🌸 Zadejte kód enii100 a získejte slevu 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč! Platí do 31.5. na vše kromě kurzů.

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem

ENII NAILS

111

 

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem:

Dokonalá příprava a pracovní postup je klíčem k trvanlivosti profesionální nehtové péče.

 

PŘÍPRAVA

1 Ostraňte případný nános starého materiálu a nehty vyčistěte čističem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutiklu - nehtové kůžičky.

2 Poté použijte velmi jemný pilník na přírodní nehty k jemnému zdrsnění nehtu, opět se ujistěte, že jste jemně zdrsnili i oblast nehtových valů a kutiklu.

Linie má ovšem tak silnou přilnavost, že ve spoustě případů umožňuje nanést materiál i bez pilování svrchní vrstvy nehtu.

3 K odstranění prachu po zdrsňování nehtu použijte nový buničinový tampón namočený v čističi. Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.

 

BÁZE + BARVA + TOP

1 Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu Lux Base Gelu (pro pokročilé nehtové designérky: vynikající metodou je metoda techniky "vějířovitého vtláčení báze" do nehtové ploténky, kterou se můžete detailně naučit v našich kurzech nebo videích našich nehtových technoložek.)

2 Aplikujte 4 prsty najednou a polymerizujte v profesionální UV/LED lampě LUXRAY 30sec. Plocha po polymerizaci bude mít výpotkovou vrtsvu, které se nedotýkejte.

3 Pokračujte v aplikaci palce a následně polymerizujte 30sec. Dejte pozor na přímou polohu palce při vytvrzování.

4 Jakmile budete hotovi se všemi prsty, můžete pokračovat v dalším kroku.

5 Do nesetřeného výpotku začnete nanášet v tenké vrtsvě Lux Gel Lac. Pokračujte i druhou vrstvou, pokud je třeba. Polymerizujte 30sec v UV/LED lampě LUXRAY. Výpotek opět nestírejte a nedotýkejte se ho.

6 Na druhou vrstvu barvy naneste po polymerizaci do výpotku ukončovací gel Lux Gel Top opět v tenké vrstvě. Nechte vytvrdit 60sec.

7 Po vytvrzení ukončovacího gelu setřete buničinovým tampónem namočeným v čističi výpotek na všech nehtech. Neopomeňte důkladně vyčistit i nehtové valy a oblasti u kůžiček. Výsledkem je vysoký diamantový lesk, který se během následujích dnů ještě vyvíjí.

8 Pokračujte pravou rukou stejnými kroky.

9 Nakonec kapneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček nejen v oblasti nehtového Matrixu, ale i v oblasti nehtových valů.

 

ODSTRANĚNÍ

1 Odbruste nebo odpilujte svrchní vrstvu materiálu.

2 Pak každý nehet zabalte do remover fólií namočených v removeru (ENII Remover 97% obsahuje velmi pečující ricinový olej s anti-aging účinky).

3 Ujistěte se, že tampónek ve fólii pokryl celý povrch nehtu a kontakt je pevný.

4 Fólie k nehtům pečlivě přimáčkněte a zvláštní pozornost věnujte nehtovým valům.

5 Aplikute na všechny nehty a nechte působit minimálně 10min. Doba odstranění může trvat při správném postupu práce jen 10min, ale záleží na mnoha faktorech: použití přilnavače nebo dehydrátoru, tloušťka jednotlivých vrstev, míra narušení svrchní vrsty a další.

6 Na nehtech začneme pociťovat jemné teplo.

7 Odstraňte fólii a použijte pomerančové dřívko k odstranění materiálu, který se zvedl od nehtu.

8 Pokud je odstranění obtížné, zabalte znovu nehty do fólie na dalších 5min. Je možné, že nehet neměl dostatečné teplo nebo je tenký a zničený a přilnavost materiálu byla tedy silnější.

9 Po odstranění materiálu můžete ještě nehet jemně přepilovat bufferem a setřít buničinovým tampónem namočeným v removeru.

10 Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací dalšího gel lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikly a nehtové plochy s masáží.

 

TIPY

1 Dokonalou přípravou před gel lakovým systémem je péče systémem ruská manikůra, která nám "zvedne" na 30min kůžičku a my se s barvou dostaneme vizuálně "pod" ni.

2 Základem úspěchu je také umění opravdu správného lakování. Nehet lakujeme štětečkem v tentké vrstvě ve třech tazích se závěrečným fixováním volného okraje nehtu, oblast u kůžičky můžeme přesně dotáhnout mikro štětecem detailerem.

3 Pokud si koupíme čistič i domů, tak přeleštěním nehtů zaručíme diamantový lesk trvající týdny.

4 Před aplikací gel lakového systému je vysoce profesionální případné lámavé, štěpivé, zažloutlé nebo propilované a zničené nehty ošetřit a vyživit.  K tomuto účelu jsme vytvořili salónní rituál péče o ruce a nehty ve 100% přírodní aromaterapeutické kvalitě s hluboce vyživujícími séry s anti-aging účinky ENII NATURAL. Toto vyživování může trvat i několik týdnů, ale výsledek zdravých nehtů posléze před aplikací netoxických špičkových řad opravdu stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

1 Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.

2 Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte před vytvrzení vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, navštivte lékaře.

3 Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékaře.

4 Nepoužívejte tento produkt, pokud máte alergii nebo jste již v minulosti zaznamenali alergickou nebo jinou nestandartní reakci na laky na nehty.

5 Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.

6 Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v pokojové teplotě, bez přímého slunečního světla, pozor také na přímý kontakt s UV nebo LED zářivkami nejen v lampě, které materiál mohou také mírně vytvrzovat a pak se snižuje jeho funkčnost.

ENII-GEL-System copy

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.