💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

20- TOXICITY LUX profesionální linie

20-freeII

20-TOXICITY LUX

VYSOCE PROFESIONÁLNÍ ŘADA

Enii přináší nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 20-toxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty, linie je v 20FREE netoxicitě.


UNIKÁTNÍ VÝŽIVA
Formule konceptu obsahují zcela novou technologií zkapalněné výživné složky KERATIN, SWEET ALMOND PROTEIN, VITAMIN A Retinol, VITAMIN B5, VITAMIN E

EXTRÉMNĚ DLOUHÁ VÝDRŽ
Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost a tvrdost.

DIAMANTOVÝ LESK+
Při 20-toxicitě dokážeme přinést famózní lesk, který během dnů nebo týdnů nejen vydrží, ale dokonce graduje.

KRÉMOVÁ VISKOZITA
Krémová konzistence, se kterou se pracuje vynikajícím způsobem a která dovoluje pracovat i podle nejtěžších technik nehtového designu.

VYJÍMEČNÁ PIGMENTACE
Silné barevné odstíny v nekompromisní stálosti. 5 000+ BAREV. Budeme spolu s vámi vybírat z obrovské škály barev, která zahrnuje nejen
krásné palety základních barev, ale také dynamický výběr, který odráží sezónní trendy.

VEGAN
Naše produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvížecí složky a ani na nich nebyly testovány.

PÉČE O NEHTY
Nehty nežloutnou, neslábnou, nevysušují se, sílí a zrychluje se jejich růst, nejsou zatěžovány a není jim odebírána jejich přirozená výživa bílkovinami, vápníkem a oleji.

NATURAL CONCEPT
ENII NAILS přináší nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 20FREE netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychlorid bizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononon Monomethyl Ether (MEHQ) a další.
Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce, poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.
Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost, tvrdost a lesk.
Produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány, jsou tedy VEGAN.


Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX Gel lac, LUX GEL BASE, LUX GEL TOP, nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a další novinky jako HYBRID Remover UNIVERSAL 10min, Sculpter gel a HYBRID Diamond Cleaner.

MAP copy

 

Netoxická linie v profesionální kvalitě, umožňuje velmi efektivní práci se všemi produkty, přináší basic linie, ale i sezónní limitované kolekce dle módních trendů.
Budete se moci také zapojit do našeho partnerského programu 20-TOXICITY by ENII NAILS Partner, kdy se můžete s ENII NAILS velmi jednoduše stát podnikatelkou, kdy Vám poskytneme odborné vzdělání i na on-line bázích, marketingovou odbornou podporu, se kterou si velmi jednoduše můžete vést sociální sítě a reklamu. Věříme v budoucnost naturálního konceptu a chceme na něj navazovat další produkty a představit Vám s velkým potěšením projekt nehtařské profesionální budoucnosti.

 

20-TOXICITY LINIE 

NEOBSAHUJE TYTO TOXICKÉ LÁTKY:

1 TOLUENE/TOLUEN

2 FORMALDEHYDE/FORMALDEHYD

3 DIBENZOTHIOPHENE (DBT)/DIBENZOTHIOFEN

4 FORMALDEHYD RESIN/FORMALDEHYDOVÁ PRYSKYŘICE

5 CAMPHOR/KAFR

6 TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP)/TRIFENYL FOSFÁT

7 XYLENE/XYLEN

8 PARABENS/PARABENY

9 ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS/ZVÍŘECÍ SLOŽKY

10 FRAGRANCES/CHEMICAL FRAGRANCES

11 SULFATES/SULFÁTY

12 DIBUTHYLPHTALATE (DBP)/

13 BISMUTH OXYCHLORIDE/OXYCHLORID BISMUTÝ

14 METHYLISOTHIAZOLINON (MIT)

15 HYDROQUIONONMONOMETHYLETHER/(MEHQ)/HYDROQUIONONMONOMETHYLETHER (MEHQ)

16 PALM OIL DERIVATES/DERIVÁTY PALMOVÉHO OLEJE

17 ETHYL TOSYLAMIDE/ETHYL TOSYLAMID

18 GLUTEN/LEPEČNÝ DERIVÁT

19 LEAD/OLOVO

20 MERCURY/RTUŤ

112

 

