Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

HYBRID SANITISER UNIVERSAL

Do našeho HYBRID systému vítáme nového "člena" a to HYBRID SANITISER UNIVERSAL. Jedná se o vysoce kvalitní dezinfekci, kterou lze použít na kůži, plochy i nástroje. Jeho složení je 70% opravdu kvalitního alkoholu, vody, glycerolu a vysoké procento extraktu z aloe vera.

ALOE VERA

Aloe vera je po tisíce let využívána jako léčivá rostlina a její používání je rozšířeno po celém světě. Nejstarší důkazy o jejím využití pocházejí z raného Egypta z doby před 6000 lety. V poslední době její mnohostranné účinky objevuje i západní medicína a potvrzují je četné vědecké studie.

Z aloe pravé se získávají dva odlišné primární produkty, zásadně se lišící ve složení účinných látek i v použití: latex (někdy též označovaný jako šťáva z aloe) a gel. Latex se většinou suší a prodává v podobě tmavé pryskyřičné látky. Má především projímavé účinky. Naproti tomu gel z aloe je bezbarvý a používá se většinou čerstvý nebo se různým způsobem průmyslově zpracovává a konzervuje.

V jádrové části listu je přítomen tzv. gel, čistý obsahuje asi 99 % vody a 0,3 % různorodých sacharidů. Gel z aloe je hojně používán v potravinářském, lékařském a kosmetickém průmyslu pro své skvělé účinky.

A právě pro jeho skvělé účinky je náš Hybrid sanitiser tak skvělý, neboť právě aloe vera dodává vašim rukám hydrataci a zanechává pokožku krásně hladkou a jemnou.

Zatímco vysoce kvalitní alkohol, který je obsažený ze 70% dokonale zničí všechny bakterie a viry, aloe chrání vaši pokožku.

Co znamená HYBRID?

Zjednodušeně řečeno HYBRID nebo hybridní je spojení dvou podobných komponentů a výsledný produkt spojuje ty nejlepší vlastnosti obou rodičovských komponentů. Hybridní produkty jsou obecně kvalitnější, odolnější, silnější, účinější. Jedinou nevýhodou hybridu je cena, která se odvíjí od náročnosti vývoje, ale tato relativní nevýhoda je mnohonásobně vynahrazena výrazně vyšší užitnou hodnotou.

 

Náš nový HYBRID SANITISER UNIVERSAL tedy splňuje vše, co od něj žádáme. Je silný v boji s viry i bakteriemi a zároveň jemný a šetrný k naší pokožce.

ENII NAILS jej nabízí ve 100 ml balení s pumpičkou a rozprašovačem ke snadné a pohodlné aplikaci

hs100

a v balení o objemu 500 ml na doplnění

hs500

ANTICOVID

Jak jste si jistě všimli, v souvislosti s COVID-19 se na trhu objevil, oproti ostatním dezinfekcím, levný prostředek s názvem anticovid. Nabízí se myšlenka, proč je anticovid tak levný. Vývoj a atest kvalitních dezinfekčních prostředků stojí nemalé úsilí, trvá více než rok a stojí desítky až stovky tisíc. Což znamená návratnost v čase dle odběru.

Anticovid byl vyvinut a zaplacen WHO (světová zdravotnická organizace) a všichni, kdo jej mohli nabízet a nově mohou vyrábět, již atest neplatí, což jej výrazně zlevnilo.

Stejně tak kvalitní dezinfekční prostředky obsahují složky, které zabraňují ztrátě hydratace působením alkoholu a mají pečující a ošetřující prvky, které chrání a vyživují naši pokožku.

Žádnou takovou složku Anticovid nemá, proto je kůže podrážděná, vysušená a musí se ošetřit dalším přípravkem. Tuto informaci potvrzuje fakt, že Anticovid lze použít pouze 10x za den, což je uváděno na etiketě!

 

Výsledný produkt Anticovid je levný a vhodný dezinfekční prostředek k řešení dočasné krize, neměl by mít místo pro dlouhodobější užívání zvláště u profesionálů všech oborů.

Jako profesionálové ve svém oboru doporučujeme používat kvalitní produkty, které také nabízíme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.