💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

ARGAN OIL INFUSION 7 v 1

Součástí našeho CARE CONCEPTU je i Argan oil Infusion 7 v 1, který již nějakou dobu máme v nabídce. 

ARGAN OIL INFUSION 7 V 1 je jedinečný multifunkční průhledný lak na nehty s extrémním množstvím vitamínu E, čistým arganovým olejem, kalciem, složkou NO Lines a silným UV filtrem. Výrobek slouží jako podkladový nebo finální ochranný lak, či samostatná vyživující kůra. Díky svým zpevňujícím vlastnostem je schopen prodloužit trvanlivost manikúry až na 10 dní.

Sedm úžasných vlastností
Zpevňuje – díky množství vitamínů poskytuje přirozené zpevnění přírodního nehtu nejen zdravého, ale také narušeného a zeslabeného
Vyplňuje rýhy – NO Lines - zabraňuje vzniku nerovností, vyplňuje a vyrovnává silnější i slabší nehtové rýhy
Hydratuje - nehtové ploténce i nehtovému lůžku poskytuje dlouhotrvajícíhydrataci a zabraňuje jejímu vysušování a slábnutí
Hloubkově vyživuje - Arganový olej, Vitamin E a Calcium poskytují silnou výživu a pečující olejovou lázeň
Barevnost - harmonizuje přirozenou barevnost nehtu
Báze INFUSION nám poskytne bázi hustší gellakové konzistence se schnutím na vzduchu a leskem, kdy můžeme nosit i jen v jedné nebo dvou vrstvách, či budeme pokračovat s nanesením lakové barvy
Top - regenerační a pečující lak s gelovým efektem můžeme použít i jako top -finální vrstvu, která nám lakovou vrstvu uzavře, poskytne nám větší tvrdost, odolnost proti poškrábání, vyrovnání nehtové plochy, prodlouženou trvanlivost a vysoký lesk.

navíc je
Vegan - produkt neobsahuje žádné zvířecí složky ani nebyl na zvířatech testován
Nontoxic - produkt neobsahuje tělu škodlivé a toxické látky

MF argan 7v1

 

Použití:
Aplikace samostatně – naneste na (nejlépe na manikúrou ošetřený a očistěný) nehet a nechte zaschnout. Nehet se zpevní, vyplní se rýhy a je hloubkově vyživován. Plní funkci bezbarvého laku.
Aplikace jako báze - naneste (nejlépe na manikúrou ošetřený a odmaštěný) nehet v jedné nebo dvou vrstvách a nechte vyschnout na vzduchu, doba schnutí je 60sec, poté můžete aplikovat lakovou barvu. Nehet je zpevněný, vyplněný, vyživovaný a prodlužuje životnost laku.
Aplikace jako top - naneste na nalakovaný, důkladně zaschlý nehet, v jedné nebo dvou vrstvách a nechte zaschnout. Má ochrannou funkci barvy. Prodlužuje životnost nalakovaného nehtu.

Výsledek
nehty jsou hluboce vyživeny, regenerovány olejovou lázní, zpevněny, rýhy jsou vyrovnány, nehty se nelámou, harmonizuje se jejich přirozená barva, jsou chráněny a zrychluje se jejich růst, vizuální efekt je velmi podobný gellakové profesionální péči.

ruka argan iol 7v1

Nabízíme jej v 11 ml balení v lahvičce se štětečkem. ZDE

 

Arganový olej – V kosmetickém průmyslu je arganový olej využíván pro vysoké procento účinných látek (tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny vitamín A, E a F) V současnosti je arganový olej jedním z nejdražších a nejcennějších olejů používaných v kosmetickém průmyslu. Je
známý svými anti-aging účinky, obnovuje vitalitu unavené pokožky, hydratuje, zvláčňuje, vyhlazuje, podporuje regeneraci, ničí volné radikály a chrání tak kůži před poškozením.

Vitamín E - Patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a v organismu slouží jako důležitý antioxidant, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály.

Kalcium – Vápník je nejhojněji se vyskytujícím minerálem v lidském těle. Hraje zcela nezastupitelnou roli pro zachování zdraví našich kostí. V lidské potravě představuje vápník velmi podstatnou složku. Mimo jiné napomáhá také správné funkci srdce, svalů a nervové soustavy a přispívá ke srážení krve. 99% veškerého vápníku přítomného v lidském těle je obsaženo v kostech a zubech, zbývající 1%, se nachází v krvi a měkkých tkáních.

UV filtry - UV filtry jsou sloučeniny, směsi nebo materiály, které blokují nebo absorbují ultrafialové (UV) světlo. Ultrafialové (zkratka UV, z anglického ultraviolet) záření je elektromagnetické záření s vlnovou délkou kratší než má viditelné světlo,
avšak delší než má rentgenové záření. Pro člověka je neviditelné. Jeho přirozeným zdrojem je Slunce

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.