Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

NADAČNÍ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK

NADAČNÍ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK a spolupráce s ENII

stažený soubor

Nedávno jsme vás informovali, že již více než rok naše společnost pomáhá. A vy, naši zákazníci, jste nedílnou součástí. Zakoupením označených výrobků společně přispíváme na FOND, který pomáhá onkologicky nemocným dětem. 

JAK TO VZNIKLO...

Jsme tým obyčejným lidí, kteří nejsou lhostejni ke svému okolí a druhým lidem. Chceme a snažíme se pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba a kde to podle nás má skutečně smysl. Víme a plně si uvědomujeme, že ne každý měl v životě štěstí a je tu spoustu lidí, kteří zápolí s nepřízní osudu. Mezi ně se bohužel řadí i děti, trpící onkologickým onemocněním. Rozhodli jsme se proto, že chceme v tomto ohledu pomoci. NADAČNÍ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK vznikl právě proto, aby mohl pomocí podpory širší veřejnosti pomáhat dětským pacientům, zajistit jim lepší podmínky a také věnovat prostředky na další výzkumu nádorových onemocnění, se kterými tyto mladí pacienti musí bojovat.

K datumu 15.6.2019 ENII-NAILS zahájilo spolupráci s NADAČNÍM FONDEM DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK. Naši spolupráci jsme zahájili jednorázovým finanční darem v hodnotě 30 000 Kč. Tím ovšem naše spolupráce neskončila.

Vyrobili jsme nálepky s motivem Krtka, které následně lepíme na určené výrobky. Při zakoupení těchto výrobků putuje část ceny na účet Nadačního Fondu dětské Onkologie Krtek. Koupí výrobku s nálepkou Nadačního fondu Krtek pomáháte s ENII. :)

KRTEK (3)

Produktům, které polepujeme touto nálepkou jsme vytvořili individuální sekci POMÁHEJTE S ENII, ve které jsou všechny výrobky zařazené do této činnosti. 

Po roce spolupráce nás, vás a fondu jsme společnými silami dali dohromady velmi krásnou sumu a to 41.560 Kč (26 011,- Kč a 582,80 €). Tato částka byla předána fondu a za ni byly pořízeny kompenzační pomůcky pro pacienty Kliniky dětské onkologie FN Brno (oční protézy, naslouchátka, kryoprezervace spermatu, oocytů).

Spolupráce stále pokračuje a můžeme všichni společně přispívat na dobrou věc. Pokud chcete přejít do sekce Pomáhejte s ENII, klikněte ZDE.

O nadaci KRTEK:

Nadace Krtek realizuje programy na zvyšování kvality života malých pacientů a jejich blízkých. Zajišťuje dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispívá na výzkum, vzdělání lékařů a zdravotnického personálu a podle aktuálních potřeb vytváří projekty na cílenou pomoc hospitalizovaným dětem i dětem, které již aktivní léčbu ukončily.

Více na www.krtek-nf.cz. 

Chtěli byste se také zapojit, nebo jednorázově finančně pomoci? Zde se nachází údaje pro individuální pomoc.

Dárcovské sms ve tvaru:                                      nebo sms trvalá podpora: 

DMS KRTEK 30                                                   DMS TRV KRTEK 30

DMS KRTEK 60                                                   DMS TRV KRTEK 60

DMS KRTEK 90                                                   DMS TRV KRTEK 90

Na telefonní číslo 87 777.

Své finanční příspěvky můžete také posílat na účet:

3503770297 / 0100
VS:15062019

 

Nebuďme lhostejní, může to potkat kohokoliv z nás.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.