💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Nová generace laků na nehty ENII WEEK POLISH

 Objevte jednoduchost a jedinečné vlastnosti novinky  jménem ENII WEEK   POLISH nebo také WEEK laky! Váže se k ní velmi snadná aplikace, jednoduché   odstraňování a trvanlivost min. jednoho týdne ("week" = týden). 

 Jedná se o nadčasový materiál, který spojuje makromolekuly barevného laku s   působením fotoiniciátorů. Díky němu lze ENII WEEK POLISHvytvrdit na denním   světle, bez použití UV lampy. Tyto laky se nanášejí na přírodní nehty a vypadají skvěle   7 až 10 dní. Jsou mnohem odolnější vůči poškrábání, než jsou běžné laky, které   znáte. Vynikají dlouhotrvajícím leskem, neolupují se, rovnoměrně kryjí. A co víc, už   nemusíte své nehty trápit zdlouhavým a nešetrným pilováním, aby jste  ho   odstranili. Barevné laky ENII WEEK POLISH zkrátka jednoduše odlakujete běžně   dostupným acetonovým odlakovačem na nehty. Jsou naprosto hypoalergenní, vhodný   pro kojící i těhotné ženy. Můžete je použít na všechny druhy přírodních nehtů. Lak ENII   WEEK POLISH Vám přináší dlouhodobě upravené nehty, aniž by byla provedena   modeláž umělých nehtů. 

WEEK  laky si oblíbí především zákaznice, které nemohou, či nechtějí mít umělé nehty. Tato revoluční metoda jim však přesto zaručí ruce stylově upravené, aniž by věnovali čas jejich údržbě. Díky unikátnímu pigmentu zůstává barva laku po celou dobu stejně intenzivní. A pokud Vás omrzí, není nic jednoduššího, než ji zkrátka vyměnit za jinou.
Nabízíme Vám širokou škálu barevných odstínů od světle pastelových až po tmavé. Všechny tyto odstíny jsou vybrány dle nejnovějších světových trendů.

APLIKACE laku ENII WEEK POLISH je podobná klasickému lakování. Je to velmi jednoduché a rychlé. Potřebujete pouze dvě lahvičky - ENII WEEK POLISH a TOP Coat

• Po základní manikúře (lázni, ošetření kůžičky, úpravě délky a tvaru nehtů) Vaše nehty odmastíte jakýmkoliv čističem. 
• Po té nanesete první vrstvu barevného laku, nechte důkladně zaschnout (cca 2 minuty). Rádi bychom zmínili nový plochý design štětců, které Vám ulehčí práci a zabezpečí precizní nanášení laku.
• Aplikujete ENII WEEK POLISH Top Coat. Je to v podstatě průhledná ochranná vrstva barevné fáze laku. Po té necháte opět zaschnout.
• Na závěr si zkontrolujte zda WEEK lak nezatekl na kůžičku, případně opravte přetahy. Po té doporučujeme ošetření kůžičky vyživujícím olejíčkem.

ENII WEEK POLISH Vám přináší samé výhody:

 • rychlá a snadná aplikace
 • šetrný pro přírodní nehty
 • vhodný pro jakýkoli typ a délku nehtů
 • vhodný pro alergiky, kojící a těhotné ženy
 • trvanlivý
 • lesk a sytost barvy
 • široká barevná škála
 • žádné nežádoucí olupování laku
 • vytvrzení bez použití UV lampy
 • bez stop tahů štětečkem
 • odstranění běžným acetonovým odlakovačem

Mějte prosím na paměti, že lak ENII WEEK POLISH je inovativní metoda běžných laků na nehty, nikoliv však gelových nehtů! Takto upravené nehty Vám tedy nevytvoří pevné a odolné nehty, které obstojí i při velké zátěži. WEEK lak Vám přírodní nehty dokonale upraví, avšak nutno říci, že časté namáčení ve vodě a působením čisticích prostředků se může jeho životnost znatelně zkrátit. Pokud máte problém s lámáním nehtů nebo jsou nehty slabé a třepící se, tyto laky jsou natolik šetrné, že Vašim oslabeným nehtům nijak neuškodí. Pokud je budete společně s WEEK lakem průběžně regenerovat a vyživovat, je to skvělý způsob, jak je opět dostat do kondice.  

Odstraňování ENII WEEK POLISH je oproti gelovým lakům velmi snadné a rychlé. Postačí Vám vatový tampon a běžně dostupný acetonový odlakovač. Ostatní už zvládnete sami.

Trvanlivost ENII WEEK POLISH je při správné aplikaci 7 až 10 dní. Jeho životnost na nehtech však závisí na mnoha faktorech: na kvalitě přírodního nehtu, na dodržení a správné aplikaci laku ENII WEEK POLISH, na řadě různých mechanických vlivů, které působí na nehty jako např. dlouhodobé působení vody, používání chemických přípravků při úklidu atd. Nejvýraznějším faktorem je právě kvalita přírodního nehtu, čím lepší základ, tím lépe lak drží. Jsou nehty, které se přirozeně více či méně mastí a to je důležité si vždy uvědomit.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.