LUX GEL TOP 11 ml

Kód: EI 90-L00T
Akce Novinka
Značka: ENII-NAILS
391 Kč –20 %
Lux gel top
391 Kč –20 % 313 Kč 258,68 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální Gel lac Top v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou durabilitoudurabilitou v 20(FREE) netoxicitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou 21+ durabilitou v 20(FREE) netoxicitě. Naše nová řada laků je zaměřena na maximální kvalitu, která není na úkor zdraví. Právě proto vznikla Lux Gel Lac řada, která přináší nekompromisní Evropskou kvalitu a gelové nehty bez nejhorších toxických látek(-20 Toxicity).

 POZOR! Nejprve jsme mysleli, že naše produkty neobsahují pouze 10 Toxických látek, nicméně při dalším zkoumání jsme zjistili, že se jedná dokonce o 18+ látek. Momentálně naše experimentální laboratoř zaručuje 20 toxických látek. Může se stát, že ještě uvidíte nálepku 10- nebo 18-Toxicity, ale všechny postupně nahrazujeme za 20 - Toxicity. :) Děkujeme za pochopení.

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
 střední gelové konzistence
Lesk: vysoký
Pigmentace: vysoká
Samonivelace: silná
Pevnost po vyschnutí: silná
Doba vytvrzení v UV/LED lampě: 60sec
Postup nanášení: štětečkem ve třech tazích a závěrečným fixováním volného okraje nehtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: ano
Odstranění: gelovým removerem
Doba odstranění: 5-10min při narušení svrchní vrstvy broušením nebo pilováním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kosmetických kolorantů Barevnost: barevná kolekce basic a sezónní limitované kolekce podle módních trendů
Nestandartní faktory: slabý nehet, lámavost, suchost, zabarvení, hormonální disbalance…
Funkční systémLux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 


Přinášíme nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 10FREE (+9) netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychloridbizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), HydrochionononMonomethyl Ether (MEHQ) a další.

Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce,poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost, tvrdost a lesk. Produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány, jsou tedy VEGAN.

Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX GEL LACLUX GEL BASE, LUX GEL TOPLUX ONE STEP nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a další novinky jako LUX GEL Remover 5-10min, LUX Pedi GelLUX Builder Gel a LUX Color Gel, které brzy představíme.

POSTUP:

  1. vydesinfikujeme ruce, odstraníme pečlivě nadnehtovou blanku (bruska, odstraňovač), poté nehty opatrně zdrsníme pilníkem 180/180, oprášíme.
  2. Aplikujeme v tenké vrstvě Lux base a polymerizujeme v UV/LED lampě 30sec.
  3. Nestíráme výpotek a ve dvou tenkých vrstvách aplikujeme barevný Lux gel lac. Obě vrstvy polymerizujeme 30sec v UV/LED lampě.
  4. Na závěr naneseme Lux top a vytvrzujeme opakovaně nejlépe po dobu 60sec v UV/LED lampě.
  5. Na závěr setřeme výpotek a vmasírujeme olejíček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IJ Avatar autora | 7.2.2020
Super
Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.