UNIKÁTNÍ VÝŽIVA V PROFESIONÁLNÍ LINII 20-TOXICITY

VYŽIVUJTE SVÉ NEHTY

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGICKOU METODOU:

ZKAPALNĚNÝMI VÝŽIVNÝMI SLOŽKAMI VE FORMULI

VYSOCE PROFESIONÁLNÍ LINIE

Výživa copy

Koncept ENII 20-TOXICITY LUX se vyvíjí a díky naší vývojové laboratoři neustále vyvíjet bude.

Proto Vám opět přinášíme další zprávu z vývoje našeho inovativního konceptu. Ve vývoji řady 10-TOXICITY se nám podařilo dostat se až ke 20-ti nejtoxičtějším složkám, které naše profesionální linie neobsahuje.

A to další důležité - dokázali jsme do formulí našich produktů dodat unikátní nejnovější technologií zkapalněné výživné složky.

 

Představujeme Vám tedy vyjímečnou nutricitu profesionální linie  ENII LUX 20-TOXICITY:

KERATIN

SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE

VITAMIN A RETINOL

VITAMIN B5 CALCIUM

VITAMIN E

 

KERATIN

Keratin je přírodním stavebním materiálem pro nehty - nehtovou ploténku tvoří 3 keratinové vrstvy. Poškození, zeslabení, dehydratace neboli vysoušení, lámavost, žloutnutí, slábnutí a nerůst, to vše nám na nehtu mohlo způsobit nešetrné propilování nehtu, dlouholeté působení materiálů s toxickými složkami nebo používání drastických chemických removerů a narušilo nám keratinové vrtsvy.

Proto je třeba keratin nehtům dodat, doplnit a nechat dlouhodobě působit.

Keratin jako vláknitá bílkovina hydratuje, opečovává, posiluje a hojí poškození nejen nehtové ploténky, ale také nehtového lůžka - Matrixu.

Samotný keratin se vytváří v keratinocytech - buňkách nehtového lůžka a slouží k obnově nehtu. Tyto buňky mají schopnost při dostatečné výživě schopnost rychlého dělení, ale pouze za okolností, kdy mají dostatek výživy ve formě vitamínů a minerálů. Pokud jich máme nedostatek, kvalita našich nehtů se velmi zhoršuje.

SWEET ALMOND PROTEIN

Protein ze sladké mandle je také bílkovinovou složkou, která dodává nehtu pevnost a pomáhá udržovat hydrataci i zdravou barvu a regeneruje

VITAMIN A Retinol

Vitamin A je důležitým vitamínem, který nehty hluboce vyživuje a působí proti jejich vysoušení a lámavosti.

VITAMIN B5

Vitamin B5 patří do skupiny vitamínů B, které jsou důležitou látkou při tvorbě keratinu, stimuluje přirozenou tvorbu keratinu nového.

VITAMIN E

Vitamin E má schopnost regenerovat, vyživovat, posilovat, podporovat prokrvení nehtové ploténky a působí proti nepřirozeným barevným skvrnám na nehtové ploténce.

 

Vynikající výsledky testování nail art technoložek a lektorek ENII ACADEMY:

dlouhodobě vyživované nehty se nelámou, netřepí, sílí, mají zdravou barvu, nežloutnou, je opečováván matrix - nehtové lůžko, dostatek výživy a péče má vliv i na nehtovou kůžičku a okolí nehtové ploténky, správný a šetrný pracovní postup při aplikaci i odstraňování zaručuje krásné, zdravé a opečováváné nehty přirozeně rostou i do délek, které jsme dříve musely nadstavovat "umělým" způsobem.

Unikátním technologickým způsobem zkapalněná výživa vložená do formulí profesionální nehtové kosmetiky je dalším krokem ke krásné přirozenosti, zdraví a také přírodě.

Ctíme naturální cestu a nutricita v našich profesionálních produktech je důležitým krokem a směrem k nehtařské budoucnosti a budeme ji s velkým zápalem rozvíjet dále.

 

 

111

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÍ KVALITA

= ENII 20-TOXICITY


TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) |
FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL
PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMALDERIVED
INGREDIENTS | FRAGRANCES
20 FREE

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení