PROFESIONÁLNÍ GEL LAKOVÝ SYSTÉM S VÝŽIVOU A BEZ TOXICITY

20-TOXLuxGelLac_image (1)

LUX GEL LAKOVÝ SYSTÉM je profesionální gel laková řada, kde se snoubí špičková kvalita a 20- toxicita. Materiál neobsahuje 20 nejtoxičtějších látek a co naopak obsahuje je unikátní výživa. Krémová viskozita, výjimečná pigmentace, dlouhá životnost a vyživující schopnosti, to vše najdete v jednom unikátním konceptu. 

UNIKÁTNÍ VÝŽIVA
Formule konceptu obsahují zcela novou technologií zkapalněné výživné složky KERATIN, SWEET ALMOND PROTEIN, VITAMIN A Retinol, VITAMIN B5, VITAMIN E

EXTRÉMNĚ DLOUHÁ VÝDRŽ
Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost a tvrdost.

DIAMANTOVÝ LESK+
Při 20-toxicitě dokážeme přinést famózní lesk, který během dnů nebo týdnů nejen vydrží, ale dokonce graduje.

KRÉMOVÁ VISKOZITA
Krémová konzistence, se kterou se pracuje vynikajícím způsobem a která dovoluje pracovat i podle nejtěžších technik nehtového designu.

VYJÍMEČNÁ PIGMENTACE
Silné barevné odstíny v nekompromisní stálosti. 5 000+ BAREV. Budeme spolu s vámi vybírat z obrovské škály barev, která zahrnuje nejen
krásné palety základních barev, ale také dynamický výběr, který odráží sezónní trendy.

VEGAN
Naše produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány.

PÉČE O NEHTY
Nehty nežloutnou, neslábnou, nevysušují se, sílí a zrychluje se jejich růst, nejsou zatěžovány a není jim odebírána jejich přirozená výživa bílkovinami, vápníkem a oleji.

NATURAL CONCEPT
ENII NAILS přináší koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 20FREE netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychlorid bizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononon Monomethyl Ether (MEHQ) a další.
Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce, poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX Gel lac, LUX GEL BASE, LUX GEL TOP, nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a dalšími skvosty jako HYBRID Remover UNIVERSAL, Sculpter gel a HYBRID Diamond Cleaner.

 

                                               

 

VYHNĚTE SE TOXICKÝM LÁTKÁM

S NOVOU PROFESIONÁLNÍ ŘADOU

V KONCEPTU ENII 20-TOXICITY LUX NEHTOVÉ PÉČE

Zbožňujeme krásně upravené nehty, vlasy i make-up, ale zároveň chceme žít zdravým životním stylem a hledáme cesty, jak minimalizovat množství toxinů a škodlivých látek ve všem, s čím náš organismus přichází do kontaktu a co na něj působí.

 

V kosmetickém světě se objevují označení 3FREE, 5FREE, 7FREE a také 10FREE. Tato označení ukazují na úroveň netoxicity v produktech, ukazují, kolik toxických složek v produktu není obsaženo.

Většina standartních výrobků v nehtové kosmetice obsahuje více, než 10 velmi toxických složek, které při každodenním používání absorbuje naše pleť, vlasy i nehty (jde o zrohovatělou kůži s prostupnými póry).

Mezi 3 nejtoxičtější složky v lacích a gel lacích na nehty patří Toluen, Formaldehyd a Dibutyl-ftalát neboli DBT.

Existují studie, které prokazují jejich negativní vliv na kůži, oči, dýchací ústrojí a také reprodukční systém. Je důležité si uvědomit, jak často si nehty lakujeme a jak dlouhou dobu již na své tělo necháváme tyto látky působit.

1. TOLUENE - Toluen je chemické rozpouštědlo obsažené v dehtu a má silný zápach, podobný ředidlům barev. Ve větších dávkách a dlouhodobé expozici může mít negativní vedlejší vliv na nervový systém, imunitní systém a plíce.

