💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

BALBCARE - péče o ruce i nohy

Jedná se o revoluci v manikúře. Při této manikúře nepotřebujete vodu, ručník, krém atd. Vše potřebné obsahují tyto inovativní rukavice, proto je jejich použití velmi snadné. Jelikož u manikúry Balbcarenepracujete s vodou, snižuje se riziko plísňových onemocnění.

Balení rukavic Balbcare obsahuje výživnou emulzi, ve které jsou obsaženy veškeré produkty, které by jste používali při manikúře jednotlivě, například kalcium, keratin atd. Tím ušetříte spoustu času.

Obsahuje 7 vyživujících látek pro ruce, nohy a nehty.

 - Extrakt z tea tree - má léčivé, výživné a antimykotické vlastnosti 
- Změkčující složka – na nehtovou kůžičku 
- Kalcium – na vyživení přírodních nehtů 
- Keratin – posiluje přírodní nehty, podporuje jejich růst a zkrášluje jejich vzhled 
- Polymer R236 –je ideálním základem (přilnavačem) pro všechny typy laků 
- Alantoín – má výrazně hojivé a regenerační účinky, výborný na unavené ruce a nohy 
- Přírodní extrakt ze stromu Hammelis – rostlina s uklidňujícími a léčivými účinky 

 Postup práce s rukavicemi Balbcare:

V balíčku Balbcare naleznete pilníček na nehty, pomerančové dřívko a rukavice.

Jako první upravíme nehty do požadovaného tvaru pomocí přiloženého pilníčku. Poté se nasadí rukavice, které obsahují speciální emulzi. Je třeba ji rozmístit rovnoměrně po celých rukou či nohou a i do nehtů.

Odstříhněte rukavice na konečcích prstů a pomerančových dřívkem zatlačte kůžičku v okolí nehtu. Rukavice stáhneme z rukou dolů i s nadměrným množstvím emulze.  Zbytek emulze, který zůstal na rukou vmasírujeme. Nikdy neprovádějte masáž rukou, když jsou rukavice na ruce. Tření plastu o pokožku by mohlo způsobit podráždění.

Nehty poté lakujeme buď výživným lakem – např. Kalcium či vrchním lesklým lakem např. Mega gloss. Také se provádí lakování barevným lakem, gel lakem či Rocklacem. Rukavice Balbcare obsahují speciální složku, která slouží k výbornému přilnutí laku. Ruce ani nehty po použití těchto rukavic nejsou mastné. Objevte tuto výjimečnost rukavic Balbcare i v pohodlí domova.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.