Rozdíl mezi jednofázovými UV gely a třífázovými UV gely

 Jednofázové UV gely
 
Jednofázové UV gely jsou gely, které v sobě obsahují gel podkladový, modelovací a vrchní. Je to tzv. tři v jednom. Jednofázové UV gely jsou výborné v tom, že je s nimi snadná a rychlá práce.
Mezi naše jednofázové UV gely patří:
 
UV GEL ENÍK
ENII ULTRA STRONG FIBER GEL
ENIIGMATIC - jednofázový gel
ECO UV GEL jednofázový originál průhledný
ECO UV GEL jednofázový broskvový
UV AKRYGEL - Gel
 
Postup práce s jednofázovými UV gely:
 

1. Jako první  naneseme na nehtovou kůžičku odstraňovač kůžičky. Necháme chvíli působit a poté kůžičku zatlačíme pomocí pomerančového dřívka či kovového zatlačovače.
 
2. Pilníkem 180/180 zmatníme nehtové lůžko a zkrátíme nehet do požadované délky. Musíme dávat pozor, abychom se takto upraveného nehtu již nedotýkali, došlo by k jeho zmaštění, které by pak vedlo k odchlipování UV gelu. Na takto připravené nehty aplikujeme  přilnavač UV gelu (Super stick, Ultrabond primer, Universal primer), který zajistí přilnutí mezi přírodním nehtem a gelem,  necháme 1 minutu zaschnout. 

 3. Pomocí štětce naneseme na nehet vybraný jednofázový UV gel v tenké vrstvě a necháme vytvrdit v UV lampě po dobu 2 minut. 

Na nesetřený výpotek aplikujeme druhou vrstvu jednofázového gelu tzv. modelovací vrstvu. Po jejím vytvrzení setřeme z nehtu výpotek a nehet zapilujeme do požadovaného tvaru. V této vrstvě tvarujeme tzv. C oblouk, který kryje stresový bod nehtu.  

Takto vytvořené gelové nehty můžeme dále libovolně zdobit např. barevnými gely. Jako poslední vrstvu použijeme opět jednofázový UV gel s tím rozdílem, že tuto vrstvu necháme v UV lampě vytvrdit 3-4 minuty. Nakonec setřeme výpotek a ošetříme kůžičku v okolí nehtu výživným olejíčkem. 

Třífázové UV gely

Na rozdíl od jednofázových UV gelů, kde potřebujete pouze 1 gel, při třífázovém systému potřebujete 3 gely. Práce s nimi je sice delší, ale každý z těchto gelů má svou specifickou konzistenci a proto je mezi nehtařkami velmi oblíbený. 
Podkladový UV gel je řidší konzistence a nanáší se v tenké vrstvě
Modelovací UV gel se používá jako druhá vrstva, je hustější konzistence, aby se s ním dobře modeloval C oblouk a gel se neroztékal.
Vrchní UV gel, který je řidší konzistence nanášíme v tenké vrstvě. Ukončuje celou nehtovou modelaci a dodává nehtům nezaměnitelný lesk.

Mezi naše podkladové UV gely patří:

Base gel ve štětečku 
ENII PRIME GEL 
ENII BASE GEL 
ECO 1 UV gel podkladový průhledný 
ECO 1 UV gel podkladový růžový 

 Mezi naše modelovací UV gely patří:

 ENII PREMIUM
ENII SUPERIOR
ENII MAGICAL - modelovací průhledný
UV gel modelovací french mléčně bílý – NOVINKA
ECO 2 UV gel modelovací růžový 
ECO 2 UV gel modelovací french jemně růžový 

 Mezi naše vrchní UV gely patří:

 ENII TOP GEL 
ENII MATT EFFECT gel – vytvoří matný efekt
ECO 3 UV gel vždy lesklý 
QUICK UV top FINISH se štětečkem
UV gloss and go se štětečkem

 Postup práce s třífázovými UV gely:

 1. Jako první naneseme na nehtovou kůžičku odstraňovač kůžičky. Necháme chvíli působit a poté kůžičku zatlačíme pomocí pomerančového dřívka či kovového zatlačovače.
 
2. Pilníkem 180/180 zmatníme nehtové lůžko a zkrátíme nehet do požadované délky. Musíme dávat pozor, abychom se takto upraveného nehtu již nedotýkali, došlo by k jeho zmaštění, které by pak vedlo k odchlipování UV gelu. Na takto připravené nehty aplikujeme  přilnavač UV gelu (Super stick, Ultrabond primer, Universal primer), které zajistí přilnutí mezi přírodním nehtem a gelem,  necháme 1 minutu zaschnout. 

 3. Podkladovou vrstvu UV gelu naneseme v tenké vrstvě pomocí štětce a vytvrdíme v UV lampě po dobu 2 minut. Vybíráme si gel z podkladových UV gelů. 

 4. Modelovací vrstvu UV gelu naneseme na nesetřený výpotek. Použijeme jeden z modelovacích UV gelů a vytvarujeme z něj C oblouk. Vytvrzujeme po dobu 2 minut. Poté setřeme výpotek a vytvarujeme nehet do požadovaného tvaru. 

 5. Vrchní vrstva UV gelu ukončuje celkovou modeláž. Vytvrzujeme  3-4 minuty. Dodá nehtům dlouhotrvající lesk. Z vytvrzeného nehtu setřeme výpotek a ošetříme nehtovou kůžičku

 Každý si musí najít svůj oblíbený systém, který mu lépe bude vyhovovat. U třífázového systému je nutné dávat pozor, aby se nezaměnily gely. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení