Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

Vodní

Vodní technika (často označovaná jako vodní marbling) je metoda pro vytváření jedinečných, abstraktních vzorů na nehtech. Tato technika spočívá v kápnutí několika kapek laku do misky s vodou a vytvoření vzoru pomocí jehly nebo špejle.

Tipy, Rady a Triky

Výběr Barev: Pro vytvoření kontrastních a nápaditých vzorů je důležité vybrat barvy, které dobře kontrastují. Často se používají komplementární barvy nebo barevné palety založené na tónu.

Práce s Vodou: Nejlepší je použít destilovanou vodu o pokojové teplotě. Pokud je voda příliš teplá nebo příliš studená, může to ovlivnit, jak se lak šíří na povrchu vody.

Aplikace: Po vytvoření vzoru na vodě, je prst ponořen do vody, tak aby lak na vodě přilnul k nehtu. Poté je nutné nehet pečlivě vyjmout a nechat uschnout.

Vodní technika je skvělým způsobem, jak přidat do vaší kolekce nehtového umění něco nového a kreativního. S pravými nástroji a trochou trpělivosti můžete vytvářet nádherné, složité vzory, které budou vypadat, jako by byly namalovány profesionálním umělcem.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.