2. FORMALDEHYDE - Formaldehyd je klíčovou součástí balzamovací tekutiny - tvrdého konzervačního činidla. Když jsme vystaveni této chemické látce, můžeme pociťovat pálivé oči, nepříjemný pocit v krku, může nás postihnout nevysvětlitelný kašel nebo i alergie a astma.

3. DIBENZOTHIOPHENE (DBT) - Látka, která se do běžných laků na nehty přidává pro vyšší lesk a měla by chránit lak před popraskáním. Může v těle vyvolávat hormonánlní disbalanci i problémy s reprodukcí.

4. FORMALDEHYD RESIN - Formaldehydová pryskyřice je syntetický polymer používaný ve formovaných výrobcích, spojích a ve funkci lepidla.

5. CAMPHOR - Kafr je složka s ostrým zápachem, který cítíme v lacích na nehty. Může nám způsobit chronickou suchost, křehkost a změnu barvy nehtů. Kafr je další chemikálie, která je používána v procesu balzamování. Je vysoce hořlavá a toxická i v malých dávkách.

6. TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) - Triphenol fosfát (TPHP) se používá v lacích na nehty, aby byl produkt méně hořlavý a zlepšila se přilnavost laku k nehtu. Bylo zjištěno, že nehty jej nejspíše absorbují ve statisticky významných množstvích a je označován jako neurotoxin. Tato látka je známá tím, že narušuje systém dobrého fungování řídícího systému hormonů v lidském těle. Každým dnem máme k dispozici stále více důkazů o tom, že TPHP může mít vliv na regulaci hormonů, metabolismus, reprodukci, ale i na celkový vývoj.

7. XYLENE - Xylen, další z nejtoxičtějších složek v nehtových produktech má na tělo velmi rychlé účinky, mezi které mohou patřit bolesti hlavy nebo také nevolnost. Xylen je aromatický uhlovodík používaný jako rozpouštědlo v polygrafickém, gumárenském, barevném a kožedělném průmyslu. K toxicitě dochází při nadměrné expozici xylenu vdechováním, požitím a kontaktem s očima nebo kůží. Může rozpustit přírodní ochranné oleje, které máme na kůži, kutiklech i na nehtech.

8. PARABENS - Parabeny jsou zastřešujícím termínem pro několik typů konzervačních látek nejčastěji používaných v kosmetickém průmyslu . O škodlivosti i toxicitě parabenů se vedou velmi časté diskuze, protože jejich účinky se zřejmě projevují nejsilněji. K nejnebezpečnějším vedlejším účinkům parabenů patří schopnost napodobovat hormon Estrogen, který se v našem těle přirozeně nachází. Estrogen je hormon, který poskytuje informace buňkám v našem těle. Buňky používají tuto informaci ve svém vývoji a chování. Pokud je impuls narušen napodobovačem parabenů, buňka se může vyvíjet nesprávně nebo se chovat nepřirozeně. Dlouhodobé působení této látky může způsobovat narušování normálních tělesných funkcí, vytvářet nerovnováhu a disbalanci.

9. ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS - Živočišné složky nejsou v produktech ENII 20-TOXICITY použity ani jako mikročástice červeného barvivového prachu a samozřejmě tato linie nebyla na zvířatech testována.

10. FRAGRANCES - Chemické vůně nejsou v produktech linie ENII 20-TOXICITY použity.

11. SULFATES - Sírany jsou povrchově aktivní látky, které zvyšují čistící a antibakteriální vlastnosti produktů. Mohou zůsobovat podráždění pokožky s chronickým zásahem.

12. DIBUTHYLPHTALATE (DBP) - DBP je změkčovadlo, velmi častá přísada do lepidel a také rozpouštěč éterických olejů. Existují podezření, že DBP může narušit endokrinní a reprodukční systém člověka stejným způsobem, jako obávaný TPHP. Může také dráždit oční sliznice a horní cesty dýchací. Patří k toxinům reprotoxickým.

13. BISMUTH OXYCHLORIDE - Oxychlorid bizmutitý je přírodně se vyskytující minerál používaný jako barvivo. Používá se v lacích na nehty zejména kvůli lesku. Toxicita může vznikat ve formě podráždění kůže.

14. METHYLISOTHIAZOLINON (MIT) - Methylisothiazolinon (MIT) je chemický konzervační prostředek podobný parabenům, který se přidává do kosmetických produktů kvůli zvýšení doby trvanlivosti. Může způsobit podráždění kůže, očí i plic.

15. HYDROCHIONONMONOMETHYLETHER (MEHQ) - Hydrochinonmonomethylether (MEHQ) zabraňuje vytvrzování akrylových a čistících prostředků v gelové bázi a taktéž může způsobit podráždění kůže.

16. PALM OIL DERIVATES - ENII 20-TOXICITY neobsahuje deriváty palmového oleje a ani nepodporuje jeho neférové získávání.

17. ETHYL TOSYLAMIDE - Ethyl tosylamide je změkčovadlo a filmotvorné činidlo používané v lacích na nehty. U této chemikálie se zkoumá podezření na její mikrobiální aktivitu.

18. GLUTEN - Lepek - ENII 20-TOXICITY neobsahuje žádné mikročástice pšeničného derivátu.

19. LEAD - ENII 20-TOXICITY neobsahuje mikročástice olova.

20. MERCURY - ENII 20-TOXICITY neobsahuje sloučeniny rtuti. Rtuť je vysoce toxická a pro svou schopnost ničení či poškozování struktury bílkovin v buňkách. Toxicita je závislá na způsobu, jakým se rtuť do organismu dostává, v případě nehtové kosmetiky difusí zrohovatělou pokožkou nehtu. Dimethylrtuť má vysoce toxické účinky na nervovou soustavu a pro svou schopnost prostupovat placentární a mozkovou tkání je nebezpečná zejména pro těhotné ženy.

 

 

VYŽIVUJTE SVÉ NEHTY

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGICKOU METODOU:

ZKAPALNĚNÝMI VÝŽIVNÝMI SLOŽKAMI VE FORMULI

VYSOCE PROFESIONÁLNÍ LINIE

 

Představujeme Vám výjimečnou nutricitu profesionální linie  ENII LUX 20-TOXICITY:

  • KERATIN
  • SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE
  • VITAMIN A RETINOL
  • VITAMIN B2 CALCIUM
  • VITAMIN E

KERATIN

Keratin je přírodním stavebním materiálem pro nehty - nehtovou ploténku tvoří 3 keratinové vrstvy. Poškození, zeslabení, dehydratace neboli vysoušení, lámavost, žloutnutí, slábnutí a nerůst, to vše nám na nehtu mohlo způsobit nešetrné propilování nehtu, dlouholeté působení materiálů s toxickými složkami nebo používání drastických chemických removerů a narušilo nám keratinové vrstvy.

Proto je třeba keratin nehtům dodat, doplnit a nechat dlouhodobě působit.

Keratin jako vláknitá bílkovina hydratuje, opečovává, posiluje a hojí poškození nejen nehtové ploténky, ale také nehtového lůžka - Matrixu.

Samotný keratin se vytváří v keratinocytech - buňkách nehtového lůžka a slouží k obnově nehtu. Tyto buňky mají schopnost při dostatečné výživě schopnost rychlého dělení, ale pouze za okolností, kdy mají dostatek výživy ve formě vitamínů a minerálů. Pokud jich máme nedostatek, kvalita našich nehtů se velmi zhoršuje.

SWEET ALMOND PROTEIN

Protein ze sladké mandle je také bílkovinovou složkou, která dodává nehtu pevnost a pomáhá udržovat hydrataci i zdravou barvu a regeneruje

VITAMIN A Retinol

Vitamin A je důležitým vitamínem, který nehty hluboce vyživuje a působí proti jejich vysoušení a lámavosti.

