💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

ENII NAILS NA COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA

Cosmoprof je nejvýznamnější mezinárodní veletrh věnovaný dodavatelskému řetězci kosmetiky a všem jeho různým složkám: přísady a suroviny, smluvní a soukromá výroba štítků, balení, aplikátory, stroje, automatizace a full-service řešení. Tohoto veletrhu se hrdě již několik let účastníme a zaznamenáváme nemalé úspěchy.

Vzhledem k současné ekonomické a nouzové situaci kvůli Covid-19 byl letošní ročník zcela zrušen a odložen na příští rok.

Díky modení technologii se veletrh koná alespoň digitálně. 

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.26.24

WeCOSMOPROF je digitální událost pro globální komunitu krásy, tržiště plné síťových a obchodních příležitostí, inspirativního obsahu a živých demonstrací.

Od 4. do 10. června budou vystavovatelé, kupující a profesionálové v oblasti krásy moci komunikovat, vytvářet obchodní příležitosti a objevovat budoucí trendy v kosmetickém odvětví, a to díky jedinečné platformě pro digitální obchodování a prezentaci.

Společně se můžeme pohnout kupředu a budovat budoucnost krásy.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.26.06

 

Vzhledem ke skvělým výsledkům analýz našich produktů jsme byli pozváni do celosvětové soutěže krásy Cosmoprof awards. Soutěže se účastní náš luxusní profesionální koncept 20FREE včetně novinky Rubber Sculpter, nový hybrid system, rubber system, poly gel, ultrastrong fiber a naše exlusivní Enii Natural.

Pojďte se s námi podívat, které produkty máme v soutěži.

Lakový systém LUXLAC neboli air gel, lak na bázi gelu schnoucího na vzduchu. Neobsahuje 20 nejtoxičtějších látek běžně obsažených v podobných produktech, obsahuje Keratin, Vitamin E, B5, A Retinol a protein ze sladké mandle, je veganský, což znamená, že produkty nebyly testovány na zvířatech a ani v barvivech se zvířecí složky neobjevují. Barvičky mají silnou pigmentaci a TOP zajistí nádherný lesk a ochranu barvy.

Air-gel-MAP

Dále naše žhavé želízko v ohni je GELlakový systém. LUX GEL LAC již několikrát zmiňován se pomalu a jistě dostává do podvědomí i našim zákaznicím. Jeho vlastnosti oslovily odborníky v nehtové kosmetice široko za hranicemi naší republiky. Jako inovativní produkt, bez 20-ti nejtoxičtějších látek, plný vitaminů a  keratinu v nádherných barevných kolekcích a samozřejmě vegan, který přírodní nehty zpevní, vyživuje a hlavně nepoškozuje míří hodně vysoko. Náš 20FREE koncept, který je vytvořen v naší experimentální laboratoři, se řadí k nejzajímavějším technologickým počinům profesionální nehtové kosmetiky tohoto roku. Jsme sami zvědaví, na jeho umístění.

MAP copy

Další produkt, se kterým se naše výrobky budou rvát ve světové konkurenci je náš zcela nový "člen rodiny" a to je 20FREE Rubber SCULPTER, který bude co nevidět v naší nabídce. Jedná se o velmi plastický stavební gel "gumové" konzistence, který otevírá nové možnosti vaší kreativity, při neuvěřitelné lehkosti a přirozeném pocitu na nehtu. V nabídce máme 7 krásných odstínů včetně transparentní a bílé, od tělové, nude až po světlounce růžovou. Do formule byly dodány unikátním způsobem zkapalněná výživa - Keratin, Vitamin A Retinol a minerály. Krásně se s ním pracuje, nezatéká a vystaví i dlouhý nehet. Důležitý je také poznatek, že zákaznici nepálí v lampě. Všichni se na něj moc těšíme.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.43.32 (1)

Rubber Sculpter navazuje na náš Rubber system, který se již více než rok úspěšně používá nejen jako domácí péče, ale i na profesionální úrovni. Tenhle produkt již své ocenění má  a to inovativní produkt roku 2019. Rubber system je součástí Enii Classic a pilně pracujeme na tom, aby byl ještě lepší. 

13356_rubber-kurz

Důležitou součástí nehtové kosmetiky je náš nový Hybrid Systém. Cleaner, Univerzální Remover a olejíček. Hybrid Cleaner - Profesionální čistič nehtů se zesíleným účinkem k vyleštění nehtů do vysokého lesku, ke stírání výpotkové vrstvy a k odmaštění přírodního nehtu. Univerzální Hybrid Remover s ricinovým olejem slouží k odstranění gel lakového systému, one stepů, bází, air gelů a lakového systému. Stačí vám tedy jeden produkt. A poslední do party hybridního systému je nehtový olejíček, který ošetří nehtovou kůžičku po modeláži nebo jako finální ošetření po odstranění materiálu.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.43.31 (2)

Dalším produktem je Poly Gel. Jedná se o produkt nejnovější, inovativní technologie v modelaci gelových nehtů. Poly Gel je tvrdý gel, ale zároveň mnohem flexibilnější než akryl. Je v podstatě kombinací nejlepších vlastností akrylového a gelového systému v jednom produktu.WhatsApp Image 2020-06-05 at 09.43.32

Dalším soutěžícím je Enii Ultrastrong Fiber Gel. Jedná se o jednofázový gel, jehož speciální výrobní formule, zajišťuje dokonalé přilnutí, vysokou plasticitu a zabraňuje popraskání gelu. Má samonivelační účinky a sílu akrylu. Neobsahuje kyseliny a je hypoalergenní.

ultra-strong-fiber

No a posledním želízkem v ohni je naše wellness luxusní sada Enii NATURAL. 100% přírodní, naprosto jedinečná, exlusivní a luxusní řada kosmetiky v aromaterapeutické kvalitě. Vzniklá řada, která je určena nejen pro salónní rituál péče o ruce a nehty, ale i pro péči o obličej. Celá tato řada je založena na velmi kvalitních surovinách jako jsou rostlinné oleje lisované za studena a jsou použity pouze přírodní vůně - éterické oleje, které se získávají z rostlin, které prostupují mnohem hlouběji do naší pokožky a které harmonizují nejen naše tělo, ale také duši.

WhatsApp Image 2020-06-05 at 13.00.40

 

Jsme velmi poctěni, že můžeme na tomto veletrhu vystavovat, i když letos jen virtuálně. Moc si vážíme pozvánky do soutěže a nominace našich produktů. I kdyby jsme se neumístili na žádných předních příčkách, už jen účast vedle světoznámích značek je pro nás velkou ctí. A děkujeme celému týmu ENII a hlavně Vám, našim zákaznicím, že jste celé ty roky při nás a uděláme vše pro to, aby se naše produktové linie neustále zdokonlovaly a dosahovaly té nejvyšší kvality ve světovém měřítku.

Myslete na nás, vaše ENII.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.