💅 15% Akce na všechny Gel lak 5 ml - ideální příležitost jak vyzkoušet nový odstín + Silver Painting gel znovu skladem!

BAREVNÉ KOLEKCE LUX GEL LAC 2020

O naší skvělé novince už jsme psali v předchozích článcích. Že máme super kolekci 20-FREE toxicity, už víte. Ale protože opakování je matka moudrosti, nebude na škodu, když si to zopakujeme.

Naše 20-FREE toxicity línie neobsahuje 20 nejtoxičtějších látek obsažených běžně v podobných produktech, naopak co obsahuje jsou vitaminy, keratin a protein ze sladké mandle. Tudíž tento skvělý výrobek neubližuje našemu zdraví, nýbrž ho podporuje. Dále jak už jistě víte, tak jsme se zaměřili na extrémní výdrž, diamantový lesk, výjmečnou pigmentaci v krémové konzistenci. Výrobek je veganský, takže žádné testy ani složky se nedotky zvířátek.

Kdo ještě nečetl o naší nejnovější kolekci výrobků, se kterou vyrážíme do Evropy, tak neváhejte a vstupte do světa PROFESIONÁLNÍ NEHTOVÉ KOSMETIKY. Naše články  20- TOXICITY LUX profesionální linie a UNIKÁTNÍ VÝŽIVA V PROFESIONÁLNÍ LINII 20-TOXICITY

 

Co je 20- FREE toxicity už víte a teď mi dovolte představit vám naši

BAREVNOU KOLEKCI

Upravené nehty jsou základ každé moderní ženy. O tvarech, délkách a možnostech už jsme si také psali. Dnes se podíváme na BARVY. Barev je obrovská škála, nespočet odstínů, od světlých po tmavé, pastelově jemné až po výrazně zářivé a každé z nás se  líbí něco jiného. Naštěstí je z čeho vybírat.

KOLEKCE 1

Kolekce1

TONES OF NUDE -  nude není žádná nuda. Je to velmi populární odstín a v ženském světě módy a kosmetiky má své pevné místo. U této barvy se vůbec nemusíte bát, že to s ní přeženete. Působí jemně a žensky. Neutrální barvy se dají skvěle kombinovat s jakýmkoliv outfitem. 

                                 2. queens nude   3.daily make up  11.just natural  10.kims nude  12.fresh peach  4.mauve mode

 

KOLEKCE 2

Kolekce2

VIOFLAMINGO - exotický, zajímavý a nevšední. Flamigo je mixem živých a výrazných barev. Inspirací je sama příroda, móda. Tato barva podtrhuje originalitu a rozhodně není třeba se jí bát. Bezpochyby nezústane bez povšimnutí a bude obdivována její krása a živelnost.

                                  14.sugar pink  15.pink mood  26.pansy  27.red lily  28.acid red  29.carrot cake

 

KOLEKCE 3

Kolekce3

ALWAYS SHINY - kolekce plná slunce, je tedy zářivá a plná energie. Je hravá a veselá a dodává chuť do práce. Kromě bílé je ze všech barev nejjasnější. Tyhle tóny můžete kombinovat s kteroukoliv barvou a i když bude vypadat jakkoliv bláznivě bude vypadat dobře.

                                  1.cream  37.vanilla  38.lemon  20.tiffany  21.royal amber  22.autumn leaves

 

KOLEKCE 4

Kolekce4

LUSH NATURE - víte, kterou barvu vidí naše oko nejvýrazněji? Kromě červené je to právě zelená a modrá. Podvědomě se naše vědomí upíná právě k přírodě. Pokud tedy chcete zaujmout, těmito barvami se vám to jistě podaří. Pozor, ale není vhodné je kombinovat. Takže váš outfit volte s rozumem. Navíc modrá je barvou roku 2020.

                                   30.lime  9.emerarld dream  8.siren 31.bleached blue  32.silver blue  33.classic blue

 

KOLEKCE 5

Kolekce5

HOT & HOTTER - Červená barva symbolizuje elán, lásku, erotiku, životní sílu, energii a radost. Červená také značí touhu po silných zážitcích a po úspěchu. Přednost jí proto dávají lidé cílevědomí, energičtí, tvořiví a schopní. Je to barva elegance a pro naše oko je přitažlivá a nepřehlédnutelná.

                                  23.strawberry  5.first date  24.cherry  6.heartbreaker  19922  25.blueberry

 

KOLEKCE 6

Kolekce6

SOFT LOFT - Světle růžová je s láskou a erotikou spojována stejně jako červená, ovšem více romantičteji. V kombinaci s šedou je vytvořeno nádherné spojení protkané něžností. Jemné odstíny probudí romantickou duši v každé z nás.

                                  34.ballerina  35.bubble gum  13.vintage rose  7.icequeen  36.ice cube  16.iron lady

 

Věřím, že si z naší pestré nabídky vyberete a budete nejen oslnivá pro své okolí, ale vy sama se budete cítit jedinečná, stejně jako je naše kolekce 20-free toxicity.

Nezapomeňte, že LUX GEL LAC je dokonalý teprve ve spojení s LUX GEL BASE a LUX GEL TOP.

 

111

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.