WORKSHOP 18 FREE TOXICITY

V dnešní době, která přináší mnoho novinek v rámci (ECO) Ekologických a také (BIO) zdravotně nezávadných produktů, jsme se rozhodli přijít na kosmetický trh s inovací našeho gelového systému a samotného lakování, které není ovlivněno umělým UV nebo LED zářením a je zbaveno škodlivých složek, které běžné gelové systémy obsahují. Jako například Formaldehyd, Toluen a třeba i tolik obávané Parabeny.

Zaměřili jsme se na tvorbu portfolia, které by přineslo a slučovalo v sobě tyto vlastnosti a zároveň splňovalo tvrdé požadavky na kvalitu, co se týče vlastností pro profesionální práci v nehtové kosmetice, naše produkty procházejí testováním v laboratořích a jsou důkladně zkoumány.

Na základě informací, které už máme jsme vytvořili pro naše milé zákaznice WORKSHOP 18 FREE TOXICITY, který proběhl 18.1.2020 v prostorách Hodonínské ACADEMY pod taktovkou naší školitelky Andrei Budínové.

1b7f0571-0ab0-4009-8bc6-ac7b36cb4fc0

V první části tohoto odborného WORKSHOPU se zákaznice dozvěděly o samotné stavbě nehtu, o tom jak nehty samotné vnímají a přijímají chemické složky, které nám putují dále do těla a především o novinkách LUX LAC a LUX GEL LAC.

Lux_Gel_Lac_3_Daily_Make-Up

LUX LAC je naší netoxickou novinkou, která by se dala zařadit a specifikovat jako AIR GEL, nanáší ve třech základních vrstvách, které na sebe ihned navazují a vytvrzuje se na vzduchu bez použití UV LED LAMPY. Výborné na lakování s tímto produktem je rychlost, díky vysoké pigmentaci a rychlému schnutí vrstev laku. 

Po vytvrzení laku bez použití UV nebo LED lampy je výsledný efekt gelového vzhledu. Je vhodný pro profesionální i domácí použití.. Výdrž tohoto vegan laku díky samotné přilnavosti je úctyhodných 10 dní a není potřeba jej vytvrzovat v UV nebo LED lampě. Máme taky limitovanou originální edici pro slavnou Slovenskou Influencerku LUCID STYLE a její sadu! :)

LUCID-Col-2

LUX GEL LAC je profesionální Gelový systém, který má čtyři kroky a je určený pro vytvrzení v LED lampě.

LUX GEL BASE - jedna vrstva, LUX GEL LAC - dvě vrstvy, LUX GEL TOP - jedna vrstva.

Lux_Gel_Base (1)Lux_Gel_Lac_5_First_DateLux_Gel_TOP_1

Důležité je, aby se každá z vrstev LUX GEL LAC nanášela ve velmi tenkých vrstvách. Je to z důvodu stažení pigmentových částic při polymerizaci. Mohlo by se totiž stát, že se materiál stáhne a udělá na nehtu tzv. krustu. Tím si zbytečně přiděláme práci, protože budeme muset vytvrzený gel z nehtu odstranit. Tento LUX gel-lakový systém je velmi přilnavý, středně pružný a má dlouhou výdrž bez bublinek a odlučování materiálu od samotného nehtu.

 

Profesionální netoxická řada má ve svém portfoliu také LED LAMPY. Nabízí Vám  již čtyři druhy kvalitních UV-LED lamp v dobré cenové relaci.

 

LUXRAY - L1 UV- LED LAMPA 48W 

13749-2

LUXRAY - L2 UV- LED LAMPA 48W profesionální použití (má display)

13752-1

LUXRAY - L3 UV- LED LAMPA 18W pro domácí použití

Luxray-L3-lampa

LUXRAY - L4 UV- LED LAMPA  24W pro domácí použití.

13758-1

 

 

Jedna z mnoha výhod tohoto úžasného systému je široká škála barev. Nabízí vám až 5000 + barevných odstínů, které můžete mezi sebou kombinovat a vytvořit tak jakýkoliv design nehtů.

K odstranění LUX GEL LAKU použijte jemný pilník o maximální hrubosti 150/150. 

1760

 

Dobrá zpráva je, že již vyvíjíme odstraňovač, který vám pomůže zjednodušit a urychlit samotné odstranění.

Je důležité dávat pozor, jakou kosmetiku používáme a jaké přípravky třeba i na mytí nádobí panují ve vaší kuchyni. Obyčejné chemické saponáty a přípravky s sebou nesou zvýšené riziko nemocí, jako jsou poruchy pigmentace kůže, praskání kůže, lámání a štěpení nehtů, deprese, bolesti hlavy, hormonální změny a mnoho jiného.

Pojďte tedy s námi vyzkoušet produkty 18 FREE TOXICITY a lakujte profesionálně a zdravěji!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení