💅Nové odstínky Rocklac 5 ml nyní v prodeji a sleva 15% na gumové báze!

MULTI-FUNCTIONAL DRY OIL & LIFT OLÉOACTIF – malina

Když se řekne "suchý olej", většina z nás neví, co si pod tím má představit. Všichni známe olej jako mazlavou, kluzkou tekutinu zanechávající mastný povrch a zbavit se mastného pocitu je velmi obtížné.

Co je tedy suchý olej?

Jak se ukázalo, termín suchý olej se nevztahuje na samotnou látku. Místo toho název pochází z toho, jak vaše pokožka a vlasy olej absorbují. Na rozdíl od, řekněme, masážního oleje, který zůstává primárně na pokožce, aby se snížilo tření, „suchý olej“ je velmi lehký olej, který se okamžitě vstřebává.

Oleje na vlasy, tělo a obličej jsou známé mimo jiné tím, že vyživují a zvlhčují, ale tyto výhody někdy přicházejí s nežádoucím leskem. Suché oleje poskytují všechny výhody oleje, ale nezanechávají pocit mastnoty.

 

Stručně řečeno: Suchý olej je lehký, nemastný a rychle se vstřebávající olej pro pokožku nebo vlasy.

Čirá-flaška-new- (1)

 

Multifunkční DRY oil with lift oléoactif je unikátní pečující suchý olej, jehož hlavní aktivní látkou je Vitamín A. Jeho hlavní předností je ANTI-WRINKLE (v překladu proti vráskám), jehož složení je ideální pro unavenou vrásčitou pokožku, pro její regeneraci. Obsažená látka  Lift Oléoactif pomáhá napnout pleť, vyplnit vrásky, vyhladit pokožku a celkově omladit. Obsažený koenzym Q10 podpoří tvorbu energie v buňkách, neutralizuje volné radikály a chrání pokožku před oxidačním stresem, který ji poškozuje.

Obsahuje Vitamín A, bakuchiol, koenzym Q10, celou řadu za studena lisovaných olejů a v neposlední řadě LIFT OLÉOACTIF, které je zde maximální aktivní množství 2% a supluje kyselinu hyaluronovou… Všechny obsažené složky mají hydratační, antioxidační účinky a pomáhají zpomalovat stárnutí.

Olej je vhodný na obličej, krk, ruce, dekolt… všude tam, kde kůže ztrácí vitalitu můžeme tento proces zpomalit a dokázat, že věk je jenom číslo. Jeho multifunkčnost dále nabízí ošetření nehtových kutikul a nehtové ploténky, tudíž je vhodný jak do kosmetických, tak manikérských salónů.

Nabízíme jej v balení 10 ml s kapátkem s příjemnou dlouhotrvající vůní malin. ZDE

Použití:

Aplikujte na vyčištěnou pleť, vmasírujte do pokožky a nechte volně vstřebat.

 

Bakuchiol - Bakuchiol je sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v semenech a listech rostliny psoralea corylifolia. V současnosti je jednou z nejvíce propíraných ingrediencí. V podstatě je to přírodní alternativa retinolu bez vedlejších účinků, jako je pálení, loupání a zarudnutí pleti. Stimuluje tvorbu kolagenu, čímž zachovává pevnost a hutnost pleti, redukuje jemné linky a vrásky. Bylo také prokázáno, že významně snižuje poškození kůže způsobené UV zářením

Skvalen je přírodní organická sloučenina, která se běžně vyskytuje např. v sekretu mazových žláz. Vypadá jako olej, má vlastnosti jako olej, ale není to tak úplně klasický olej. Je to olej, který není mastný. 

Vitamin A - je v tucích rozpustný vitamín. Existuje ve dvou přirozených formách – vitamín A1 (retinol) a vitamín A2 (3-dehydroretin). Vitamin A se používá jako součást kosmetických přípravků, zejména těch pro omlazení pleti. Vitamín A je také důležitý antioxidant. Rovněž je nezbytný pro vývoj epitelií, při jeho nedostatku buňky rohovatí.

Malinový olej - Olej z malinových semen má antiseptický a mírně rozjasňující účinek, má protizánětlivý a uklidňující účinek. Podporuje hojení a zmírnění slunečního erytému, dobře se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Díky svému jedinečnému složení je vhodný pro všechny typy pleti, zejména suchou, normální, unavenou a se známkami stárnutí. Může být také použit v produktech na oční okolí, krk, dekolt a celé tělo. Olej z malinových semen má lehkou konzistenci a jedinečnou, svěží a sladkou vůni charakteristickou pro plody malin. 

Koenzym Q10 - přispívá k funkčnosti všech buněk v těle. Koenzym, který je obdobou vitamínu, se proto vyskytuje v celém těle, a může tak pomáhat při mnoha životně důležitých procesech. Q10 je nezbytný zejména při tvorbě buněčné energie v mitochondriích. Navíc jako antioxidant působí proti volným radikálům uvnitř a také mimo buňky. Volné radikály jsou látky, které mimo jiné urychlují stárnutí pleti a poškozují buňky. Q10 najdete i v buněčných membránách a lipidech na povrchu pokožky, kde také plní důležitou funkci antioxidantu a chrání před poškozením pokožky UV zářením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.