Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

Nech své nehty zazářit!

Už Vás nebaví klasické barevné gely a chcete vyzkoušet něco nového? Máme gel přímo pro Vás  -UV/LED gel FLUORESCENT – gel, který ve tmě svítí. Gel je zabarvený do mléčna a obsahuje třpytky.  Mnoho gelů svítí jenom pod UV světlem, ale náš gel svítí vždy, když je tma. Tento gel během dne pohlcuje denní světlo, tím pádem čím více jste na sluníčku tím více a déle Vám budou nehty ve tmě svítit. Dalo by se říct, že gel se musí tímto způsobem „nabíjet“ ,aby Vám ve tmě svítil.

Postup práce:

Gel se aplikuje na druhou vrstvu – tedy na modelovací UV gel. Jako první si Fluorescent gel rozmícháme pomerančovým dřívkem, je to z toho důvodu, že gel se skládá z různých pigmentů a v tomto případě i třpytek, které jsou usazeny na spodní části kelímku a pokud bychom gel nepromíchali, nedosáhneme požadovaného odstínu a krytí.

Gel nanášíme štětcem, většinou ve dvou tenkých vrstvách a necháme každou vrstvu vytvrdit v UV lampě po dobu 2 minuty. Barevné gely mají též výpotek, který je nutné setřít pouze v případě, že chcete dále nehty zdobit, či na ně použít nálepku, razítko apod. Tento ve tmě svítící gel doplněný ornamentem nám po setmění připraví příjemné překvapení.

Pokud gel nebudeme dále zdobit, není nutné stírat jeho výpotek a můžeme přímo na něj nanést vrchní UV gel. Poslední vrstvu UV gelu necháme vytvrdit vždy déle, můžeme i 4 minuty. Nakonec setřeme výpotek z poslední vrstvy a těšíme se až se setmí. ;) 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.