💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem

ENII NAILS

111

 

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem:

Dokonalá příprava a pracovní postup je klíčem k trvanlivosti profesionální nehtové péče.

 

PŘÍPRAVA

1 Ostraňte případný nános starého materiálu a nehty vyčistěte čističem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutiklu - nehtové kůžičky.

2 Poté použijte velmi jemný pilník na přírodní nehty k jemnému zdrsnění nehtu, opět se ujistěte, že jste jemně zdrsnili i oblast nehtových valů a kutiklu.

Linie má ovšem tak silnou přilnavost, že ve spoustě případů umožňuje nanést materiál i bez pilování svrchní vrstvy nehtu.

3 K odstranění prachu po zdrsňování nehtu použijte nový buničinový tampón namočený v čističi. Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.

 

BÁZE + BARVA + TOP

1 Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu Lux Base Gelu (pro pokročilé nehtové designérky: vynikající metodou je metoda techniky "vějířovitého vtláčení báze" do nehtové ploténky, kterou se můžete detailně naučit v našich kurzech nebo videích našich nehtových technoložek.)

2 Aplikujte 4 prsty najednou a polymerizujte v profesionální UV/LED lampě LUXRAY 30sec. Plocha po polymerizaci bude mít výpotkovou vrtsvu, které se nedotýkejte.

3 Pokračujte v aplikaci palce a následně polymerizujte 30sec. Dejte pozor na přímou polohu palce při vytvrzování.

4 Jakmile budete hotovi se všemi prsty, můžete pokračovat v dalším kroku.

5 Do nesetřeného výpotku začnete nanášet v tenké vrtsvě Lux Gel Lac. Pokračujte i druhou vrstvou, pokud je třeba. Polymerizujte 30sec v UV/LED lampě LUXRAY. Výpotek opět nestírejte a nedotýkejte se ho.

6 Na druhou vrstvu barvy naneste po polymerizaci do výpotku ukončovací gel Lux Gel Top opět v tenké vrstvě. Nechte vytvrdit 60sec.

7 Po vytvrzení ukončovacího gelu setřete buničinovým tampónem namočeným v čističi výpotek na všech nehtech. Neopomeňte důkladně vyčistit i nehtové valy a oblasti u kůžiček. Výsledkem je vysoký diamantový lesk, který se během následujích dnů ještě vyvíjí.

8 Pokračujte pravou rukou stejnými kroky.

9 Nakonec kapneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček nejen v oblasti nehtového Matrixu, ale i v oblasti nehtových valů.

 

ODSTRANĚNÍ

1 Odbruste nebo odpilujte svrchní vrstvu materiálu.

2 Pak každý nehet zabalte do remover fólií namočených v removeru (ENII Remover 97% obsahuje velmi pečující ricinový olej s anti-aging účinky).

3 Ujistěte se, že tampónek ve fólii pokryl celý povrch nehtu a kontakt je pevný.

4 Fólie k nehtům pečlivě přimáčkněte a zvláštní pozornost věnujte nehtovým valům.

5 Aplikute na všechny nehty a nechte působit minimálně 10min. Doba odstranění může trvat při správném postupu práce jen 10min, ale záleží na mnoha faktorech: použití přilnavače nebo dehydrátoru, tloušťka jednotlivých vrstev, míra narušení svrchní vrsty a další.

6 Na nehtech začneme pociťovat jemné teplo.

7 Odstraňte fólii a použijte pomerančové dřívko k odstranění materiálu, který se zvedl od nehtu.

8 Pokud je odstranění obtížné, zabalte znovu nehty do fólie na dalších 5min. Je možné, že nehet neměl dostatečné teplo nebo je tenký a zničený a přilnavost materiálu byla tedy silnější.

9 Po odstranění materiálu můžete ještě nehet jemně přepilovat bufferem a setřít buničinovým tampónem namočeným v removeru.

10 Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací dalšího gel lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikly a nehtové plochy s masáží.

 

TIPY

1 Dokonalou přípravou před gel lakovým systémem je péče systémem ruská manikůra, která nám "zvedne" na 30min kůžičku a my se s barvou dostaneme vizuálně "pod" ni.

2 Základem úspěchu je také umění opravdu správného lakování. Nehet lakujeme štětečkem v tentké vrstvě ve třech tazích se závěrečným fixováním volného okraje nehtu, oblast u kůžičky můžeme přesně dotáhnout mikro štětecem detailerem.

3 Pokud si koupíme čistič i domů, tak přeleštěním nehtů zaručíme diamantový lesk trvající týdny.

4 Před aplikací gel lakového systému je vysoce profesionální případné lámavé, štěpivé, zažloutlé nebo propilované a zničené nehty ošetřit a vyživit.  K tomuto účelu jsme vytvořili salónní rituál péče o ruce a nehty ve 100% přírodní aromaterapeutické kvalitě s hluboce vyživujícími séry s anti-aging účinky ENII NATURAL. Toto vyživování může trvat i několik týdnů, ale výsledek zdravých nehtů posléze před aplikací netoxických špičkových řad opravdu stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

1 Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.

2 Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte před vytvrzení vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, navštivte lékaře.

3 Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékaře.

4 Nepoužívejte tento produkt, pokud máte alergii nebo jste již v minulosti zaznamenali alergickou nebo jinou nestandartní reakci na laky na nehty.

5 Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.

6 Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v pokojové teplotě, bez přímého slunečního světla, pozor také na přímý kontakt s UV nebo LED zářivkami nejen v lampě, které materiál mohou také mírně vytvrzovat a pak se snižuje jeho funkčnost.

ENII-GEL-System copy

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.