Vzhledem k současné situaci budou Vaše objednávky vyřízeny během 2-4 pracovních dní. Děkujeme za trpělivost. Z důvodu nařízení vlády jsou všechny prodejny zavřeny.

Rubber system base & builder - BEIGE 11ml

Kód: EI 01-RS03
314 Kč –15 %
Rubber system beige
314 Kč –15 % 267 Kč 220,66 Kč bez DPH
Skladem

Exkluzivní gely nové generace, vyrobené na bázi kaučukového gelu, vhodné i na velmi problematické nehty. Jsou vynikající na práci s křehkými a zničenými nehty. Unikátní složení bez nebezpečných látek a rozpouštědel udržuje nehty zdravé a silné, při vytvrzování v lampě nepálí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní gely nové generace, vyrobené na bázi kaučukového gelu, vhodné i na velmi problematické nehty. Jsou vynikající na práci s křehkými a zničenými nehty. Unikátní složení bez nebezpečných látek a rozpouštědel udržuje nehty zdravé a silné, při vytvrzování v lampě nepálí. Díky nové technologii jsou velmi elastické a flexibilní, vyrovnávají nerovnosti povrchu nehtového lůžka a korigují všechny nedokonalosti přirozeného nehtu. Dále vyživují a zpevňují poškozené nehty a znásobují lesk barevného odstínu. Zaručují extra silné adhezivní vlastnosti, mají hustější konzistenci, díky čemuž nezatékají ke kutikule a dlouhou trvanlivost nehtů bez odchlipů a bublinek už v tenké vrstvě. Vrchní top je také zároveň elastický a flexibilní, ale také s vysokým leskem a dlouhou trvanlivostí.

1.krok BASE
Na předem připravený, odmaštěný nehet aplikujeme bázi, která odpruží jakýkoliv materiál a je vynikající i pro velmi poškozené nehty

 • zdrsníme povrch nehtu jemným pilníkem nebo bufferem
 • použijte Nail Prep 
 • poté Super Stick  
 • a pak aplikujte RUBBER BASE&BUILDER v tenké vrstvě
 • vytvrdíme po dobu 30 sekund v UV/LED lampě
 • nestíráme výpotek a přejdeme ke 2.kroku

2.krok BUILDER

stavební materiál, který výborně drží a perfektně přilne k podkladu

 • naneseme malou "kuličku" rubberu a lehce vymodelujeme nehet pro perfektní modeláž bez pilování, vytvrdíme v UV/LED lampě(48W a výš) 30-60sec 
 • Vhodný na zpevnění přírodních nehtů, ovšem můžeme nehet mírně prodloužit o cca 1-2 mm. 
 • Jestliže potřebujeme nehet upravit pilníkem - setřeme výpotek, opilujeme a zdrsníme povrch, poté přejdeme ke 3. kroku
 • jestliže nepotřebujeme pilovat, výpotek nestíráme a přejdeme ke 3. kroku
 • chceme-li aplikovat barvu, provedeme to v této fázi, poté přejdeme ke kroku 3. (můžeme také nechat nehet v natural looku.)


3.krok TOP GEL
flexibilní a velmi lesklý top

 

ODSTRANĚNÍ:

Odstranění - pilováním

Rubber systém není zcela rozpustný. Použitím Hybrid cleaneru a remover folie po dobu alespoň 20 minut materiál změkne a jde velice dobře a šetrně odpilovat. Záleží na množství použitých produktů a síle materiálu.