VYHNĚTE SE TOXICKÝM LÁTKÁM S NOVOU PROFESIONÁLNÍ 

ŘADOU V KONCEPTU ENII 20-TOXICITY LUX NEHTOVÉ PÉČE

Zbožňujeme krásně upravené nehty, vlasy i make-up, ale zároveň chceme žít zdravým životním stylem a hledáme cesty, jak minimalizovat množství toxinů a škodlivých látek ve všem, s čím náš organismus přichází do kontaktu a co na něj působí.

 

V kosmetickém světě se objevují označení 3FREE, 5FREE, 7FREE a také 10FREE. Tato označení ukazují na úroveň netoxicity v produktech, ukazují, kolik toxických složek v produktu není obsaženo.

Většina standartních výrobků v nehtové kosmetice obsahuje více, než 10 velmi toxických složek, které při každodenním používání absorbuje naše pleť, vlasy i nehty (jde o zrohovatělou kůži s prostupnými póry).

Mezi 3 nejtoxičtější složky v lacích a gel lacích na nehty patří Toluen, Formaldehyd a Dibutyl-ftalát neboli DBT.

Existují studie, které prokazují jejich negativní vliv na kůži, oči, dýchací ústrojí a také reprodukční systém. Je důležité si uvědomit, jak často si nehty lakujeme a jak dlouhou dobu již na své tělo necháváme tyto látky působit.

1. TOLUENE

Toluen je chemické rozpouštědlo obsažené v dehtu a má silný zápach, podobný ředidlům barev. Ve větších dávkách a dlouhodobé expozici může mít negativní vedlejší vliv na nervový systém, imunitní systém a plíce.

2. FORMALDEHYDE

Formaldehyd je klíčovou součástí balzamovací tekutiny - tvrdého konzervačního činidla. Když jsme vystaveni této chemické látce, můžeme pociťovat pálivé oči, nepříjemný pocit v krku, může nás postihnout nevysvětlitelný kašel nebo i alergie a astma.

3. DIBENZOTHIOPHENE (DBT)

Látka, která se do běžných laků na nehty přidává pro vyšší lesk a měla by chránit lak před popraskáním. Může v těle vyvolávat hormonánlní disbalanci i problémy s reprodukcí.

4. FORMALDEHYD RESIN

Formaldehydová pryskyřice je syntetický polymer používaný ve formovaných výrobcích, spojích a ve funkci lepidla.

5. CAMPHOR

Kafr je složka s ostrým zápachem, který cítíme v lacích na nehty. Může nám způsobit chronickou suchost, křehkost a změnu barvy nehtů. Kafr je další chemikálie, která je používána v procesu balzamování. Je vysoce hořlavá a toxická i v malých dávkách.

6. TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP)

Triphenol fosfát (TPHP) se používá v lacích na nehty, aby byl produkt méně hořlavý a zlepšila se přilnavost laku k nehtu. Bylo zjištěno, že nehty jej nejspíše absorbují ve statisticky významných množstvích a je označován jako neurotoxin. Tato látka je známá tím, že narušuje systém dobrého fungování řídícího systému hormonů v lidském těle. Každým dnem máme k dispozici stále více důkazů o tom, že TPHP může mít vliv na regulaci hormonů, metabolismus, reprodukci, ale i na celkový vývoj.

7. XYLENE

Xylen, další z nejtoxičtějších složek v nehtových produktech má na tělo velmi rychlé účinky, mezi které mohou patřit bolesti hlavy nebo také nevolnost. Xylen je aromatický uhlovodík používaný jako rozpouštědlo v polygrafickém, gumárenském, barevném a kožedělném průmyslu. K toxicitě dochází při nadměrné expozici xylenu vdechováním, požitím a kontaktem s očima nebo kůží. Může rozpustit přírodní ochranné oleje, které máme na kůži, kutiklech i na nehtech.

