💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

PROFESIONÁLNÍ GEL LAKOVÝ SYSTÉM S VÝŽIVOU A BEZ TOXICITY

20-TOXLuxGelLac_image (1)

LUX GEL LAKOVÝ SYSTÉM je profesionální gel laková řada, kde se snoubí špičková kvalita a 20- toxicita. Materiál neobsahuje 20 nejtoxičtějších látek a co naopak obsahuje je unikátní výživa. Krémová viskozita, výjimečná pigmentace, dlouhá životnost a vyživující schopnosti, to vše najdete v jednom unikátním konceptu. 

UNIKÁTNÍ VÝŽIVA
Formule konceptu obsahují zcela novou technologií zkapalněné výživné složky KERATIN, SWEET ALMOND PROTEIN, VITAMIN A Retinol, VITAMIN B5, VITAMIN E

EXTRÉMNĚ DLOUHÁ VÝDRŽ
Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost a tvrdost.

DIAMANTOVÝ LESK+
Při 20-toxicitě dokážeme přinést famózní lesk, který během dnů nebo týdnů nejen vydrží, ale dokonce graduje.

KRÉMOVÁ VISKOZITA
Krémová konzistence, se kterou se pracuje vynikajícím způsobem a která dovoluje pracovat i podle nejtěžších technik nehtového designu.

VYJÍMEČNÁ PIGMENTACE
Silné barevné odstíny v nekompromisní stálosti. 5 000+ BAREV. Budeme spolu s vámi vybírat z obrovské škály barev, která zahrnuje nejen
krásné palety základních barev, ale také dynamický výběr, který odráží sezónní trendy.

VEGAN
Naše produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány.

PÉČE O NEHTY
Nehty nežloutnou, neslábnou, nevysušují se, sílí a zrychluje se jejich růst, nejsou zatěžovány a není jim odebírána jejich přirozená výživa bílkovinami, vápníkem a oleji.

NATURAL CONCEPT
ENII NAILS přináší koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 20FREE netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychlorid bizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononon Monomethyl Ether (MEHQ) a další.
Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce, poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX Gel lac, LUX GEL BASE, LUX GEL TOP, nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a dalšími skvosty jako HYBRID Remover UNIVERSAL, Sculpter gel a HYBRID Diamond Cleaner.

 

                                               

 

VYHNĚTE SE TOXICKÝM LÁTKÁM

S NOVOU PROFESIONÁLNÍ ŘADOU

V KONCEPTU ENII 20-TOXICITY LUX NEHTOVÉ PÉČE

Zbožňujeme krásně upravené nehty, vlasy i make-up, ale zároveň chceme žít zdravým životním stylem a hledáme cesty, jak minimalizovat množství toxinů a škodlivých látek ve všem, s čím náš organismus přichází do kontaktu a co na něj působí.

 

V kosmetickém světě se objevují označení 3FREE, 5FREE, 7FREE a také 10FREE. Tato označení ukazují na úroveň netoxicity v produktech, ukazují, kolik toxických složek v produktu není obsaženo.

Většina standartních výrobků v nehtové kosmetice obsahuje více, než 10 velmi toxických složek, které při každodenním používání absorbuje naše pleť, vlasy i nehty (jde o zrohovatělou kůži s prostupnými póry).

Mezi 3 nejtoxičtější složky v lacích a gel lacích na nehty patří Toluen, Formaldehyd a Dibutyl-ftalát neboli DBT.

Existují studie, které prokazují jejich negativní vliv na kůži, oči, dýchací ústrojí a také reprodukční systém. Je důležité si uvědomit, jak často si nehty lakujeme a jak dlouhou dobu již na své tělo necháváme tyto látky působit.

1. TOLUENE - Toluen je chemické rozpouštědlo obsažené v dehtu a má silný zápach, podobný ředidlům barev. Ve větších dávkách a dlouhodobé expozici může mít negativní vedlejší vliv na nervový systém, imunitní systém a plíce.

2. FORMALDEHYDE - Formaldehyd je klíčovou součástí balzamovací tekutiny - tvrdého konzervačního činidla. Když jsme vystaveni této chemické látce, můžeme pociťovat pálivé oči, nepříjemný pocit v krku, může nás postihnout nevysvětlitelný kašel nebo i alergie a astma.

3. DIBENZOTHIOPHENE (DBT) - Látka, která se do běžných laků na nehty přidává pro vyšší lesk a měla by chránit lak před popraskáním. Může v těle vyvolávat hormonánlní disbalanci i problémy s reprodukcí.

4. FORMALDEHYD RESIN - Formaldehydová pryskyřice je syntetický polymer používaný ve formovaných výrobcích, spojích a ve funkci lepidla.

5. CAMPHOR - Kafr je složka s ostrým zápachem, který cítíme v lacích na nehty. Může nám způsobit chronickou suchost, křehkost a změnu barvy nehtů. Kafr je další chemikálie, která je používána v procesu balzamování. Je vysoce hořlavá a toxická i v malých dávkách.

6. TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) - Triphenol fosfát (TPHP) se používá v lacích na nehty, aby byl produkt méně hořlavý a zlepšila se přilnavost laku k nehtu. Bylo zjištěno, že nehty jej nejspíše absorbují ve statisticky významných množstvích a je označován jako neurotoxin. Tato látka je známá tím, že narušuje systém dobrého fungování řídícího systému hormonů v lidském těle. Každým dnem máme k dispozici stále více důkazů o tom, že TPHP může mít vliv na regulaci hormonů, metabolismus, reprodukci, ale i na celkový vývoj.

7. XYLENE - Xylen, další z nejtoxičtějších složek v nehtových produktech má na tělo velmi rychlé účinky, mezi které mohou patřit bolesti hlavy nebo také nevolnost. Xylen je aromatický uhlovodík používaný jako rozpouštědlo v polygrafickém, gumárenském, barevném a kožedělném průmyslu. K toxicitě dochází při nadměrné expozici xylenu vdechováním, požitím a kontaktem s očima nebo kůží. Může rozpustit přírodní ochranné oleje, které máme na kůži, kutiklech i na nehtech.

8. PARABENS - Parabeny jsou zastřešujícím termínem pro několik typů konzervačních látek nejčastěji používaných v kosmetickém průmyslu . O škodlivosti i toxicitě parabenů se vedou velmi časté diskuze, protože jejich účinky se zřejmě projevují nejsilněji. K nejnebezpečnějším vedlejším účinkům parabenů patří schopnost napodobovat hormon Estrogen, který se v našem těle přirozeně nachází. Estrogen je hormon, který poskytuje informace buňkám v našem těle. Buňky používají tuto informaci ve svém vývoji a chování. Pokud je impuls narušen napodobovačem parabenů, buňka se může vyvíjet nesprávně nebo se chovat nepřirozeně. Dlouhodobé působení této látky může způsobovat narušování normálních tělesných funkcí, vytvářet nerovnováhu a disbalanci.

9. ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS - Živočišné složky nejsou v produktech ENII 20-TOXICITY použity ani jako mikročástice červeného barvivového prachu a samozřejmě tato linie nebyla na zvířatech testována.

10. FRAGRANCES - Chemické vůně nejsou v produktech linie ENII 20-TOXICITY použity.

11. SULFATES - Sírany jsou povrchově aktivní látky, které zvyšují čistící a antibakteriální vlastnosti produktů. Mohou zůsobovat podráždění pokožky s chronickým zásahem.

12. DIBUTHYLPHTALATE (DBP) - DBP je změkčovadlo, velmi častá přísada do lepidel a také rozpouštěč éterických olejů. Existují podezření, že DBP může narušit endokrinní a reprodukční systém člověka stejným způsobem, jako obávaný TPHP. Může také dráždit oční sliznice a horní cesty dýchací. Patří k toxinům reprotoxickým.

