💅Nové odstínky Rocklac 5 ml nyní v prodeji a sleva 15% na gumové báze!

One Step

"One Step", či také "jednofázový systém", je termín používaný v nehtové modeláži k označení produktu nebo metody, která integruje několik kroků do jednoho. Jedná se o gelový produkt, který kombinuje základ, stavební gel a vrchní gel do jednoho produktu. Tímto způsobem ušetří čas a materiál, aniž by to mělo negativní vliv na výsledný vzhled nebo trvanlivost manikúry.

Použití v Nehtové Modeláži

Jednofázové gely jsou obzvláště oblíbené pro svou jednoduchost a rychlost aplikace. Systém One Step může být ideální pro začínající nehtové specialistky nebo pro ty, kteří hledají efektivnější alternativu k tradičním, vícefázovým systémům.

Tipy, Rady a Triky

  1. Příprava Nehtů: Přestože jednofázový gel zjednodušuje proces, příprava nehtů zůstává stejně důležitá. Nehty je třeba správně upravit, očistit a odmastit.

  2. Nanášení: Jednofázový gel se nanáší na nehet jako jakýkoli jiný gel. Je důležité nanesení tenké vrstvy a důkladné vytvrzení pod UV/LED lampou.

  3. Finální Úprava: Po vytvrzení může být nehet upraven podle požadovaného tvaru a délky. Na závěr je možné nehet zdobit podle přání.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.