NOVINKA - máme pro vás novinku - stavební gel SCULPTER. Jedná se zcela novou formu stavebného gelu, který navazuje na RUBBER systém. Má téměř stejnou konzistenci, práce s ním je velmi jednoduchá a rychlá a prodlouží nehet do požadované délky. Nehet zpevní, prodlouží, ale je velice lehký a přirozený. 7 barev.  Vyzkoušejte :-) ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: RUBBER SYSTEM
Typ gelu: podkladový, stavební
Barva: béžová
Doba vytvrzení v UV/LED lampě: 30-60 sekund
Hustota: střední
Pružnost: vysoká
Transparentnost: vysoká
Specifikace: kaučukový gel, odpruží jakýkoliv materiál
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora Dotaz 25.12.2020 08:25
Dobrý den, je možné navzájem kombinovat gely Sculpter a <span class="show-tooltip" title="Novinka v péči o přírodní nehty. Jedná se o gel na bázi kaučuku, který je vhodný&amp;nbsp; i na problematické a zničené nehty. Díky složení bez rozpouštědel udržuje nehty zdravé."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/rubber/">Rubber</a></span>? Použít z jednoho bázi a z druhého Top? Děkuji
Odpovědět
MH Avatar autora Rubber systém 28.12.2020 12:23
Dobrý den, z Vašeho dotazu jsem nevyčetla přímo o které produkty se jedná.Tipuji, že je to Sculpter a <span class="show-tooltip" title="Novinka v péči o přírodní nehty. Jedná se o gel na bázi kaučuku, který je vhodný&amp;nbsp; i na problematické a zničené nehty. Díky složení bez rozpouštědel udržuje nehty zdravé."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/rubber/">Rubber</a></span>, tak oba produkty obsahují kaučukovou složku, ty lze kombinovat.
MB Avatar autora Nechce vytvrdnout lepi Base Builder pink 14.11.2020 17:41
Dobrý den, proč mi nechce dostatečně vytvrdnout když nanesu slabou vrstvu a nechám 30 vteřin v lampě? Je lepkavý když šáhnu, děkuji za odpověď
Odpovědět
MH Avatar autora Rubber systém 16.11.2020 15:13
Dobrý den, ve finální fázi, při poslední vrstvě, po vyndání z lampy, se stírá <span class="show-tooltip" title="Výpotek je lepkavá vrstva, která vznikne při polymerizaci materiálu (gel lak, uv/led gel, polygel). Tvoří pojivo mezi jednotlivými vrstvami modeláže. "><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/vypotek/">výpotek</a></span>, aby povrch nebyl lepkavý (led záření vytvořilo na nehtu polymerizační lepkavou vrstvu, tzv. výpotek). Po setření výpotku by měla být vrstva rubberu tvrdá, pevná.
R Avatar autora Nedostatečné vytvrzení 13.11.2020 07:01
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde by mohl být problém, když mi gel nechce v lampě dostatečně vytvrdnout? Tento problém jsem doposud neměla. Až teď, s novou lahvičkou. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
L Avatar autora použití doma 11.11.2020 19:01
Dobrý den, je prosím vhodný i pro použití doma? Děkuji.
Odpovědět
MH Avatar autora Rubber systém 12.11.2020 11:47
Dobrý den, ano, určitě, aplikace je bez použití pilníku, tím je jednodušší.
V Avatar autora Vrchní vrstva 31.8.2020 15:29
Dobrý den, lze použít následně na Builder UV barevný gel a UV vrchní lak? Děkuji.
Odpovědět
MH Avatar autora Rubber systém 31.8.2020 16:29
Dobrý den, na vymodelovaný nehet výrobkem Rubbber Base + Builder lze aplikovat jakýkoliv odstín barevného gelu, rocklacu či gel laku. Taktéž i <span class="show-tooltip" title="Gel lak je primárně určen ke zpevnění přírodních nehtů. Jeho barvy mají ale široké uplatnění i při nehtové modeláži.&amp;nbsp; Na přírodní nehet se nanáší v tenkých vrstvách. Vrstva báze, dvě vrstvy barvy a závěrečný top. Na nehtech vydrží 3-4&amp;hellip;"><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/gel-lak/">gel lak</a></span> č. 8 nadlak nebo vrchní uv gel.
E Avatar autora Rubber-Odstranění 25.5.2020 09:38
Dobrý den, při doplnění <span class="show-tooltip" title="Novinka v péči o přírodní nehty. Jedná se o gel na bázi kaučuku, který je vhodný&amp;nbsp; i na problematické a zničené nehty. Díky složení bez rozpouštědel udržuje nehty zdravé."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/rubber/">rubber</a></span> je postup jako u modelaze? Musím starý gel zbrousit pilnikem? Nebo čím se odstraňuje? Moc děkuji za odpověď.
Odpovědět
MH Avatar autora Doplnění 25.5.2020 11:26
Dobrý den, ano, doplnění Rubberu je jako u modeláže, zbrousíme pilníkem či bruskou a doplníme.
G Avatar autora Rubber systém odstranění 24.5.2020 10:36
