💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

Šablony

Šablony na nehty se používají při prodlužování nehtů pomocí gelu nebo akrylu. Jsou to kousky plastu nebo papíru, které se připevní pod volný okraj nehtu a vytváří formu pro aplikaci prodlužovacího materiálu.

Tipy, rady a triky:

Trpělivost: Při používání šablon je důležité být trpělivý a přesný, aby byl výsledek co nejlepší.

Správná velikost: Vyberte šablonu, která odpovídá tvaru a velikosti vašeho nehtu.

Pevné Přichycení: Aby se předešlo posunu šablony během aplikace prodlužovacího materiálu, ujistěte se, že je pevně a správně přichycena k prstu.

Předpříprava Nehtu: Před umístěním šablony by měl být nehet řádně připraven - zbaven nečistot, upilovaný a vyčištěný.

Aplikace: Po umístění šablony nanesete prodlužovací materiál (gel nebo akryl) na šablonu a nehet tak, aby byl materiál rovnoměrně rozložený a bez vzduchových bublin.

Odstranění: Když je materiál vysušený a vytvrzený pod UV/LED lampou (v případě gelu), šablonu opatrně odstraňte.

Finální úpravy: Po odstranění šablony můžete upravit tvar a délku nehtu pilníkem a následně aplikovat vrchní lak pro lesk a ochranu.

Pravidelná péče: Prodloužené nehty vyžadují pravidelnou péči a údržbu. Doporučuje se navštívit salon každé 2-3 týdny pro doplnění a kontrolu.

Šablony na nehty mohou být skvělým nástrojem pro vytvoření dlouhých a krásných nehtů. S trochou praxe a správnými technikami můžete dosáhnout profesionálních výsledků i v pohodlí domova.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.