💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

UNIKÁTNÍ VÝŽIVA V PROFESIONÁLNÍ LINII 20-TOXICITY

VYŽIVUJTE SVÉ NEHTY

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGICKOU METODOU:

ZKAPALNĚNÝMI VÝŽIVNÝMI SLOŽKAMI VE FORMULI

VYSOCE PROFESIONÁLNÍ LINIE

Výživa copy

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX se vyvíjí a díky naší vývojové laboratoři neustále vyvíjet bude.

Proto Vám opět přinášíme další zprávu z vývoje našeho inovativního konceptu. Ve vývoji řady 10-TOXICITY se nám podařilo dostat se až ke 20-ti nejtoxičtějším složkám, které naše profesionální linie neobsahuje.

A to další důležité - dokázali jsme do formulí našich produktů dodat unikátní nejnovější technologií zkapalněné výživné složky.

 

Představujeme Vám tedy vyjímečnou nutricitu profesionální linie  ENII LUX 20-TOXICITY:

KERATIN

SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE

VITAMIN A RETINOL

VITAMIN B5 CALCIUM

VITAMIN E

 

KERATIN

Keratin je přírodním stavebním materiálem pro nehty - nehtovou ploténku tvoří 3 keratinové vrstvy. Poškození, zeslabení, dehydratace neboli vysoušení, lámavost, žloutnutí, slábnutí a nerůst, to vše nám na nehtu mohlo způsobit nešetrné propilování nehtu, dlouholeté působení materiálů s toxickými složkami nebo používání drastických chemických removerů a narušilo nám keratinové vrtsvy.

Proto je třeba keratin nehtům dodat, doplnit a nechat dlouhodobě působit.

Keratin jako vláknitá bílkovina hydratuje, opečovává, posiluje a hojí poškození nejen nehtové ploténky, ale také nehtového lůžka - Matrixu.

Samotný keratin se vytváří v keratinocytech - buňkách nehtového lůžka a slouží k obnově nehtu. Tyto buňky mají schopnost při dostatečné výživě schopnost rychlého dělení, ale pouze za okolností, kdy mají dostatek výživy ve formě vitamínů a minerálů. Pokud jich máme nedostatek, kvalita našich nehtů se velmi zhoršuje.

SWEET ALMOND PROTEIN

Protein ze sladké mandle je také bílkovinovou složkou, která dodává nehtu pevnost a pomáhá udržovat hydrataci i zdravou barvu a regeneruje

VITAMIN A Retinol

Vitamin A je důležitým vitamínem, který nehty hluboce vyživuje a působí proti jejich vysoušení a lámavosti.

VITAMIN B5

Vitamin B5 patří do skupiny vitamínů B, které jsou důležitou látkou při tvorbě keratinu, stimuluje přirozenou tvorbu keratinu nového.

VITAMIN E

Vitamin E má schopnost regenerovat, vyživovat, posilovat, podporovat prokrvení nehtové ploténky a působí proti nepřirozeným barevným skvrnám na nehtové ploténce.

 

Vynikající výsledky testování nail art technoložek a lektorek ENII ACADEMY:

dlouhodobě vyživované nehty se nelámou, netřepí, sílí, mají zdravou barvu, nežloutnou, je opečováván matrix - nehtové lůžko, dostatek výživy a péče má vliv i na nehtovou kůžičku a okolí nehtové ploténky, správný a šetrný pracovní postup při aplikaci i odstraňování zaručuje krásné, zdravé a opečováváné nehty přirozeně rostou i do délek, které jsme dříve musely nadstavovat "umělým" způsobem.

Unikátním technologickým způsobem zkapalněná výživa vložená do formulí profesionální nehtové kosmetiky je dalším krokem ke krásné přirozenosti, zdraví a také přírodě.

Ctíme naturální cestu a nutricita v našich profesionálních produktech je důležitým krokem a směrem k nehtařské budoucnosti a budeme ji s velkým zápalem rozvíjet dále.

 

 

111

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÍ KVALITA

= ENII 20-TOXICITY


TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) |
FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL
PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMALDERIVED
INGREDIENTS | FRAGRANCES
20 FREE

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.