VITAMIN B2

Vitamin B2 patří do skupiny vitamínů B, které jsou důležitou látkou při tvorbě keratinu, stimuluje přirozenou tvorbu keratinu nového.

VITAMIN E

Vitamin E má schopnost regenerovat, vyživovat, posilovat, podporovat prokrvení nehtové ploténky a působí proti nepřirozeným barevným skvrnám na nehtové ploténce.

 

Vynikající výsledky testování nail art technoložek a lektorek ENII ACADEMY:

dlouhodobě vyživované nehty se nelámou, netřepí, sílí, mají zdravou barvu, nežloutnou, je opečováván matrix - nehtové lůžko, dostatek výživy a péče má vliv i na nehtovou kůžičku a okolí nehtové ploténky, správný a šetrný pracovní postup při aplikaci i odstraňování zaručuje krásné, zdravé a opečovávané nehty přirozeně rostou i do délek, které jsme dříve musely nadstavovat "umělým" způsobem.

Unikátním technologickým způsobem zkapalněná výživa vložená do formulí profesionální nehtové kosmetiky je dalším krokem ke krásné přirozenosti, zdraví a také přírodě.

111

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem:

Dokonalá příprava a pracovní postup je klíčem k trvanlivosti profesionální nehtové péče.

PŘÍPRAVA

1 Odstraňte případný nános starého materiálu a nehty vyčistěte čističem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutiklu - nehtové kůžičky.

2 Poté použijte velmi jemný pilník (nejlépe buffer) na přírodní nehty k jemnému zdrsnění nehtu, opět se ujistěte, že jste jemně zdrsnili i oblast nehtových valů a kutiklu.

Linie má ovšem tak silnou přilnavost, že ve spoustě případů umožňuje nanést materiál i bez zdrsnění nehtu. Není tedy třeba nehet jakkoliv narušovat.

3 K odstranění prachu po zdrsňování nehtu použijte nový buničinový tampón lehce namočený v čističi. Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.

BÁZE + BARVA + TOP

20-TOXLuxGelLacSystem_image1 (1)

1 Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu Lux Base Gelu (pro pokročilé nehtové designérky: vynikající metodou je metoda techniky "vějířovitého vtláčení báze" do nehtové ploténky, kterou se můžete detailně naučit v našich kurzech nebo videích našich nehtových technoložek.)

2 Aplikujte 4 prsty najednou a polymerizujte v profesionální UV/LED lampě 30sec. Plocha po polymerizaci bude mít výpotkovou vrstvu, které se nedotýkejte.

3 Pokračujte v aplikaci palce a následně polymerizujte 30sec. Dejte pozor na přímou polohu palce při vytvrzování.

4 Jakmile budete hotovi se všemi prsty, můžete pokračovat v dalším kroku.

5 Do nesetřeného výpotku začnete nanášet v tenké vrstvě Lux Gel Lac. Pokračujte i druhou vrstvou, pokud je třeba. Polymerizujte 30sec v UV/LED lampě. Výpotek opět nestírejte a nedotýkejte se ho.

6 Na druhou vrstvu barvy naneste po polymerizaci do výpotku ukončovací gel Lux Gel Top opět v tenké vrstvě. Nechte vytvrdit 60sec.

7 Po vytvrzení ukončovacího gelu setřete buničinovým tampónem namočeným v čističi výpotek na všech nehtech. Neopomeňte důkladně vyčistit i nehtové valy a oblasti u kůžiček. Výsledkem je vysoký diamantový lesk, který se během následujících dnů ještě vyvíjí.

8 Pokračujte pravou rukou stejnými kroky.

9 Nakonec kápneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček nejen v oblasti nehtového Matrixu, ale i v oblasti nehtových valů.

