BAREVNÉ KOLEKCE LUX GEL LAC 2020

O naší skvělé novince už jsme psali v předchozích článcích. Že máme super kolekci 20-FREE toxicity, už víte. Ale protože opakování je matka moudrosti, nebude na škodu, když si to zopakujeme.

Naše 20-FREE toxicity línie neobsahuje 20 nejtoxičtějších látek obsažených běžně v podobných produktech, naopak co obsahuje jsou vitaminy, keratin a protein ze sladké mandle. Tudíž tento skvělý výrobek neubližuje našemu zdraví, nýbrž ho podporuje. Dále jak už jistě víte, tak jsme se zaměřili na extrémní výdrž, diamantový lesk, výjmečnou pigmentaci v krémové konzistenci. Výrobek je veganský, takže žádné testy ani složky se nedotky zvířátek.

Kdo ještě nečetl o naší nejnovější kolekci výrobků, se kterou vyrážíme do Evropy, tak neváhejte a vstupte do světa PROFESIONÁLNÍ NEHTOVÉ KOSMETIKY. Naše články  20- TOXICITY LUX profesionální linie a UNIKÁTNÍ VÝŽIVA V PROFESIONÁLNÍ LINII 20-TOXICITY

 

Co je 20- FREE toxicity už víte a teď mi dovolte představit vám naši

BAREVNOU KOLEKCI

Upravené nehty jsou základ každé moderní ženy. O tvarech, délkách a možnostech už jsme si také psali. Dnes se podíváme na BARVY. Barev je obrovská škála, nespočet odstínů, od světlých po tmavé, pastelově jemné až po výrazně zářivé a každé z nás se  líbí něco jiného. Naštěstí je z čeho vybírat.

KOLEKCE 1

Kolekce1

TONES OF NUDE -  nude není žádná nuda. Je to velmi populární odstín a v ženském světě módy a kosmetiky má své pevné místo. U této barvy se vůbec nemusíte bát, že to s ní přeženete. Působí jemně a žensky. Neutrální barvy se dají skvěle kombinovat s jakýmkoliv outfitem. 

                                 2. queens nude   3.daily make up  11.just natural  10.kims nude  12.fresh peach  4.mauve mode

 

KOLEKCE 2

Kolekce2

VIOFLAMINGO - exotický, zajímavý a nevšední. Flamigo je mixem živých a výrazných barev. Inspirací je sama příroda, móda. Tato barva podtrhuje originalitu a rozhodně není třeba se jí bát. Bezpochyby nezústane bez povšimnutí a bude obdivována její krása a živelnost.

                                  14.sugar pink  15.pink mood  26.pansy  27.red lily  28.acid red  29.carrot cake

 

KOLEKCE 3

Kolekce3

ALWAYS SHINY - kolekce plná slunce, je tedy zářivá a plná energie. Je hravá a veselá a dodává chuť do práce. Kromě bílé je ze všech barev nejjasnější. Tyhle tóny můžete kombinovat s kteroukoliv barvou a i když bude vypadat jakkoliv bláznivě bude vypadat dobře.

                                  1.cream  37.vanilla  38.lemon  20.tiffany  21.royal amber  22.autumn leaves

 

KOLEKCE 4

Kolekce4

LUSH NATURE - víte, kterou barvu vidí naše oko nejvýrazněji? Kromě červené je to právě zelená a modrá. Podvědomě se naše vědomí upíná právě k přírodě. Pokud tedy chcete zaujmout, těmito barvami se vám to jistě podaří. Pozor, ale není vhodné je kombinovat. Takže váš outfit volte s rozumem. Navíc modrá je barvou roku 2020.

                                   30.lime  9.emerarld dream  8.siren 31.bleached blue  32.silver blue  33.classic blue

 

KOLEKCE 5

Kolekce5

HOT & HOTTER - Červená barva symbolizuje elán, lásku, erotiku, životní sílu, energii a radost. Červená také značí touhu po silných zážitcích a po úspěchu. Přednost jí proto dávají lidé cílevědomí, energičtí, tvořiví a schopní. Je to barva elegance a pro naše oko je přitažlivá a nepřehlédnutelná.

                                  23.strawberry  5.first date  24.cherry  6.heartbreaker  19922  25.blueberry

 

KOLEKCE 6

Kolekce6

SOFT LOFT - Světle růžová je s láskou a erotikou spojována stejně jako červená, ovšem více romantičteji. V kombinaci s šedou je vytvořeno nádherné spojení protkané něžností. Jemné odstíny probudí romantickou duši v každé z nás.

                                  34.ballerina  35.bubble gum  13.vintage rose  7.icequeen  36.ice cube  16.iron lady

 

Věřím, že si z naší pestré nabídky vyberete a budete nejen oslnivá pro své okolí, ale vy sama se budete cítit jedinečná, stejně jako je naše kolekce 20-free toxicity.

Nezapomeňte, že LUX GEL LAC je dokonalý teprve ve spojení s LUX GEL BASE a LUX GEL TOP.

 

111

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení