zničenými nehty. Unikátní složení bez nebezpečných látek a rozpouštědel udržuje nehty zdravé a silné, při vytvrzování v lampě nepálí. Díky nové technologii jsou velmi elastické a flexibilní, vyrovnávají nerovnosti povrchu nehtového lůžka a korigují všechny nedokonalosti přirozeného nehtu. Dále vyživují a zpevňují poškozené nehty a znásobují lesk barevného odstínu. Zaručují extra silné adhezivní vlastnosti, mají hustější konzistenci, díky čemuž nezatékají ke kutikule a dlouhou trvanlivost nehtů bez odchlipů a bublinek už v tenké vrstvě. Vrchní top je také zároveň elastický a flexibilní, ale také s vysokým leskem a dlouhou trvanlivostí.

1.krok BASE
Na předem připravený, odmaštěný nehet aplikujeme bázi, která odpruží jakýkoliv materiál a je vynikající i pro velmi poškozené nehty

 • zdrsníme povrch nehtu jemným pilníkem nebo bufferem
 • použijte Nail Prep 
 • poté Super Stick  
 • a pak aplikujte RUBBER BASE&BUILDER v tenké vrstvě
 • vytvrdíme po dobu 30 sekund v UV/LED lampě
 • nestíráme výpotek a přejdeme ke 2.kroku

2.krok BUILDER

stavební materiál, který výborně drží a perfektně přilne k podkladu

 • naneseme malou "kuličku" rubberu a lehce vymodelujeme nehet pro perfektní modeláž bez pilování, vytvrdíme v UV/LED lampě(48W a výš) 30-60sec 
 • Vhodný na zpevnění přírodních nehtů, ovšem můžeme nehet mírně prodloužit o cca 1-2 mm. 
 • Jestliže potřebujeme nehet upravit pilníkem - setřeme výpotek, opilujeme a zdrsníme povrch, poté přejdeme ke 3. kroku
 • jestliže nepotřebujeme pilovat, výpotek nestíráme a přejdeme ke 3. kroku
 • chceme-li aplikovat barvu, provedeme to v této fázi, poté přejdeme ke kroku 3. (můžeme také nechat nehet v natural looku.)


3.krok TOP GEL
flexibilní a velmi lesklý top

 

ODSTRANĚNÍ:

Odstranění - pilováním

Rubber systém není zcela rozpustný. Použitím Hybrid cleaneru a remover folie po dobu alespoň 20 minut materiál změkne a jde velice dobře a šetrně odpilovat. Záleží na množství použitých produktů a síle materiálu.

NOVINKA - máme pro vás novinku - stavební gel SCULPTER. Jedná se zcela novou formu stavebného gelu, který navazuje na RUBBER systém. Má téměř stejnou konzistenci, práce s ním je velmi jednoduchá a rychlá a prodlouží nehet do požadované délky. Nehet zpevní, prodlouží, ale je velice lehký a přirozený. 7 barev.  Vyzkoušejte :-) ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: RUBBER SYSTEM
Typ gelu: vrchní
Barva: čirý
Doba vytvrzení v UV/LED lampě: 60 sekund
Hustota: střední
Pružnost: vysoká
Transparentnost: vysoká
Specifikace: kaučukový gel
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora 27.1.2020 16:52
Dobrý den, lze na <span class="show-tooltip" title="Novinka v péči o přírodní nehty. Jedná se o gel na bázi kaučuku, který je vhodný&amp;nbsp; i na problematické a zničené nehty. Díky složení bez rozpouštědel udržuje nehty zdravé."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/rubber/">Rubber</a></span> systém aplikovat i <span class="show-tooltip" title="Gel lak je primárně určen ke zpevnění přírodních nehtů. Jeho barvy mají ale široké uplatnění i při nehtové modeláži.&amp;nbsp; Na přírodní nehet se nanáší v tenkých vrstvách. Vrstva báze, dvě vrstvy barvy a závěrečný top. Na nehtech vydrží 3-4&amp;hellip;"><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/gel-lak/">gel lak</a></span>?
Odpovědět
MH Avatar autora Rubber systém 27.1.2020 16:59
Dobrý den, ano, lze, Rubberem vymodelujete nehet a jako barevný odstín můžete aplikovat <span class="show-tooltip" title="Gel lak je primárně určen ke zpevnění přírodních nehtů. Jeho barvy mají ale široké uplatnění i při nehtové modeláži.&amp;nbsp; Na přírodní nehet se nanáší v tenkých vrstvách. Vrstva báze, dvě vrstvy barvy a závěrečný top. Na nehtech vydrží 3-4&amp;hellip;"><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/gel-lak/">gel lak</a></span>.
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EB Avatar autora | 16.1.2021
Skvělý. Vysoký lesk, snadné nanášení.
5
MM Avatar autora | 18.10.2020
Skvělý produkt! Pružný, pevný a skvěle se s nim pracuje.
5
MN Avatar autora | 15.5.2020
Používám krátce na hodnocení,časem uvidím jak dlouho vydrží.Kazdopadne se s nim dobre pracuje,nehty jsou zpevněné a zakryje nedokonalosti nehtů a zároveň působí přirozeným vzhledem.
5
HA Avatar autora | 11.10.2019
...zatím jsem tento produkt použila jednou a drží,uvidíme další dny......
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.