ENII NAILS NA COSMOPROF ASIA

ENII NAILS NA COSMOPROF ASIA

Cosmoprof-Asia

Cosmoprof Bologna je nejvýznamnější mezinárodní veletrh zaměřený na Evropu, věnovaný dodavatelskému řetězci kosmetiky a všem jeho různým složkám: přísady a suroviny, smluvní a soukromá výroba štítků, balení, aplikátory, stroje, automatizace a full-service řešení. Tohoto veletrhu v Bologni se hrdě již několik let účastníme a zaznamenáváme nemalé úspěchy.

Letos poprvé jsme účastníky i COSMOPROF ASIA, což je největší celosvětově zaměřený kosmetický veletrh.

 Vzhledem k současné celosvětové situaci kvůli Covid-19 a díky moderní technologii se veletrh koná digitálně. 

cosmoprofasia-2019-12-04-12-18-19

 

Je nám nesmírnou ctí na tomto veletrhu vystavovat jako jediný zástupce České republiky/Slovenska a jako jeden z mála zástupců Evropy.

Představujeme zde světu naše unikátní produkty i novinky se kterými jsme za poslední rok přišli a v nejbližší době přineseme i náš trh. Stejně jako v Bologni i zde naše firma zaznamenává obrovské úspěchy a oslovují nás velikáni z celého světa.

Z toho plyne, že kráčíme správnou cestou a novinky, které vám přinášíme jdou ruku v ruce s moderními technologiemi a nejnovějšími světovými trendy. 

Důkazem je, že máme své partnery a zákazníky nejen v Česku a na Slovensku, ale také v Itálii, Francii, Martiniku, Guadeloupe, Španělsku, Švýcarsku, Rakousku, Maďarsku, Velké Británii, Norsku, Izraeli, Kataru a Dubaji. Ve všech těchto zemích se šíří jméno ENII NAILS a my jsme na to patřičně hrdí.

Podívejte se s jakými produkty se prezentujeme

Koncept 20 FREE už asi není třeba představovat. Ve světě na neškodné produkty s výživou opravdu slyší :-) Více se dočtete ZDE

9608b5f3-6d3b-4ce2-94a5-1445a0f2c152

ARGAN OIL INFUSION - Regenerační lak s gelovým efektem a velmi vzácným arganovým olejem. Více se dočtete ZDE

(Na obrázku vidíte ukázku nabídky privátní značky)

7v1-Argan-wallapper-colors-O copy

CREATIVE CONCEPT - nedávno jsme rozjeli Creative concept, ve kterém jsme představili 9D Cat eye a Aquarelle ink, brzy budou následovat další. Nail Art je důležitá součást nehtové kosmetiky. Více se dočtete ZDE

01ed5cfb-a1eb-4e11-96b7-98272d0f83dd

HYBRID SYSTEM - nedílná součást. Hybrid Cleaner i Hybrid Remover jsou velmi silné a univerzální tekutiny, které svojí kvalitou vynikají. Více se dočtete ZDE

Hybrid-System Comoprof

ENII NATURAL - 100% přírodní, naprosto jedinečná, exlusivní a luxusní řada kosmetiky v aromaterapeutické kvalitě. Více se dočtete ZDE a ZDE

ENII_NATURAL_Fotor

A nakonec vám exlusivně představuji horkou novinku, která patří k našim vánočním novinkám - BUILDER GEL v lahvičce. O tom si řekneme již brzy. 

804dc295-4143-44d1-b025-2c233aa0200c

Jsme velmi poctěni, že můžeme na tomto veletrhu vystavovat. A děkujeme celému týmu ENII a hlavně Vám, našim zákaznicím, že jste celé ty roky při nás a uděláme vše pro to, aby se naše produktové linie neustále zdokonalovaly a dosahovaly té nejvyšší kvality ve světovém měřítku.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení