💅Nové odstínky Rocklac 5 ml nyní v prodeji a sleva 15% na gumové báze!

LUX GEL LAC - LETNÍ KOLEKCE

NAŠE PROFESIONÁLNÍ ŘADA 20 FREE LUX GEL LAC PŘINÁŠÍ LETNÍ BARVY!!!

Většina z vás již s naší profesionální nehtovou kosmetikou má nějakou zkušenost a musíme říct, že ohlasy jsou velice kladné. Pro ty z vás, které ještě váháte vyzkoušet řadu LUX zopakujeme důležité informace, proč se rozhodnout zrovna pro tyhle super gellaky. 

ENII NAILS přinesla nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 20FREE netoxicitu, kde materiál neobsahuje nejtoxičtější komponenty jako jsou Parabeny, Formaldehyd, Toluen, DBT, DBP, Xylen, Kafr, Sulfáty, Trifenylfosfáty, zvířecí deriváty, parfemace, Oxychlorid bizmutitý, Ethyl-tosylamid, Methylisothiazolinone (MIT), Hydrochiononon Monomethyl Ether (MEHQ) a další.

Některé z těchto toxinů jsou jednak známými karcinogeny, ale také mohou být zodpovědné za nevysvětlitelné bolesti hlavy, očí, alergie, plísně, infekce, poruch endokrinních systémů, reprodukčního systému, poruchy hormonální rovnováhy, suchost a zabarvenost nehtů, zpomalený růst nehtů, podráždění kůže nebo dýchacího ústrojí a mnoho dalšího.

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost, tvrdost a lesk.

111

UNIKÁTNÍ VÝŽIVA
Formule konceptu obsahují zcela novou technologií zkapalněné výživné složky KERATIN, SWEET ALMOND PROTEIN, VITAMIN A Retinol, VITAMIN B5, VITAMIN E.

EXTRÉMNĚ DLOUHÁ VÝDRŽ
Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů. Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost a tvrdost.

DIAMANTOVÝ LESK+
Při 20-toxicitě dokážeme přinést famózní lesk, který během dnů nebo týdnů nejen vydrží, ale dokonce graduje.

KRÉMOVÁ VISKOZITA
Krémová konzistence, se kterou se pracuje vynikajícím způsobem a která dovoluje pracovat i podle nejtěžších technik nehtového designu.

VYJÍMEČNÁ PIGMENTACE
Silné barevné odstíny v nekompromisní stálosti. 

VEGAN
Naše produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na zvířatech nebyly testovány.

PÉČE O NEHTY
Nehty nežloutnou, neslábnou, nevysušují se, sílí a zrychluje se jejich růst, nejsou zatěžovány a není jim odebírána jejich přirozená výživa bílkovinami, vápníkem a oleji.

 

Zbožňujeme krásně upravené nehty, vlasy i make-up, ale zároveň chceme žít zdravým životním stylem a hledáme cesty, jak minimalizovat množství toxinů a škodlivých látek ve všem, s čím náš organismus přichází do kontaktu a co na něj působí.

V kosmetickém světě se objevují označení 3FREE, 5FREE, 7FREE a také 10FREE. Tato označení ukazují na úroveň netoxicity v produktech, ukazují, kolik toxických složek v produktu není obsaženo.

Některé výrobky v nehtové kosmetice obsahují více, než 10 velmi toxických složek, které při každodenním používání absorbuje naše pleť, vlasy i nehty (jde o zrohovatělou kůži s prostupnými póry).

Mezi 3 nejtoxičtější složky v lacích a gel lacích na nehty patří Toluen, Formaldehyd a Dibutyl-ftalát neboli DBT.

Existují studie, které prokazují jejich negativní vliv na kůži, oči, dýchací ústrojí a také reprodukční systém. Je důležité si uvědomit, jak často si nehty lakujeme a jak dlouhou dobu již na své tělo necháváme tyto látky působit.

Více se o škodlivých látkách, které naše Lux gel laky neobsahují dočtete ZDE.

 

Co naopak naše řada LUX obsahuje jsou nejnovější technologií zkapalněné výživné složky.

KERATINKeratin je přírodním stavebním materiálem pro nehty - nehtovou ploténku tvoří 3 keratinové vrstvy. Poškození, zeslabení, dehydratace neboli vysoušení, lámavost, žloutnutí, slábnutí a nerůst, to vše nám na nehtu mohlo způsobit nešetrné propilování nehtu, dlouholeté působení materiálů s toxickými složkami nebo používání drastických chemických removerů a narušilo nám keratinové vrstvy.

Proto je třeba keratin nehtům dodat, doplnit a nechat dlouhodobě působit.

Keratin jako vláknitá bílkovina hydratuje, opečovává, posiluje a hojí poškození nejen nehtové ploténky, ale také nehtového lůžka - Matrixu.

Samotný keratin se vytváří v keratinocytech - buňkách nehtového lůžka a slouží k obnově nehtu. Tyto buňky mají schopnost při dostatečné výživě rychlého dělení, ale pouze za okolností, kdy mají dostatek výživy ve formě vitamínů a minerálů. Pokud jich máme nedostatek, kvalita našich nehtů se velmi zhoršuje.

SWEET ALMOND PROTEINProtein ze sladké mandle je také bílkovinovou složkou, která dodává nehtu pevnost a pomáhá udržovat hydrataci i zdravou barvu a regeneruje.

VITAMIN A RetinolVitamin A je důležitým vitamínem, který nehty hluboce vyživuje a působí proti jejich vysoušení a lámavosti.

VITAMIN B5Vitamin B5 patří do skupiny vitamínů B, které jsou důležitou látkou při tvorbě keratinu, stimuluje přirozenou tvorbu keratinu nového.

VITAMIN EVitamin E má schopnost regenerovat, vyživovat, posilovat, podporovat prokrvení nehtové ploténky a působí proti nepřirozeným barevným skvrnám na nehtové ploténce.

 

NOVINKY - letní kolekce

K současným 6 barevným kolekcím, které najdete ZDE, jsme přidali 11 nových letních barev.

tyrkysová neonová červená neonová žlutá světle fialová 14695 růžová 

           růžová fialovátřpytky  nude glitrová  neonová červená

 

Krásné barvy, které jsou výrazné, syté, plné a okouzlující. Jsou to barvy, které sluší každé odvážné ženě a netřeba se jich bát.

RŮŽOVÁ - je přírodní barva vzniklá smícháním červené a bílé. Svůj název získala podle květin - růží. Nenajdeme ji ve spektru světelného paprsku, protože nemá připsanou vlnovou délku. Růžová je barva mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce, ale také nezralosti a naivity. Je symbolem dívek, ženskosti, něžnosti a lásky. K létu patří barvy syté a plné, které symbolizují volnost a zároveň energii, neboli "něžná aktivita".

FIALOVÁ - je melancholická, osobitá, náročná, značí zastřené vzrušení, skryté tajemství vyvolávající znepokojení, zdrženlivou střízlivost, pokoru a skromnost. Světle fialková působí začarovaně, rozpolceně, slabošsky, je to barva magie, melancholie a opojení.

NEONOVÉ BARVY - jedni je milují, druzí nenávidí. Každopádně ale zářivé barvy patří k létu. Outfity ve svítivě zelené, žluté nebo oranžové vypadají skvěle na opálené pleti a jsou ideální volbou na dovolenou. Už léta jsou tyto barvy trendy a pravděpodobně nikdy nevyjdou z módy. Neonové barvy slavily největší úspěch v 90. letech minulého století a od té doby se vrátily do módy již několikrát. Proto i jako doplněk v podobě manikúry je naprosto vhodný a rozhodně nešlápnete vedle.

GLITROVÉ - Pro milovnice třpytek jsme zařadili i dva gel laky s jemnými glitry. Jeden průhledný se zlatými velmi jemnými glitry, který můžete použít jak samostatně, tak na jakoukoliv barvu pro třpytivý efekt. A jeden v nude barvě s decentním glitrem pro jemný a elegantní design.  

 
Naše exkluzivní profesionální řada Lux gel laků se rozrostla na velmi zajímavou paletku barev, kde si zcela jistě vybere každý. A můžeme vás ubezpečit, že zdaleka nekončíme. Již na podzim se můžete těšit na další.

 

112

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.