💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Profesionální nůžky STALEKS EXCLUSIVE SX-10/1 MAGNOLIA

Enii nails vám nyní nově nabízí profesionálního  pomocníka pro nehtovou manikúru.

V exkluzivním zastoupení (distribuce) představujeme značku STALEKS. Porsche v nástrojích. Značka vznikla v roce 1996 a během více než 20 let vyrostla v předního světového výrobce nůžek, pusherů, pinzet, štipek, pilníků a exkluzivních manikúrních sad. Pokud jste dosud měli za to, že se nejlepší nástroje vyrábí v Německu, rychle změníte názor. STALEKS nově udává tón. A i to je důvod, proč jsme s ním spojili své jméno. Vyzkoušejte TOP kvalitu. Zažijte STALEKS.

Profesionální nůžky STALEKS z řady Exclusive s ručně broušenými břity a úzkou špičkou nabízí  chirurgicky přesný střih s dokonalým zdvihem. Slouží k perfektnímu odstranění kutikuly. Nůžky jsou vyráběny ze zdravotnické, nerezové oceli a mají dokonalou rovnováhu mezi tloušťkou a ostrostí řezné plochy. Mají tradiční zahnutí břitů (R300mm) a zkrácenou rukojeť pro vysokou přesnost pohybu. Ručně broušené čepele s použitím mikroskopu zajišťují dlouhou ostrost s extrémní výdrží.

Značka: STALEKS

Délka čepele: 21 mm

Design: Magnolia

Screenshot_2020-03-02 Enii_nails_official ( enii_nails_official) • Instagram-fényképek és -videók      Screenshot_2020-03-02 Nůžky STALEKS PRO EXCLUSIVE SX-10 1 Magnolia - ENII-NAILS     Screenshot_2020-03-02 Nůžky STALEKS PRO EXCLUSIVE SX-10 1 Magnolia - ENII-NAILS(1)

 

 Doporučujeme na hloubkovou (ruskou) manikúru.

Ruská manikúra je nehtové ošetření a důkladné ošetření nehtového lůžka (kůžičky kolem nehtu), při které se používají speciální nástroje a krémy, aby vaše nehty byly zdravější, silnější a méně křehké. Tato manikúra pomocí speciálních technik a povrchové úpravy zlepší strukturu a zdraví vašich nehtů.

Na ruskou manikúru nabízíme kurz spojený s Rubber systémem, tak neváhejte a přihlaste se do kurzu, kde se dozvíte spoustu zajímavostí a novinek.

ruska-ili-klasicna-manikura-trajni-lak-p-slika-84331550

Enii nails nabízí celou škálu manikúrních pomůcek na úpravu nehtů a nehtové kůžičky.

Brusky, pilníky, zatlačovače nebo seřezávače nehtové kůžičky. Manikúrní nůžky jak na nehty, tak na kůžičku, stejně tak i kleště v profesionální kvalitě.

Nemalý pomocník je i odstraňovač kůžičky nebo gelový odstraňovač kůžičky, který nejenže ulehčí práci, ale zároveň desinfikuje a odstraní nečistoty.

Na závěr vaší nehtové modeláže doporučujeme použít olejíček s vůní, který má regenerační účinky.

Screenshot_2020-03-02 Enii_nails_official ( enii_nails_official) • Instagram-fényképek és -videók(1)  

autor: Petra Ambrosová

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.