LUX GEL BASE 11 ml

Kód: EI 90-L00B
Akce Novinka
Značka: ENII-NAILS
391 Kč –20 %
Lux gel lac base
391 Kč –20 % 313 Kč 258,68 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou durabilitou v 20(FREE) netoxicitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem, vysokou durabilitou v 20(FREE) netoxicitě  a nově s výživnými složkami.

POZOR! Nejprve jsme mysleli, že naše produkty neobsahují pouze 10 Toxických látek, nicméně při dalším zkoumání jsme zjistili, že se jedná dokonce o 18+ látek. Momentálně naše experimentální laboratoř zaručuje 20 toxických látek. Může se stát, že ještě uvidíte nálepku 10- nebo 18-Toxicity, ale všechny postupně nahrazujeme za 20 - Toxicity. :) Děkujeme za pochopení.

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
střední gelové konzistence
Lesk: vysoký
Pigmentace: vysoká
Samonivelace: silná
Pevnost po vyschnutí: silná
Doba vytvrzení v UV/LED lampě: 60sec
Postup nanášení: štětečkem ve třech tazích a závěrečným fixováním volného okraje nehtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: ano
Odstranění: gelovým removerem
Doba odstranění: 5-10min při narušení svrchní vrstvy broušením nebo pilováním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kosmetických kolorantů
Barevnost: barevná kolekce basic a sezónní limitované kolekce podle módních trendů
Nestandartní faktory: slabý nehet, lámavost, suchost, zabarvení, hormonální disbalance…
Funkční systém: Lux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 


Přinášíme nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 20FREE  netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychloridbizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), HydrochionononMonomethyl Ether (MEHQ) a další.

Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce,poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost, tvrdost a lesk. Produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány, jsou tedy VEGAN.

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX se vyvíjí a díky naší vývojové laboratoři neustále vyvíjet bude. Ve vývoji řady 10-TOXICITY se nám podařilo dostat se až ke 20-ti nejtoxičtějším složkám, které naše profesionální linie NEobsahuje. 

A to další důležité - dokázali jsme do formulí našich produktů dodat unikátní nejnovější technologií zkapalněné výživné složky a to:

  • KERATIN
  • SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE
  • VITAMIN A RETINOL
  • VITAMIN B5 CALCIUM
  • VITAMIN E

Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX GEL LACLUX GEL BASE, LUX GEL TOPLUX ONE STEP nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a další novinky jako LUX GEL Remover 5-10min, LUX Pedi GelLUX Builder Gel a LUX Color Gel, které brzy představíme.

POSTUP:

  1. vydesinfikujeme ruce, odstraníme pečlivě nadnehtovou blanku (bruska, odstraňovač), poté nehty opatrně zdrsníme pilníkem 180/180, oprášíme.
  2. Aplikujeme v tenké vrstvě Lux base a polymerizujeme v UV/LED lampě 30sec.
  3. Nestíráme výpotek a ve dvou tenkých vrstvách aplikujeme barevný Lux gel lac. Obě vrstvy polymerizujeme 30sec v UV/LED lampě.
  4. Na závěr naneseme Lux top a vytvrzujeme opakovaně nejlépe po dobu 60sec v UV/LED lampě.
  5. Na závěr setřeme výpotek a vmasírujeme olejíček.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MH Avatar autora Lux lac 16.3.2020 11:26
Dobrý den, doporučila bych Vám LUX LAC jako gelový lak bez lampy se složením INCI: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocelulose, Isoprophylalcohol, Keratin + variabilita kosmetických kolorantů, kde HEMU nenajde. Tyto výrobky včetně Lux Gel Laců jsou vysoce kvalitní a netoxické, jakých na trhu nyní nenajdete. Vyzkoušejte.
Odpovědět
NS Avatar autora Akryl 29.2.2020 23:44
Dobrý den, mám alergii na akryl a hledám co nejšetrnější variantu gel laků. Myslíte, že je složení této řady vhodné pro mě? Předem mockrát děkuji za odpověď.
Odpovědět
NS Avatar autora Akryl 13.3.2020 00:22
Dobrý den, objednala jsem si Váš lux gel lak First date ze stránky pink-store.cz. Ačkoliv jsem moc ráda, že se na trhu objevila tato řada laků s lepším složením, pro mě a myslím i pro další, co mají alergii na akryl to bohužel nic nemění. I na tento lak jsem měla alergickou reakci, i když podstatně menší, než na ty klasické. Bude to tím, že je ve složení Hema a Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate. Dnes už zahraniční značky dělají laky tzv. HEMA FREE, což by v případě této řady bylo velice vítané a udělalo by to radost nejedné z nás :) Doufám, že se jej někdy dočkám/e a konečně zkusím tak krásné barvy, jako byla právě First Date. S přáním krásného dne, Natálie
MH Avatar autora Lux base gel 2.3.2020 12:48
Dobrý den, paní Stodolová, tato nová řada bez toxicity je tak vysoce kvalitní, neznám obdoby tohoto složení u jiného výrobku či jiné značky. Má značku vegan. Je to velká novinka, se kterou jdeme do evropských soutěží na kosmetických výstavách a jsme si jisti předem, prestižního umístění. Ano, myslím si, že tato řada je vhodná pro Vás. Vyzkoušejte a dejte mi, prosím, následně zpětnou vazbu, budu velmi ráda.
S Avatar autora Lux gel lak 24.2.2020 10:19
Dobrý den, taky bych uvítala přesný postup. Děkuji
Odpovědět
MH Avatar autora Pracovní postup 24.2.2020 10:48
POSTUP: vydesinfikujeme ruce, odstraníme pečlivě nadnehtovou blanku (bruska, odstraňovač), poté nehty opatrně zdrsníme pilníkem 180/180, oprášíme. Aplikujeme v tenké vrstvě Lux base a polymerizujeme v UV/LED lampě 30sec. Nestíráme výpotek a ve dvou tenkých vrstvách aplikujeme barevný Lux gel lac. Obě vrstvy polymerizujeme 30sec v UV/LED lampě. Na závěr naneseme Lux top a vytvrzujeme opakovaně nejlépe po dobu 60sec v UV/LED lampě. Na závěr setřeme výpotek a vmasírujeme olejíček.
M Avatar autora LUX GEL LAK 6.12.2019 15:23
DOBRÝ DEN, JE MOŽNÉ DÁT POSTUP-APLIKACE K NOVINCE? DĚKUJI
Odpovědět
MH Avatar autora Pracovní postup 24.2.2020 10:49
Dobrý den, ano, ten jsem tam již umístili.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.