Dobrý den Jak se dá <span class="show-tooltip" title="Novinka v péči o přírodní nehty. Jedná se o gel na bázi kaučuku, který je vhodný&amp;nbsp; i na problematické a zničené nehty. Díky složení bez rozpouštědel udržuje nehty zdravé."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/rubber/">rubber</a></span> systém odstranit? Jsou na to také remover přípravky nebo stačí když se to zpiluje pilníkem nebo se odloupne po čase sám? Děkuji za odpověď
Odpovědět
MH Avatar autora Odstranění 25.5.2020 11:24
Dobrý den, odstraňujeme klasicky pilníkem nebo i bruskou.
MH Avatar autora Rubber systém 20.4.2020 11:03
Dobrý den, <span class="show-tooltip" title="Novinka v péči o přírodní nehty. Jedná se o gel na bázi kaučuku, který je vhodný&amp;nbsp; i na problematické a zničené nehty. Díky složení bez rozpouštědel udržuje nehty zdravé."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/rubber/">Rubber</a></span> je kaučukový gel, který je určen na přírodní nehty, výborně drží, flexibilní. Na nehtové tipy nedoporučuji, neudrží je.
Odpovědět
P Avatar autora 18.4.2020 06:48
Dobrý den. Dá se <span class="show-tooltip" title="Novinka v péči o přírodní nehty. Jedná se o gel na bázi kaučuku, který je vhodný&amp;nbsp; i na problematické a zničené nehty. Díky složení bez rozpouštědel udržuje nehty zdravé."><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/rubber/">Rubber</a></span> system aplikovat i na nehtove tipy, nebo jen na přírodní nehty? Děkuji.
Odpovědět
EM Avatar autora Obsah lahvicky 1.3.2020 07:17
Dobrý den, jaký je obsah lahvičky prosím? Děkuji
Odpovědět
PA Avatar autora obsah lahvičky 3.3.2020 13:51
Dobrý den, obsah lahvičky je 11 ml.
M Avatar autora Aplikace ruber system 5.12.2019 10:31
Dobrý den ,po aplikaci 2 .vrstvy setřít <span class="show-tooltip" title="Výpotek je lepkavá vrstva, která vznikne při polymerizaci materiálu (gel lak, uv/led gel, polygel). Tvoří pojivo mezi jednotlivými vrstvami modeláže. "><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/vypotek/">výpotek</a></span> před nanesením top gelu ?Pokud bych chtěla použít barvu mužu použít i gellak ? A top gel použít až na barvu ?dêkuji
Odpovědět
MH Avatar autora Rubber systém 5.12.2019 14:17
Dobrý den, <span class="show-tooltip" title="Výpotek je lepkavá vrstva, která vznikne při polymerizaci materiálu (gel lak, uv/led gel, polygel). Tvoří pojivo mezi jednotlivými vrstvami modeláže. "><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/vypotek/">výpotek</a></span> není potřeba stírat výpotek a můžete použít i i <span class="show-tooltip" title="Gel lak je primárně určen ke zpevnění přírodních nehtů. Jeho barvy mají ale široké uplatnění i při nehtové modeláži.&amp;nbsp; Na přírodní nehet se nanáší v tenkých vrstvách. Vrstva báze, dvě vrstvy barvy a závěrečný top. Na nehtech vydrží 3-4&amp;hellip;"><a class="glossary" href="/slovnik-pojmu/gel-lak/">gel lak</a></span> č. 80 místo top gelu jako vrchní finální lesk. Ano, můžete jako barvu použít gel lak.
5
18x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IB Avatar autora | 7.2.2021
Jsem nadsena, produkt splnil vse co slibuje.Doporucuji!!!
5
BS Avatar autora | 22.12.2020
Snadné nanášení, výborný vzhled, krásně pružný s velkou výdrží. Jsem maximálně spokojená.
5
K Avatar autora | 22.11.2020
Zatím drží skvěle, snad bude držet i nadále. Je velice pevný i v tenké vrstvě.
5
LH Avatar autora | 28.9.2020
maximalni spokojenost
5
V Avatar autora | 8.9.2020
Snadná manipulace, super výdrž
5
CN Avatar autora | 14.8.2020
Maximální spokojenost... Perfektně zpevní i opravdu slabé a lámavé nehty. Snadné nanášení i dlouhá výdrž.
5
PH Avatar autora | 12.8.2020
Super věc,snadné nanášení,skvělá vydrž.
5
LK Avatar autora | 24.7.2020
Maximální spokojenost ????krásně drží a na lamavych nehtikach????
5
GZ Avatar autora | 13.6.2020
Gely skvěle nejen drží, ale i zakryjí drobné nedostatky navíc odstín beige vypadá super jako make up gely krásný přírodní look a ještě dokáže nehty spravit tím že je udrží zdravé silné a dodá výživu skutečně nemájí chybu.
5
TS Avatar autora | 26.4.2020
Perfektně zpevní i opravdu slabé a lámavé nehty. Snadné nanášení i dlouhá výdrž.
5
KM Avatar autora | 2.2.2020
Rubber je skvělý! Má skvělé vlastnosti,je odolný a parádně se nanáší díky stětečku a husté konzistenci.
5
KJ Avatar autora | 26.1.2020
Moc spokojená,super drží a zpevní poškozené, lámavé a slabé nehty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.