LUX GEL LAC 6. HEARTBREAKER 11 ml

Kód: EI 90-L06
Akce Novinka
Značka: ENII-NAILS
325 Kč –20 %
Lux Lux Gel Lac 6. Heartbreaker
325 Kč –20 % 260 Kč 214,88 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou 21+ durabilitou v 18(FREE) netoxicitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální gel lak v krémové viskozitě, s vysokým leskem a vysokou 21+ durabilitou v 18(FREE) netoxicitě. Naše nová řada laků je zaměřena na maximální kvalitu, která není na úkor zdraví. Právě proto vznikla Lux Gel Lac řada, která přináší nekompromisní Evropskou kvalitu a gelové nehty bez nejhorších toxických látek(-18 Toxicity).

Durabilita: 21+ dní
Viskozita:
střední gelové konzistence
Lesk: vysoký
Pigmentace: vysoká
Samonivelace: silná
Pevnost po vyschnutí: silná
Soba vytvrzení v UV/LED lampě: 60sec
Postup nanášení: štětečkem ve třech tazích a závěrečným fixováním volného okraje nehtu
Vrstvy: 1-2 tenké
Výpotková vrstva: ano
Odstranění: gelovým removerem
Doba odstranění: 5-10min při narušení svrchní vrstvy broušením nebo pilováním
INCI: Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Hema, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, BHT, Titanum Dioxid + variabilita kosmetických kolorantů Barevnost: barevná kolekce basic a sezónní limitované kolekce podle módních trendů
Nestandartní faktory: slabý nehet, lámavost, suchost, zabarvení, hormonální disbalance…
Funkční systém: Lux Gel Base + Lux Gel lac + Lux Gel Top 


Přinášíme nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 10FREE (+9) netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychloridbizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), HydrochionononMonomethyl Ether (MEHQ) a další.

Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce,poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost, tvrdost a lesk. Produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nichnebyly testovány, jsou tedy VEGAN.

Řada nese kompaktní na sebe navazující systémy jako LUX GEL LACLUX GEL BASE, LUX GEL TOPLUX ONE STEP nebo vynikající profesionální lak na gelové bázi LUX LAC i s LUX LAC TOPem a další novinky jako LUX GEL Remover 5-10min, LUX Pedi GelLUX Builder Gel a LUX Color Gel, které brzy představíme.

Netoxická linie v profesionální kvalitě, umožňuje velmi efektivní práci se všemi produkty, přináší basic linie, ale i sezónní limitované kolekce dle módních trendů. Protože je čas Vánoc, tak tuto řadu přinášíme za úžasnou Vánoční zaváděcí cenu!

APLIKACE LUX GEL LAC

Vydesinfikujeme ruce, odstraníme pečlivě nadnehtovou blanku (bruska, odstraňovač), poté nehty opatrně zdrsníme pilníkem 180/180, oprášíme.
Aplikujeme v tenké vrstvě Lux base a polymerizujeme v UV/LED lampě 30sec.
Nestíráme výpotek a ve dvou tenkých vrstvách aplikujeme barevný Lux gel lac. Obě vrstvy polymerizujeme 30sec v UV/LED lampě.
Na závěr naneseme Lux top a vytvrzujeme opakovaně nejlépe po dobu 60sec v UV/LED lampě.
Na závěr setřeme výpotek a vmasírujeme olejíček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: