💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Rozdíl mezi ROCKLAKEM a GEL LAKEM

Oba produkty jsou určeny na přírodní nehty. Můžeme je ale použít i při práci u gelových nehtů. Tam se jejich výdrž na nehtech samozřejmě prodlužuje. 
Rocklac je jednou z nejmodernějších metod lakování přírodních nehtů. Je velmi jednoduchý pro svou aplikaci i následné odstraňování.  Za jeho předchůdce by se dal označit gel lak, který je aplikací složitější. 

GEL LAK

 Při práci s gel lakem potřebujeme mít tyto produkty: UV lampu,  bílý blok, nadlak/podlak, zvolenou barvu gel laku, čistič nehtů, remover – odstraňovač gel laku, remover fólie, pomerančové dřívko, buničinu.
Jako první si přírodní nehet  jemně zdrsníme blokem, dáváme pozor ať přírodní nehet neporušíme. Poté  aplikujeme vrstvu nadlaku/podlaku a dáme vytvrdit do UV lampy  na 2 minuty. Gel lak má takzvaný výpotek, jedná se o lepkavý povrch, který se vytvoří po vytvrzení v UV lampě. Výpotek z podkladové vrstvy nemusíme stírat. Naneseme 1. vrstvu barevného gel laku. Vytvrdíme opět  2 minuty v UV lampě, postup opakujeme i s druhou vrstvou barevného gel laku. Na závěr naneseme vrstvu nadlaku/podlaku, kterou vytvrdíme a setřeme výpotek čističem nehtů. Výdrž gel laku na nehtech je dána typem nehtů. Standardní výdrž je 2-3 týdny.
Při odstranění gel laku je nutno horní vrstvu narušit jemně pilníkem. Poté na remover fólie naneseme remover - odstraňovač gel laku a necháme působit. Po sundání fólie zbytky gel laku odstraníme pomerančovým dřívkem.

ROCKLAC


Velký rozdíl oproti gel laku je v tom, že Rocklac nemá žádný výpotek a nepoužívá se nadlak/podlak.
K jeho práci budete potřebovat méně pomůcek, díky němuž se stal velmi oblíbený mezi domácími uživatelkami. Další předností Rocklaku je rychlost aplikace.

Přírodní nehet si odmastíme pomocí odstraňovače OFF remover, poté naneseme barevnou vrstvu Rocklaku a vytvrdíme ji v LED lampě po dobu 30 sekund. Díky tomu, že Rocklac je určen do LED lampy, která zkracuje dobu vytvrzování, práce s ním je opravdu rychlá. Výhoda LED lampy je v její rychlosti vytvrzování a životnosti – nevyměňují se zde žádné zářivky. Druhou vrstvu necháme v LED lampě vytvrdit 1 minutu. Samozřejmě je možné použít i UV lampu, tam se doba vytvrzování prodlužuje na 2 minuty.

Na nehtech Vám vydrží zhruba 10 dnů. U Rocklaku se musí dávat pozor při nanášení vrstev, musejí být opravdu tenké, pokud nanesete silnější vrstvu, Rocklac se nevytvrdí, zvlní se a ihned se sloupne.
Při odstranění Rocklaku naneseme na remover fólii OFF remover – odstraňovač Rocklaku, zabalíme nehet a necháme působit. Poté fólii sundáme a zbytky Rocklaku odstraníme pomerančovým dřívkem.

V dnešní době dává plno žen přednost rychlé aplikaci, proto je Rocklac velmi oblíbený. Široký výběr barev zaručuje spokojenost každé ženy. 

<img style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" src="/images/clanky/obrazekkeclanku.jpg" alt="" width="700

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.