ODSTRANĚNÍ

1 Odbruste nebo odpilujte svrchní vrstvu materiálu (Top má ochranou schopnost, tudíž se velmi složitě odstraňuje, je nutné jej odbrousit)

2 Pak každý nehet zabalte do remover fólií namočených v removeru (Hybrid Remover 97% obsahuje velmi pečující ricinový olej s anti-aging účinky).

3 Ujistěte se, že tampónek ve fólii pokryl celý povrch nehtu a kontakt je pevný.

4 Fólie k nehtům pečlivě přimáčkněte a zvláštní pozornost věnujte nehtovým valům.

5 Aplikujte na všechny nehty a nechte působit minimálně 10 min. Doba odstranění může trvat při správném postupu práce jen 10min, ale záleží na mnoha faktorech: použití přilnavače nebo dehydrátoru, tloušťka jednotlivých vrstev, míra narušení svrchní vrstvy a další.

6 Na nehtech začneme pociťovat jemné teplo.

7 Odstraňte fólii a použijte pomerančové dřívko k odstranění materiálu, který se zvedl od nehtu.

8 Pokud je odstranění obtížné, zabalte znovu nehty do fólie na dalších 5min. Je možné, že nehet neměl dostatečné teplo nebo je tenký a zničený a přilnavost materiálu byla tedy silnější.

9 Po odstranění materiálu můžete ještě nehet jemně přepilovat bufferem a setřít buničinovým tampónem namočeným v removeru.

10 Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací dalšího gel lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikly a nehtové plochy s masáží.

odstranění  odstranění2

 

TIPY

1 Dokonalou přípravou před gel lakovým systémem je péče systémem ruská manikúra, která nám "zvedne" na 30min kůžičku a my se s barvou dostaneme vizuálně "pod" ni.

2 Základem úspěchu je také umění opravdu správného lakování. Nehet lakujeme štětečkem v tenké vrstvě ve třech tazích se závěrečným fixováním volného okraje nehtu, oblast u kůžičky můžeme přesně dotáhnout mikro štětečkem - detailerem.

3 Jestliže vám z jakéhokoliv důvodu gel lak nedrží (např. hodně se mastící nehet), doporučujeme použití podpůrných tekutin Nail Prep k důkladnému odmaštění a dehydrování nehtu a Super Stick jako perfektního přilnavače.

4 Pokud si koupíme čistič i domů, tak přeleštěním nehtů zaručíme diamantový lesk trvající týdny.

5 Před aplikací gel lakového systému je vysoce profesionální případné lámavé, štěpivé, zažloutlé nebo propilované a zničené nehty ošetřit a vyživit. K tomuto účelu jsme vytvořili CARE Concept, kde jistě najdete ten správný přípravek. Toto vyživování může trvat i několik týdnů, ale výsledek zdravých nehtů posléze před aplikací netoxických špičkových řad opravdu stojí za to.

20-TOXLuxGelLacSystem_image2 (1)

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

1 Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.

2 Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte před vytvrzení vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, přestaňte produkt používat a navštivte lékaře.

3 Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékaře.

4 Nepoužívejte tento produkt, pokud máte alergii nebo jste již v minulosti zaznamenali alergickou nebo jinou nestandartní reakci na laky na nehty.

5 Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.

6 Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v chladnější teplotě, bez přímého slunečního světla, pozor také na přímý kontakt s UV nebo LED zářivkami nejen v lampě a sluneční svit, který materiál mohou také mírně vytvrzovat a pak se snižuje jeho funkčnost.

 

LUX GEL LAC NABÍZÍME V TĚCHTO BARVÁCH

1 2 3 4 5 6 7

8 9 10 11 12 13 14

15 16 18 20 21 22 23

24 25 26 27 28 29 30

31 32 33 34 35 36 37

38 39 40  4142 43 44 

45 46 47 48 49 50 51

5253 54 55 56 57 58 

5960 61 62 63

 

 

112

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení