BUILDER GEL V LAHVIČCE

ENII nails má pro vás další novinku. BUILDER UV/LED GEL aneb stavební gel v lahvičce.

novinka-builder-gely-lahvicky-banner-cz

Jedná se o unikátní stavební gel nové generace s minimálním obsahem HEMY (1-5%). Je vyrobený speciálně pro použití z lahvičky. Jeho snadná aplikace vás určitě bude bavit. Díky gumové, měkké konzistenci podobné jakou má náš Rubber System, je práce s ním opravdu velmi jednoduchá a kreativní. Aplikace je možná na přírodní nehty, šablony, ale i tipy. Práce s ním je rychlá a při troše zručnosti není třeba pilovat. Snadno s ním vyrobíte dlouhé a přitom tenké nehty s přirozeným vzhledem. A také s přirozeným a lehkým pocitem pro jejich nositelku. 

Oproti Rubberu je po vytvrzení tvrdý. Jedná se o tvrdý pevný materiál s velkou vydrží i více jak 4 týdny. 

Funkční systém je : podpůrné přípravky (Nail Prep + Super Stick) + báze - vytvoříte Builder gelem tenkou vrstvou vytvrzenou v lampě po dobu 30 sec. + BUILDER GEL, jako stavební část modeláže + TOP (Builder gel se sám o sobě neleskne, je potřeba nanést vrchní top)

Vytvrzuje se v UV/LED lampě, doporučujeme 48W a vyšší po dobu 30-90 sec. 

Balení je v 11 ml lahvičkách s vlastním měkkým štětečkem pro snadnou aplikaci.

Nabízíme 4 různé kolekce barev, které budeme v budoucnu rozšiřovat. Jedná se o kolekci GLASS, MILKY, COVER a GLITTER. Také připravujeme kolekce rozšířit o INTENSE.

GLASS

Kolekce GLASS je kolekce stavebních gelů se skleněným efektem. Startujeme s transparentním nebo-li CLEAR. Plánujeme rozšíření barev např. černá, červená, růžová, glittrová a jiné. Pro kreativní tvoření jako dělané. Určitě je na co se těšit.

14477_builder-gel-1-glass-clear

MILKY

Kolekce MILKY je kolekce stavebních gelů s mléčným efektem. Je to gel, pro přirozený vzhled nehtu v jemných tónech mléčné barvy. Je vhodný na babyboomer a zjemnění odstínů. Jako první máme v nabídce MILKY - PINK s velmi jemným nádechem růžové.

14480_builder-gel-2-milky-pink

COVER

Kolekce COVER je kolekce stavebních gelů s natural efektem. Jedná se o gel, s barevným tónováním v přírodních barvách. Slouží k překrytí nedokonalostí nebo k prodloužení nehtového lůžka. Má přirozený vzhled nehtového lůžka. Tuhle kolekci rozjíždíme s barvou Beige, kterou si určitě zamilujete.

14483-1_builder-gel-3-cover-beige

GLITTER

Kolekce GLITTER je kolekce stavebních gelů s glittrovým efektem. Gel je kamuflážní a osahuje mikro částečky glittrů, které dodávají nádherný, jemný vzhled.

14486_builder-gel-4-glitter-nude

 

builder-gel

POSTUP APLIKACE stavebního gelu:

 1. nehty i ruce vydesinfikujeme (hybrid sanitiser) - před každou úpravou nehtů, ruce i nehty postříkáme desinfekcí a otřeme.
 2. provedeme klasickou úpravu nehtu (úprava kůžičky, zdrsnění nehtové ploténky) - použijeme pusher nebo-li zatlačovač nehtové kůžičky a z nehtového lůžka se pokusíme odstranit co nejvíce kůžičky, přebytečnou kůžičku odstřihneme nůžkami. Můžeme také použít brusku a nástavce k tomu určené. Zdrsníme nehtovou ploténku velmi jemným pilníkem nebo nejlépe buffrem (pěnový pilník pro zmatnění nehtu - je šetrnější než pilník)
 3. Builder gel můžeme aplikovat na přírodní nehty, šablony i tipy - dle volby si nehet připravíme - gel je vhodný na přírodní nehty sloužící ke zpevnění. Máme-li krátké nehty a toužíme po dlouhých je tento materiál ideální volbou. Záleží jak jste zvyklá nebo zručná, každopádně prodloužení nehtu lze na tipy i na šablony.
 4. nehet očistíme a odmastíme Cleanerem (Hybrid Cleaner), celou nehtovou ploténku důkladně očistíme, včetně nehtových valů (to jsou boky podél nehtu) Tím nehty očistíme, odmastíme a již se nehtů nedotýkáme. Důležité! (Např. prohrábnutí vlasů je taky špatně.)
 5. pro zajištění dobré přilnavosti použijeme NAIL PREP (dehydrátor) a SUPER STICK (přilnavač) - Nail prep slouží jako dehydrátor a dokonalý odmašťovač, tudíž na otřený nehet cleanerem ještě naneseme nail prep, poté přilnavač. Doporučujeme Super stick, který neobsahuje kyseliny a dokonale přilne. Pro představu - slouží jako oboustranně lepící páska. Necháme krátce zavadnout na vzduchu, vytvoří lepkavý povrch a pokračujeme.
 6. aplikujeme tenkou vrstvu Builder gelu jako bázi - na připravený, očistěný nehet aplikujeme štětečkem tenkou vrstvu Builder gelu jako bázi, vytvrdíme 30 sekund v UV/LED lampě 48W a vyšší
 7. na vytvrzenou bázi naneseme štětečkem "kuličku" gelu a zlehka rozetřeme přes celý nehet. Větší vrstvu soustředíme do středu po celé délce. Lehce rozetřeme i do boků. Můžeme použít štětec detailer na doplnění gelu po okolí nehtu. Práce s ním je snadná, díky měkké konzistenci. Než dáme vytvrdit do lampy nehet na malou chvíli otočíme o 180° a díky samonivelaci gel vytvoří dokonalý tvar, který už nemusíte pilovat. 
 8. vytvrdíme v UV/LED lampě (48W a více) po dobu 60-90 sekund, v UV lampě po dobu 2-4 minut
 9. po vytvrzení můžeme aplikovat barevný gel, gel lak, lux gel lac, nebo nechat v natural looku a pouze aplikovat TOP. Jestliže jste dostatečně šikovné, že není potřeba pilníku, v této fázi, na výpotek můžeme nanést barvu, nebo jakoukoliv jinou ozdobu. Na  závěr aplikujeme TOP. Top doporučujeme, neboť Builder gel je po setření výpotku bez lesku a má i ochranné účinky např. před poškrábáním. Samozřejmě můžeme použít i matt pro matný efekt, který teď frčí. Nevylučuje se i kombinace obou. Jestliže je potřeba přece jen pilovat, setřete výpotek a nehet podle potřeby upravte. Nezapomeňte, že před aplikací Topu je potřeba mít celý nehet zmatněný. 
 10. Jestliže nepoužijeme bezvýpotkový TOP, tak na závěr setřeme výpotek
 11. Máme hotovo! Na úplný konec ošetříme kůžičku olejíčkem, vmasírujeme. Chceme-li být úplně dokonalé použijeme pečující krém na ruce a provedeme lehkou masáž.

ODSTRANĚNÍ stavebního gelu:

Odstranění provádíme odpilováním.

 

Věříme, že si Builder gel oblíbíte a že se stane nedílnou součástí vaší domácí i profesionální manikúry

  

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.