ENII RUBBER SYSTEM 2 in 1 base & builder pink

Kód: EI 01-RS02
305 Kč 252,07 Kč bez DPH
Skladem

Exkluzivní gely nové generace, vyrobené na bázi kaučukového gelu, vhodné i na velmi problematické nehty. Jsou vynikající na práci s křehkými a zničenými nehty. Unikátní složení bez nebezpečných látek a rozpouštědel udržuje nehty zdravé a silné, při vytvrzování v lampě nepálí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní gely nové generace, vyrobené na bázi kaučukového gelu, vhodné i na velmi problematické nehty. Jsou vynikající na práci s křehkými a zničenými nehty. Unikátní složení bez nebezpečných látek a rozpouštědel udržuje nehty zdravé a silné, při vytvrzování v lampě nepálí. Díky nové technologii jsou velmi elastické a flexibilní, vyrovnávají nerovnosti povrchu nehtového lůžka a korigují všechny nedokonalosti přirozeného nehtu. Dále vyživují a zpevňují poškozené nehty a znásobují lesk barevného odstínu. Zaručují extra silné adhezivní vlastnosti, mají hustější konzistenci, díky čemuž nezatékají ke kutikule a dlouhou trvanlivost nehtů bez odchlipů a bublinek už v tenké vrstvě. Vrchní top je také zároveň elastický a flexibilní, ale také s vysokým leskem a dlouhou trvanlivostí.

1.krok BASE
báze, která odpruží jakýkoliv materiál a je vynikající i pro velmi poškozené nehty
použijte Nail Prep, poté Super Stick na předem zdrsněný nehet pilníkem a pak aplikujte RUBBER BASE&BUILDER v tenké vrstvě
2.krok BUILDER
stavební materiál, který výborně drží a perfektně přilne k podkladu
lehce vymodelujeme nehet pro perfektní modeláž bez pilování, vytvrdíme v UV/LED lampě 30sec a pak můžeme aplikovat barvu nebo nechat nehet v natural looku
TOP GEL
flexibilní a velmi lesklý top
aplikujte top na nehet a vytvrďte v UV/LED lampě 60sec, setřete výpotek a aplikujte finální péči - olejíček na nehtovou kůžičku

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
E Avatar autora Base 12.1.2020 16:17
Dobrý den, lze tedy Base použít pod gellak a Rocklak, když je v popisku výrobku uvedeno, že odpruží jakýkoli materiál? Myslím tím použít jako první podkladovou vrstvu bez modelace nehtu. A jak se doplňuje a odstraňuje? děkuji:-)
Odpovědět
MH Avatar autora Rubber systém 13.1.2020 12:50
Dobrý den, ano, rubber base builder můžete použít jako podkladovou vrstvu pod gel lak. Pod Rocklac bych jej nedoporučovala. Odstraňuje se běžně pilníkem. Nedoplňuje se, je to podkladová báze.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 23.9.2019
Dělala jsem si sama doma gel lak a nyní jsem z rubber systému nadšená... žádné odchlipy a doplnění jsem dělala po 5týdnech (vydržely by déle).
5
AM Avatar autora | 21.9.2019
Skvělý produkt, výborně se s ním pracuje.
5
P Avatar autora | 16.9.2019
Jsem velmi spokojená skvěle drží a vrchní barevný lak se vůbec neloupe. Nehty vypadají jako gelové krásný a upravený. Doporučuji!!