13. BISMUTH OXYCHLORIDE - Oxychlorid bizmutitý je přírodně se vyskytující minerál používaný jako barvivo. Používá se v lacích na nehty zejména kvůli lesku. Toxicita může vznikat ve formě podráždění kůže.

14. METHYLISOTHIAZOLINON (MIT) - Methylisothiazolinon (MIT) je chemický konzervační prostředek podobný parabenům, který se přidává do kosmetických produktů kvůli zvýšení doby trvanlivosti. Může způsobit podráždění kůže, očí i plic.

15. HYDROCHIONONMONOMETHYLETHER (MEHQ) - Hydrochinonmonomethylether (MEHQ) zabraňuje vytvrzování akrylových a čistících prostředků v gelové bázi a taktéž může způsobit podráždění kůže.

16. PALM OIL DERIVATES - ENII 20-TOXICITY neobsahuje deriváty palmového oleje a ani nepodporuje jeho neférové získávání.

17. ETHYL TOSYLAMIDE - Ethyl tosylamide je změkčovadlo a filmotvorné činidlo používané v lacích na nehty. U této chemikálie se zkoumá podezření na její mikrobiální aktivitu.

18. GLUTEN - Lepek - ENII 20-TOXICITY neobsahuje žádné mikročástice pšeničného derivátu.

19. LEAD - ENII 20-TOXICITY neobsahuje mikročástice olova.

20. MERCURY - ENII 20-TOXICITY neobsahuje sloučeniny rtuti. Rtuť je vysoce toxická a pro svou schopnost ničení či poškozování struktury bílkovin v buňkách. Toxicita je závislá na způsobu, jakým se rtuť do organismu dostává, v případě nehtové kosmetiky difusí zrohovatělou pokožkou nehtu. Dimethylrtuť má vysoce toxické účinky na nervovou soustavu a pro svou schopnost prostupovat placentární a mozkovou tkání je nebezpečná zejména pro těhotné ženy.

 

 

VYŽIVUJTE SVÉ NEHTY

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGICKOU METODOU:

ZKAPALNĚNÝMI VÝŽIVNÝMI SLOŽKAMI VE FORMULI

VYSOCE PROFESIONÁLNÍ LINIE

 

Představujeme Vám výjimečnou nutricitu profesionální linie  ENII LUX 20-TOXICITY:

  • KERATIN
  • SWEET ALMOND PROTEIN/SLADKÁ MANDLE
  • VITAMIN A RETINOL
  • VITAMIN B2 CALCIUM
  • VITAMIN E

KERATIN

Keratin je přírodním stavebním materiálem pro nehty - nehtovou ploténku tvoří 3 keratinové vrstvy. Poškození, zeslabení, dehydratace neboli vysoušení, lámavost, žloutnutí, slábnutí a nerůst, to vše nám na nehtu mohlo způsobit nešetrné propilování nehtu, dlouholeté působení materiálů s toxickými složkami nebo používání drastických chemických removerů a narušilo nám keratinové vrstvy.

Proto je třeba keratin nehtům dodat, doplnit a nechat dlouhodobě působit.

Keratin jako vláknitá bílkovina hydratuje, opečovává, posiluje a hojí poškození nejen nehtové ploténky, ale také nehtového lůžka - Matrixu.

Samotný keratin se vytváří v keratinocytech - buňkách nehtového lůžka a slouží k obnově nehtu. Tyto buňky mají schopnost při dostatečné výživě schopnost rychlého dělení, ale pouze za okolností, kdy mají dostatek výživy ve formě vitamínů a minerálů. Pokud jich máme nedostatek, kvalita našich nehtů se velmi zhoršuje.

SWEET ALMOND PROTEIN

Protein ze sladké mandle je také bílkovinovou složkou, která dodává nehtu pevnost a pomáhá udržovat hydrataci i zdravou barvu a regeneruje

VITAMIN A Retinol

Vitamin A je důležitým vitamínem, který nehty hluboce vyživuje a působí proti jejich vysoušení a lámavosti.

