💅Nové odstínky Rocklac 5 ml nyní v prodeji a sleva 15% na gumové báze!

ENII NAILS NA COSMOPROF ASIA

ENII NAILS NA COSMOPROF ASIA

Cosmoprof-Asia

Cosmoprof Bologna je nejvýznamnější mezinárodní veletrh zaměřený na Evropu, věnovaný dodavatelskému řetězci kosmetiky a všem jeho různým složkám: přísady a suroviny, smluvní a soukromá výroba štítků, balení, aplikátory, stroje, automatizace a full-service řešení. Tohoto veletrhu v Bologni se hrdě již několik let účastníme a zaznamenáváme nemalé úspěchy.

Letos poprvé jsme účastníky i COSMOPROF ASIA, což je největší celosvětově zaměřený kosmetický veletrh.

 Vzhledem k současné celosvětové situaci kvůli Covid-19 a díky moderní technologii se veletrh koná digitálně. 

cosmoprofasia-2019-12-04-12-18-19

 

Je nám nesmírnou ctí na tomto veletrhu vystavovat jako jediný zástupce České republiky/Slovenska a jako jeden z mála zástupců Evropy.

Představujeme zde světu naše unikátní produkty i novinky se kterými jsme za poslední rok přišli a v nejbližší době přineseme i náš trh. Stejně jako v Bologni i zde naše firma zaznamenává obrovské úspěchy a oslovují nás velikáni z celého světa.

Z toho plyne, že kráčíme správnou cestou a novinky, které vám přinášíme jdou ruku v ruce s moderními technologiemi a nejnovějšími světovými trendy. 

Důkazem je, že máme své partnery a zákazníky nejen v Česku a na Slovensku, ale také v Itálii, Francii, Martiniku, Guadeloupe, Španělsku, Švýcarsku, Rakousku, Maďarsku, Velké Británii, Norsku, Izraeli, Kataru a Dubaji. Ve všech těchto zemích se šíří jméno ENII NAILS a my jsme na to patřičně hrdí.

Podívejte se s jakými produkty se prezentujeme

Koncept 20 FREE už asi není třeba představovat. Ve světě na neškodné produkty s výživou opravdu slyší :-) Více se dočtete ZDE

9608b5f3-6d3b-4ce2-94a5-1445a0f2c152

ARGAN OIL INFUSION - Regenerační lak s gelovým efektem a velmi vzácným arganovým olejem. Více se dočtete ZDE

(Na obrázku vidíte ukázku nabídky privátní značky)

7v1-Argan-wallapper-colors-O copy

CREATIVE CONCEPT - nedávno jsme rozjeli Creative concept, ve kterém jsme představili 9D Cat eye a Aquarelle ink, brzy budou následovat další. Nail Art je důležitá součást nehtové kosmetiky. Více se dočtete ZDE

01ed5cfb-a1eb-4e11-96b7-98272d0f83dd

HYBRID SYSTEM - nedílná součást. Hybrid Cleaner i Hybrid Remover jsou velmi silné a univerzální tekutiny, které svojí kvalitou vynikají. Více se dočtete ZDE

Hybrid-System Comoprof

ENII NATURAL - 100% přírodní, naprosto jedinečná, exlusivní a luxusní řada kosmetiky v aromaterapeutické kvalitě. Více se dočtete ZDE a ZDE

ENII_NATURAL_Fotor

A nakonec vám exlusivně představuji horkou novinku, která patří k našim vánočním novinkám - BUILDER GEL v lahvičce. O tom si řekneme již brzy. 

804dc295-4143-44d1-b025-2c233aa0200c

Jsme velmi poctěni, že můžeme na tomto veletrhu vystavovat. A děkujeme celému týmu ENII a hlavně Vám, našim zákaznicím, že jste celé ty roky při nás a uděláme vše pro to, aby se naše produktové linie neustále zdokonalovaly a dosahovaly té nejvyšší kvality ve světovém měřítku.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.