LUX GEL BASE 11 ml

Kód: EI 90-L00B
Akce Novinka
Značka: ENII-NAILS
380 Kč –20 %
Lux Gel Base
380 Kč –20 % 304 Kč 251,24 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou durabilitou v 18(FREE) netoxicitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou durabilitou v 18(FREE) netoxicitě.

POZOR! Nejprve jsme mysleli, že se naše produkty neobsahují poze 10 Toxických látek, nicméně při dalším zkoumání jsme zjistili, že se jedná dokonce o 18+ látek, které jsou běžně obsaženy v Gel Lacích. Může se stát, že ještě uvidíte nálepku 10 - Toxicity, ale všechny postupně nahrazujeme za 18 - Toxicity. :) Děkujeme za pochopení

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
střední gelové konzistence
Lesk: vysoký
Pigmentace: vysoká
Samonivelace: silná
Pevnost po vyschnutí: silná
Soba vytvrzení v UV/LED lampě: 60sec
Postup nanášení: štětečkem ve třech tazích a závěrečným fixováním volného okraje nehtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: ano
Odstranění: gelovým removerem
Doba odstranění: 5-10min při narušení svrchní vrstvy broušením nebo pilováním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kosmetických kolorantů
Barevnost: barevná kolekce basic a sezónní limitované kolekce podle módních trendů
Nestandartní faktory: slabý nehet, lámavost, suchost, zabarvení, hormonální disbalance…
Funkční systém: Lux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 

Přinášíme nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 10FREE (+9) netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychloridbizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), HydrochionononMonomethyl Ether (MEHQ) a další.

Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce,poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost, tvrdost a lesk. Produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nichnebyly testovány, jsou tedy VEGAN.

Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX GEL LACLUX GEL BASE, LUX GEL TOPLUX ONE STEP nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a další novinky jako LUX GEL Remover 5-10min, LUX Pedi GelLUX Builder Gel a LUX Color Gel, které brzy představíme.

Netoxická linie v profesionální kvalitě, umožňuje velmi efektivní práci se všemi produkty, přináší basic linie, ale i sezónní limitované kolekce dle módních trendů. Protože je čas Vánoc, tak tuto řadu přinášíme za úžasnou Vánoční zaváděcí cenu!

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora LUX GEL LAK 6.12.2019 15:23
DOBRÝ DEN, JE MOŽNÉ DÁT POSTUP-APLIKACE K NOVINCE? DĚKUJI
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: