ENII NAILS NA DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020

DUBAI BEAUTYWORLD MIDDLE EAST 2020
31/05 - 02/06 2020

DUBAI_BEAUTYWORLD_MIDDLEEAST2020Awards-2 (2)

Jsme velmi poctěni pozváním na BEAUTYWORLD MIDDLE EAST DUBAI 2020 AWARDS. Naše produkty dostaly pozvánku do kategorií “Innovation of the Year/Inovativní produkt roku” a “Natural Product of the Year/Přírodní produkt roku”. V soutěži zasedne na 30 světových odborníků z oblasti beauty i fragrance.
Do boje jsme nominovali naše nejnovější produkty z řady ENII 18-TOXICITY LUX.

Lux_Gel_Base (1)

LUX BASE GEL 18-TOXICITY

Vysoce profesionální báze pod gel lak s výživou Keratin, Vitamin A Retinol, Vitamin B5, Vitamin E a Sweet Almond Protein

Lux_Gel_Lac_15._Pink_Mood
LUX LAC GEL 18-TOXICITY

Vysoce profesionální gel lak s unikátní pigmentací, silnou samonivelací a výživou Keratin, Vitamin A Retinol, Vitamin B5, Vitamin E a Sweet Almond Protein

Lux_Gel_TOP_1


LUX TOP GEL 18-TOXICITY 

vysoce profesionální gel lakový top s diamantovám leskem a silnou vazbou po polymerizaci, kdy zaručuje týdny ve vysokém lesku a bez škrábanců.

ENII PROFESIONÁLNÍ NETOXICKÁ LINIE LUX

Linie ENII LUX 18-TOXICITY (Teď jsme výrobek upravili a dokonce se jedná o 20-Toxicity a pracujeme na výživě) vznikla ve spolupráci s naší experimentální laboratoří, kdy jsme chtěli vyvinout produkt nehtařské budoucnosti, který přinese vysokou profesionální kvalitu, unikátní pigmentace i lesk, možnost neskutečného výběru barev - vybíráme z více, než 5000 barev, které můžeme přesně kombinovat do fashion trends kolekcí, můžeme přinášet barvy stále nové a nové, zejména můžeme přinést produkt bez toxických látek z nejlepších gelových komponentů, které evropští technologové přináší a navíc také se silnou výživou v podobě zkapalněného Keratinu, Vitaminu A Retinolu, Vitaminu B5, Vitaminu E a Sweet Almond Proteinu. Celému konceptu dáváme ještě další rozměr: recyklační program, kdy dokážeme recyklovat sklo i používat recyklovaný papír a i s odpady a veškerým materiálem zacházíme ve jménu přírody a zacházet vždy budeme.

13371_natural-woman-nail-serum

ESSENTIAL NAIL SERUM & CUTICLES ANTI-AGING SERUM

Aromatherapy (ENII NATURAL)

Unikátní sérum pro nehty a nehtové kůžičky na bázi nejluxusnějších esenciálních olejů, hluboce vyživující, v aromaterapeutické kvalitě a díky svým olejům i s anti-aging účinky. Sérum patří do salónního rituálu sedmi krokové péče o ruce a nehty. ENII NATURAL linie neobsahuje ani kapku vody a žádné konzervanty, je tedy 100% přírodní v bio kvalitě (tato velmi zprofanovaná označení, kdy prodejci používají tato označení i pro kosmetiku kde se nachází i pouze 2% přírodních složek, u nás tedy 100% přírodních bio másel a olejů skutečně platí a na INCI-ingredience jsme velmi pyšní). Celá řada vznikla v srdci Moravského Toskánska, má jedinečnou ENII vůní, která je protknuta celou linií a je ruční prací

Tak na nás myslete, jestli se nám podaří v Dubajském hotelu Ritz Carlton 31/52020 stát při slavnostním udílím ceremoniálu BEAUTYWORLD MIDDLE EAST DUBAI 2020 AWARDS, ale už i samotná nominace je pro nás velkou poctou. Děkujeme všem, kteří stáli za prací na našich výrobcích a těšíme se, až se s vámi podělíme o naše zážitky a zkušenosti z této exotické a velmi zajímavé destinace na Arabském poloostrově. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení