💅Nové odstínky Rocklac 5 ml nyní v prodeji a sleva 15% na gumové báze!

CLEANSING Babassu Oil meduňka

Základem pleťové čistící vody je hydrofilní (ve vodě rozpustný) babasový olej a květová voda z meduňky.

cleansing oil

Regenerační babasový olej má hojivé a antiseptické vlastnosti, je získáván lisováním plodů z palmy Babasu, která se vyskytuje v Brazílii. Babasový olej zaručuje šetrné odlíčení bez zbytečného vysušování pokožky a díky vysokému obsahu kyseliny laurové působí také antimikrobiálně. Společně s květovou vodou z meduňky, která zklidňuje podrážděnou pokožku, odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu, aniž by se narušovala přirozená ochranná vrstva pokožky.

Květová voda z meduňky lékařské spojuje prevenci proti stárnutí s osvěžením. Elixír mladosti se hodí na všechny typy pleti, včetně zralé, podrážděné a suché ale i mastné. Napomáhá obnovit rovnováhu, zklidňuje, upravuje tonus, jemně napíná a vyhlazuje povrch pokožky. Má protizánětlivé a stahující účinky.

Cleansing Babassu oil se velmi rychle vstřebává a zanechává pleť vláčnou, rozjasněnou a bez pocitu mastného filmu.

Nabízíme jej v balení 100 ml s příjemnou meduňkovou vůní. ZDE

 

Použití:

Naneste na suchý čistý vatový tampón a šetrnými pohyby ošetřete svůj obličej. V případě potřeby opláchněte vodou.

 

Babassu oil - Olej Babassu nebo Cusi je čirý světle žlutý rostlinný olej.  Jedná se o nevysychající olej používaný v potravinách, čisticích prostředcích a výrobcích na pokožku. Tento olej má vlastnosti podobné kokosovému oleji a používá se v podstatě ve stejném kontextu. Stále častěji se používá jako náhrada kokosového oleje.

Květová voda z meduňky - obsahuje pouze čistý bylinkový hydrolát bez přídavku alkoholu či vonných látek. Zklidňuje citlivou pleť a pomáhá čistit tu mastnou. Zaručuje 100% čistě přírodní produkt s protizánětlivým a stahujícím efektem. Meduňkový  hydrolát pomáhá obnovit rovnováhu, zklidňuje, upravuje tonus, jemně napíná a vyhlazuje povrch pleti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.