8. PARABENS

Parabeny jsou zastřešujícím termínem pro několik typů konzervačních látek nejčastěji používaných v kosmetickém průmyslu . O škodlivosti i toxicitě parabenů se vedou velmi časté diskuze, protože jejich účinky se zřejmě projevují nejsilněji. K nejnebezpečnějším vedlejším účinkům parabenů patří schopnost napodobovat hormon Estrogen, který se v našem těle přirozeně nachází. Estrogen je hormon, který poskytuje informace buňkám v našem těle. Buňky používají tuto informaci ve svém vývoji a chování. Pokud je impuls narušen napodobovačem parabenů, buňka se může vyvíjet nesprávně nebo se chovat nepřirozeně. Dlouhodobé působení této látky může způsobovat narušování normálních tělesných funkcí, vytvářet nerovnováhu a disbalanci.

9. ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS

Živočišné složky nejsou v produktech ENII 20-TOXICITY použity ani jako mikročástice červeného barvivového prachu a samozřejmě tato linie nebyla na zvířatech testována.

10. FRAGRANCES

Chemické vůně nejsou v produktech linie ENII 20-TOXICITY použity.

11. SULFATES

Sírany jsou povrchově aktivní látky, které zvyšují čistící a antibakteriální vlastnosti produktů. Mohou zůsobovat podráždění pokožky s chronickým zásahem.

12. DIBUTHYLPHTALATE (DBP)

DBP je změkčovadlo, velmi častá přísada do lepidel a také rozpouštěč éterických olejů. Existují podezření, že DBP může narušit endokrinní a reprodukční systém člověka stejným způsobem, jako obávaný TPHP. Může také dráždit oční sliznice a horní cesty dýchací. Patří k toxinům reprotoxickým.

13. BISMUTH OXYCHLORIDE

Oxychlorid bizmutitý je přírodně se vyskytující minerál používaný jako barvivo. Používá se v lacích na nehty zejména kvůli lesku. Toxicita může vznikat ve formě podráždění kůže.

14. METHYLISOTHIAZOLINON (MIT)

Methylisothiazolinon (MIT) je chemický konzervační prostředek podobný parabenům, který se přidává do kosmetických produktů kvůli zvýšení doby trvanlivosti. Může způsobit podráždění kůže, očí i plic.

15. HYDROCHIONONMONOMETHYLETHER (MEHQ)

Hydrochinonmonomethylether (MEHQ) zabraňuje vytvrzování akrylových a čistících prostředků v gelové bázi a taktéž může způsobit podráždění kůže.

16. PALM OIL DERIVATES

ENII 20-TOXICITY neobsahuje deriváty palmového oleje a ani nepodporuje jeho neférové získávání.

17. ETHYL TOSYLAMIDE

Ethyl tosylamide je změkčovadlo a filmotvorné činidlo používané v lacích na nehty. U této chemikálie se zkoumá podezření na její mikrobiální aktivitu.

18. GLUTEN

Lepek - ENII 20-TOXICITY neobsahuje žádné mikročástice pšeničného derivátu.

19. LEAD

ENII 20-TOXICITY neobsahuje mikročástice olova.

20. MERCURY

ENII 20-TOXICITY neobsahuje sloučeniny rtuti. Rtuť je vysoce toxická a pro svou schopnost ničení či poškozování struktury bílkovin v buňkách. Toxicita je závislá na způsobu, jakým se rtuť do organismu dostává, v případě nehtové kosmetiky difusí zrohovatělou pokožkou nehtu. Dimethylrtuť má vysoce toxické účinky na nervovou soustavu a pro svou schopnost prostupovat placentární a mozkovou tkání je nebezpečná zejména pro těhotné ženy.

20-free
 

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÍ KVALITA

= ENII 20-TOXICITY

 

TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) | FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS | FRAGRANCES

 

20 FREE

112

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.