💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

ARGAN OIL INFUSION 7 in 1

V Enii nails neustále sledujeme nové trendy a inovativní vývoj v nehtové kosmetice. Jistě jste zaznamenaly, že v kosmetickém průmyslu je čím dál více vitamínů a přírodních složek. Uvědomujeme si, že zdraví máme jenom jedno a je důležité se o něj starat. V nehtové kosmetice je obzvlášť důležité věnovat se složení výrobků, neboť přes nehtovou ploténku nám proudí do těla spoustu chemických složek dlouhodobě. V naší společnosti jsme již tímto směrem vykročili s liní 20FREE, který máme v nabídce a který zaznamenává úspěchy i za hranicemi Evropy.

Nyní přicházíme s produktem, který je takový předvoj k našemu připravovanému CARE KONCEPTU, na který se všichni moc těšíme. Seznamte se.

 

ARGAN OIL INFUSION


7in1
REGENERAČNÍ LAK NA NEHTY S GELOVÝM EFEKTEM
ZPEVŇUJE . VYPLŇUJE RÝHY . HYDRATUJE . REGENERUJE
HLOUBKOVĚ VYŽIVUJE Arganový olej Vitamin E Calcium
BÁZE . TOP
VEGAN & NONTOXIC

Argan-oil-for-Miladka


Profesionální nehtová péče ARGAN OIL INFUSION 7in1 speciálně vyvinuta pro regeneraci a hloubkovou výživu nehtových plotének a nehtového lůžka ve formě laku s gelovým efektem.

Sedm úžasných vlastností 

Zpevňuje - poskytuje přirozené zpevnění přírodního nehtu nejen zdravého, ale také narušeného a zeslabeného
Vyplňuje rýhy - vyplňuje a vyrovnává silnější i slabší nehtové rýhy
Hydratuje - nehtové ploténce i nehtovému lůžku poskytuje dlouhotrvající hydrataci a zabraňuje jejímu vysušování a slábnutí
Hloubkově vyživuje - Arganový olej, Vitamin E a Calcium poskytují silnou výživu a pečující olejovou lázeň
Barevnost - harmonizuje přirozenou barevnost nehtu
Báze INFUSION nám poskytne bázi hustší gellakové konzistence se schnutím na vzduchu a leskem, kdy můžeme nosit i jen v jedné nebo dvou vrstvách, či budeme pokračovat s nanesením lakové barvy 
Top - regenerační a pečující lak s gelovým efektem můžeme použít i jako top -finální vrstvu, která nám lakovou vrstvu uzavře, poskytne nám větší tvrdost, odolnost proti poškrábání, vyrovnání nehtové plochy, prodlouženou trvanlivost a vysoký lesk.

navíc je 
Vegan - produkt neobsahuje žádné zvířecí složky ani nebyl na zvířatech testován
Nontoxic - produkt neobsahuje tělu škodlivé a toxické látky

Proč Argan Oil Infusion?

V současnosti je arganový olej jedním z nejdražších a nejcennějších olejů používaných v kosmetickém průmyslu. Je využíván pro vysoké procento účinných látek (tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny vitamín A, E a F). Vitamín A podporuje oběhový cévní systém. Vitamín E je silný protizánětlivý antioxidant který chrání buňky před UV zářením. Tím zabraňuje jejich degradaci a zpomaluje jejich stárnutí. Vitamín F hydratuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí buněk pokožky. Vysoký obsah tokoferolů chrání pokožku a vlasy před volnými radikály, přičemž aktivně zpomalují proces stárnutí. 

Arganový olej obsažený v 7in1 je velice hodnotnou složkou, proto se jej snažíme vypíchnout, jako hlavní prvek tohoto skvělého výrobku. Použitím 7in1 argan oil infusion dodáte nehtové ploténce olejovou lázeň, tolik potřebné vitamíny a důležité složky, které se používáním nehtové kosmetiky ničí a vytrácí. 

Čím dál více se snažíme vycházet vstříc přírodní kosmetice, která nezatěžuje naše zdraví a tenhle produkt je určitě krok správným směrem.

Použití

Aplikace samostatně - naneste (nejlépe na manikúrou ošetřený a očistěný) nehet a nechte zaschnout. Nehet se zpevní, vyplní se rýhy a je hloubkově vyživován. Plní funkci bezbarvého laku.
Aplikace jako báze - naneste (nejlépe na manikúrou ošetřený a odmaštěný) nehet v jedné nebo dvou vrstvách a nechte vyschnout na vzduchu, doba schnutí je 60sec, poté můžete aplikovat lakovou barvu. Nehet je zpevněný, vyplněný, vyživovaný a prodlužuje životnost laku.
Aplikace jako top - naneste na nalakovaný, důkladně zaschlý nehet, v jedné nebo dvou vrstvách a nechte zaschnout. Má ochrannou funkci barvy. Prodlužuje životnost nalakovaného nehtu.


Výsledek

nehty jsou hluboce vyživeny, regenerovány olejovou lázní, zpevněny, rýhy jsou vyrovnány, nehty se nelámou, harmonizuje se jejich přirozená barva, jsou chráněny a zrychluje se jejich růst, vizuální efekt je velmi podobný gellakové profesionální péči.

 

Nechte se hýčkat kvalitou a vyzkoušejte profesionální péči.

 

 INCI: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/neopentyl, Glycol/Trimellitic, Anhydride, Colopymer, Isopropopyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Benzophenone-3, Trimethylpentanedlyl, Dibenzoate, Hexanal, Polyvinyl Butyral, Argania Spinosa Oil, Tocopheryl Acetate, Calcium Panthotenate, Rethyl Palmitate, Helianthus Annuus See Oil, SI 60725, Tocopherol

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.