💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Nejprodávanější jednofázový gel

Absolutním hitem této i minulé sezóny se bezpochyby stal jednofázový UV/LED gel Ultra strong fiber. Je nejprodávanějším gelem vzhledem k jeho skvělým vlastnostem, které si nyní představíme tímto krátkým článkem. Ultra strong fiber gel je jednofázový gel, čiré barvy a střední konzistence. 

 

Jeho největší výhodou a zároveň i největším plusem je obsah skelného vlákna uvnitř gelu. Toto skelné vlákno nijak nepoznáte, nijak vám nebude zavazet při modeláži, ale již při formování nehtu - stavbě C oblouku poznáte jeho obrovské výhody. Řadíme jej díky jeho konzistenci do středně hustých gelů, ale zároveň je vhodný na modeláž pomocí nehtových tipů, avšak i pomocí nehtových šablon, protože nestéká ani při delší manipulaci s ním. 

Je to jednofázový gel, používáme jej tudíž na všechny tři fáze stavebního systému. Aplikujeme jej jako podkladovou vrstvu - při níž dbáme na to, aby jsme daný materiál jen jakoby vmasírovali do zdrsněného přírodního nehtu a aby jsme se nedotkli kůžičky ( odchlipy). Každou vrstvu tohoto materiálu polymerizujeme v UV/LED lampě pouhých 30sekund, v UV lampě 2 minuty. Při modeláži C oblouku i při prodloužení na nehtové šablony použijeme rovněž tento gel Ultra strong fiber, dbáme na správnou modeláž C oblouku a rovněž vytvrdíme po dobu 30sekund v UV/LED lampě a 2 minuty v UV lampě. 
Tento gel se absolutně skvěle a snadno piluje a přitom jsou jeho vlastnosti porovnatelné s Akrygelem - který byl v minulosti hodně oblíben (šlo o sloučení akrygel gelu a akrygel pudru - mícháním přímo na nehtovém lůžku). Jako závěrečný finish na barevý gel, či jakýkoliv nail art rovněž můžeme použít Ultra strong fiber gel v tenké vrstvě, ale dobu polymerizace minimálně zdojnásobíme pro jeho vyšší lesk

 

Ultra strong fiber gel nabízíme ve dvou provedeních - první je tento čirý, který jsme si představili výše, druhý je Ultra strong fiber pink. Ultra strong fiber pink je rovněž jednofázový gel s obsahem skelného vlákna, jeho konzistence je stejná (středně hustý), ale barvou spíše připomíná jemně růžovou absolutně krycí barvu. 

 

Ultra strong fiber pink je hodně zaměňován místo kamufláže, ovšem jeho barva je opravdu více růžová, než kamuflážní. Řadí se do měkčích gelů, avšak jeho použití je velmi široké. Například ve spojení s Velvet touch je bezkonkurenční, pokud chceme tzv. Nude nehty.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.