VITAMIN B2

Vitamin B2 patří do skupiny vitamínů B, které jsou důležitou látkou při tvorbě keratinu, stimuluje přirozenou tvorbu keratinu nového.

VITAMIN E

Vitamin E má schopnost regenerovat, vyživovat, posilovat, podporovat prokrvení nehtové ploténky a působí proti nepřirozeným barevným skvrnám na nehtové ploténce.

 

Vynikající výsledky testování nail art technoložek a lektorek ENII ACADEMY:

dlouhodobě vyživované nehty se nelámou, netřepí, sílí, mají zdravou barvu, nežloutnou, je opečováván matrix - nehtové lůžko, dostatek výživy a péče má vliv i na nehtovou kůžičku a okolí nehtové ploténky, správný a šetrný pracovní postup při aplikaci i odstraňování zaručuje krásné, zdravé a opečovávané nehty přirozeně rostou i do délek, které jsme dříve musely nadstavovat "umělým" způsobem.

Unikátním technologickým způsobem zkapalněná výživa vložená do formulí profesionální nehtové kosmetiky je dalším krokem ke krásné přirozenosti, zdraví a také přírodě.

111

GEL LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem:

Dokonalá příprava a pracovní postup je klíčem k trvanlivosti profesionální nehtové péče.

PŘÍPRAVA

1 Odstraňte případný nános starého materiálu a nehty vyčistěte čističem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutiklu - nehtové kůžičky.

2 Poté použijte velmi jemný pilník (nejlépe buffer) na přírodní nehty k jemnému zdrsnění nehtu, opět se ujistěte, že jste jemně zdrsnili i oblast nehtových valů a kutiklu.

Linie má ovšem tak silnou přilnavost, že ve spoustě případů umožňuje nanést materiál i bez zdrsnění nehtu. Není tedy třeba nehet jakkoliv narušovat.

3 K odstranění prachu po zdrsňování nehtu použijte nový buničinový tampón lehce namočený v čističi. Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.

BÁZE + BARVA + TOP

20-TOXLuxGelLacSystem_image1 (1)

1 Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu Lux Base Gelu (pro pokročilé nehtové designérky: vynikající metodou je metoda techniky "vějířovitého vtláčení báze" do nehtové ploténky, kterou se můžete detailně naučit v našich kurzech nebo videích našich nehtových technoložek.)

2 Aplikujte 4 prsty najednou a polymerizujte v profesionální UV/LED lampě 30sec. Plocha po polymerizaci bude mít výpotkovou vrstvu, které se nedotýkejte.

3 Pokračujte v aplikaci palce a následně polymerizujte 30sec. Dejte pozor na přímou polohu palce při vytvrzování.

4 Jakmile budete hotovi se všemi prsty, můžete pokračovat v dalším kroku.

5 Do nesetřeného výpotku začnete nanášet v tenké vrstvě Lux Gel Lac. Pokračujte i druhou vrstvou, pokud je třeba. Polymerizujte 30sec v UV/LED lampě. Výpotek opět nestírejte a nedotýkejte se ho.

6 Na druhou vrstvu barvy naneste po polymerizaci do výpotku ukončovací gel Lux Gel Top opět v tenké vrstvě. Nechte vytvrdit 60sec.

7 Po vytvrzení ukončovacího gelu setřete buničinovým tampónem namočeným v čističi výpotek na všech nehtech. Neopomeňte důkladně vyčistit i nehtové valy a oblasti u kůžiček. Výsledkem je vysoký diamantový lesk, který se během následujících dnů ještě vyvíjí.

8 Pokračujte pravou rukou stejnými kroky.

9 Nakonec kápneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček nejen v oblasti nehtového Matrixu, ale i v oblasti nehtových valů.

ODSTRANĚNÍ

1 Odbruste nebo odpilujte svrchní vrstvu materiálu (Top má ochranou schopnost, tudíž se velmi složitě odstraňuje, je nutné jej odbrousit)

2 Pak každý nehet zabalte do remover fólií namočených v removeru (Hybrid Remover 97% obsahuje velmi pečující ricinový olej s anti-aging účinky).

3 Ujistěte se, že tampónek ve fólii pokryl celý povrch nehtu a kontakt je pevný.

4 Fólie k nehtům pečlivě přimáčkněte a zvláštní pozornost věnujte nehtovým valům.

5 Aplikujte na všechny nehty a nechte působit minimálně 10 min. Doba odstranění může trvat při správném postupu práce jen 10min, ale záleží na mnoha faktorech: použití přilnavače nebo dehydrátoru, tloušťka jednotlivých vrstev, míra narušení svrchní vrstvy a další.

6 Na nehtech začneme pociťovat jemné teplo.

7 Odstraňte fólii a použijte pomerančové dřívko k odstranění materiálu, který se zvedl od nehtu.

8 Pokud je odstranění obtížné, zabalte znovu nehty do fólie na dalších 5min. Je možné, že nehet neměl dostatečné teplo nebo je tenký a zničený a přilnavost materiálu byla tedy silnější.

9 Po odstranění materiálu můžete ještě nehet jemně přepilovat bufferem a setřít buničinovým tampónem namočeným v removeru.

10 Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací dalšího gel lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikly a nehtové plochy s masáží.

odstranění  odstranění2

 

TIPY

1 Dokonalou přípravou před gel lakovým systémem je péče systémem ruská manikúra, která nám "zvedne" na 30min kůžičku a my se s barvou dostaneme vizuálně "pod" ni.

2 Základem úspěchu je také umění opravdu správného lakování. Nehet lakujeme štětečkem v tenké vrstvě ve třech tazích se závěrečným fixováním volného okraje nehtu, oblast u kůžičky můžeme přesně dotáhnout mikro štětečkem - detailerem.

3 Jestliže vám z jakéhokoliv důvodu gel lak nedrží (např. hodně se mastící nehet), doporučujeme použití podpůrných tekutin Nail Prep k důkladnému odmaštění a dehydrování nehtu a Super Stick jako perfektního přilnavače.

4 Pokud si koupíme čistič i domů, tak přeleštěním nehtů zaručíme diamantový lesk trvající týdny.

5 Před aplikací gel lakového systému je vysoce profesionální případné lámavé, štěpivé, zažloutlé nebo propilované a zničené nehty ošetřit a vyživit. K tomuto účelu jsme vytvořili CARE Concept, kde jistě najdete ten správný přípravek. Toto vyživování může trvat i několik týdnů, ale výsledek zdravých nehtů posléze před aplikací netoxických špičkových řad opravdu stojí za to.

20-TOXLuxGelLacSystem_image2 (1)

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

1 Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.

2 Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte před vytvrzení vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, přestaňte produkt používat a navštivte lékaře.

3 Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékaře.

4 Nepoužívejte tento produkt, pokud máte alergii nebo jste již v minulosti zaznamenali alergickou nebo jinou nestandartní reakci na laky na nehty.

5 Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.

6 Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v chladnější teplotě, bez přímého slunečního světla, pozor také na přímý kontakt s UV nebo LED zářivkami nejen v lampě a sluneční svit, který materiál mohou také mírně vytvrzovat a pak se snižuje jeho funkčnost.

 

LUX GEL LAC NABÍZÍME V TĚCHTO BARVÁCH

1 2 3 4 5 6 7

8 9 10 11 12 13 14

15 16 18 20 21 22 23

24 25 26 27 28 29 30

31 32 33 34 35 36 37

38 39 40  4142 43 44 

45 46 47 48 49 50 51

5253 54 55 56 57 58 

5960 61 62 63

 

 

112

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.