💅 15% Akce na všechny Gel lak 5 ml - ideální příležitost jak vyzkoušet nový odstín + Silver Painting gel znovu skladem!

WORKSHOP 18 FREE TOXICITY

V dnešní době, která přináší mnoho novinek v rámci (ECO) Ekologických a také (BIO) zdravotně nezávadných produktů, jsme se rozhodli přijít na kosmetický trh s inovací našeho gelového systému a samotného lakování, které není ovlivněno umělým UV nebo LED zářením a je zbaveno škodlivých složek, které běžné gelové systémy obsahují. Jako například Formaldehyd, Toluen a třeba i tolik obávané Parabeny.

Zaměřili jsme se na tvorbu portfolia, které by přineslo a slučovalo v sobě tyto vlastnosti a zároveň splňovalo tvrdé požadavky na kvalitu, co se týče vlastností pro profesionální práci v nehtové kosmetice, naše produkty procházejí testováním v laboratořích a jsou důkladně zkoumány.

Na základě informací, které už máme jsme vytvořili pro naše milé zákaznice WORKSHOP 18 FREE TOXICITY, který proběhl 18.1.2020 v prostorách Hodonínské ACADEMY pod taktovkou naší školitelky Andrei Budínové.

1b7f0571-0ab0-4009-8bc6-ac7b36cb4fc0

V první části tohoto odborného WORKSHOPU se zákaznice dozvěděly o samotné stavbě nehtu, o tom jak nehty samotné vnímají a přijímají chemické složky, které nám putují dále do těla a především o novinkách LUX LAC a LUX GEL LAC.

Lux_Gel_Lac_3_Daily_Make-Up

LUX LAC je naší netoxickou novinkou, která by se dala zařadit a specifikovat jako AIR GEL, nanáší ve třech základních vrstvách, které na sebe ihned navazují a vytvrzuje se na vzduchu bez použití UV LED LAMPY. Výborné na lakování s tímto produktem je rychlost, díky vysoké pigmentaci a rychlému schnutí vrstev laku

Po vytvrzení laku bez použití UV nebo LED lampy je výsledný efekt gelového vzhledu. Je vhodný pro profesionální i domácí použití.. Výdrž tohoto vegan laku díky samotné přilnavosti je úctyhodných 10 dní a není potřeba jej vytvrzovat v UV nebo LED lampě. Máme taky limitovanou originální edici pro slavnou Slovenskou Influencerku LUCID STYLE a její sadu! :)

LUCID-Col-2

LUX GEL LAC je profesionální Gelový systém, který má čtyři kroky a je určený pro vytvrzení v LED lampě.

LUX GEL BASE - jedna vrstva, LUX GEL LAC - dvě vrstvy, LUX GEL TOP - jedna vrstva.

Lux_Gel_Base (1)Lux_Gel_Lac_5_First_DateLux_Gel_TOP_1

Důležité je, aby se každá z vrstev LUX GEL LAC nanášela ve velmi tenkých vrstvách. Je to z důvodu stažení pigmentových částic při polymerizaci. Mohlo by se totiž stát, že se materiál stáhne a udělá na nehtu tzv. krustu. Tím si zbytečně přiděláme práci, protože budeme muset vytvrzený gel z nehtu odstranit. Tento LUX gel-lakový systém je velmi přilnavý, středně pružný a má dlouhou výdrž bez bublinek a odlučování materiálu od samotného nehtu.

 

Profesionální netoxická řada má ve svém portfoliu také LED LAMPY. Nabízí Vám  již čtyři druhy kvalitních UV-LED lamp v dobré cenové relaci.

 

LUXRAY - L1 UV- LED LAMPA 48W 

13749-2

LUXRAY - L2 UV- LED LAMPA 48W profesionální použití (má display)

13752-1

LUXRAY - L3 UV- LED LAMPA 18W pro domácí použití

Luxray-L3-lampa

LUXRAY - L4 UV- LED LAMPA  24W pro domácí použití.

13758-1

 

 

Jedna z mnoha výhod tohoto úžasného systému je široká škála barev. Nabízí vám až 5000 + barevných odstínů, které můžete mezi sebou kombinovat a vytvořit tak jakýkoliv design nehtů.

K odstranění LUX GEL LAKU použijte jemný pilník o maximální hrubosti 150/150. 

1760

 

Dobrá zpráva je, že již vyvíjíme odstraňovač, který vám pomůže zjednodušit a urychlit samotné odstranění.

Je důležité dávat pozor, jakou kosmetiku používáme a jaké přípravky třeba i na mytí nádobí panují ve vaší kuchyni. Obyčejné chemické saponáty a přípravky s sebou nesou zvýšené riziko nemocí, jako jsou poruchy pigmentace kůže, praskání kůže, lámání a štěpení nehtů, deprese, bolesti hlavy, hormonální změny a mnoho jiného.

Pojďte tedy s námi vyzkoušet produkty 18 FREE TOXICITY a lakujte profesionálně a zdravěji!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.