10 - TOXICITY

lux_obrázek1

VYSOCE PROFESIONÁLNÍ ŘADA

Enii přináší nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 10- toxicitu, kde materiál neobsahuje
nejtoxičtější komponenty

EXTRÉMNĚ DLOUHÁ VÝDRŽ

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů.
Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost a tvrdost.

DIAMANTOVÝ LESK+

Při 10- toxicitě dokážeme přinést famózní lesk, který během dnů nebo týdnů nejen vydrží, ale dokonce graduje.

KRÉMOVÁ HUSTOTA

Krémová konzistence, se kterou se pracuje vynikajícím způsobem a která dovoluje pracovat i podle nejtěžších technik nehtového designu.

VYJÍMEČNÁ PIGMENTACE

Silné barevné odstíny v nekompromisní stálosti.

5 000+ BAREV

Nabízíme obrovskou škálu barev, která zahrnuje nejen krásné palety základních barev, ale také dynamický výběr, který odráží sezónní trendy.

VEGAN

Naše produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány.

 

VYHNĚTE SE TOXICKÝM LÁTKÁM S NOVOU PROFESIONÁLNÍ ŘADOU V KONCEPTU 10-TOXICITY NEHTOVÉ PÉČE

12-TOXICITY-Print-01 

10FREE LAK, GEL LAK, ONE STEP, BASE I TOP

Milujeme krásně upravené nehty, vlasy i make-up a zároveň chceme žít zdravým životním stylem a hledáme cesty, jak minimalizovat množství toxinů a škodlivých látek ve všem, s čím náš organismus přichází do kontaktu.

V kosmetice se začínají objevovat pojmy 3FREE, 5FREE, 7FREE a také 10FREE.
Co se pod těmito pojmy skrývá? Tato čísla ukazují na úroveň netoxicity v produktech, ukazují, kolik toxických složek v produktu není obsaženo.
Většina standardních výrobků obsahuje až 10 velmi toxických složek, které při každodenním používání absorbuje naše pleť, vlasy i nehty (jde o zrohovatělou kůži s lehce prostupnými póry).
Mezi 3 nejtoxičtější složky v lacích a gel lacích na nehty patří Toluen, Formaldehyd a Dibutyl-ftalát neboli DBT.
Existují studie, které prokazují jejich negativní vliv na kůži, oči, růst a také reprodukční systém. Je důležité si uvědomit, jak často si nehty lakujeme a jak dlouhou dobu již na své tělo necháváme tyto látky působit.

Formaldehyd je znám jako klíčová součást balzamovací tekutiny - tvrdého konzervačního činidla. Když jsme vystaveni této chemické látce, mnozí z nás pociťují vodnaté, pálivé nebo svědivé oči a nepříjemný pocit v krku, který může vést k nevysvětlitelnému kašli nebo i alergiím.

Toluen je chemické rozpouštědlo obsažené v dehtu a má silný zápach,
podobný ředidlům barev. Ve větších dávkách a dlouhodobé expozici může mít negativní vedlejší vliv na nervový systém, imunitní systém a plíce.

Xylen, další z 10 nejtoxičtějších složek v nehtových produktech má na tělo velmi rychlé účinky, mezi které mohou patřit bolesti hlavy nebo také
nevolnost.

Parabeny jsou zastřešujícím termínem pro několik typů konzervačních látek používaných v produktech vlasové i nehtové kosmetiky. O škodlivosti i toxicitě parabenů se diskutuje velmi často, protože jejich účinky se zřejmě projevují nejsilněji. K nejnebezpečnějším vedlejším účinkům parabenů patří schopnost napodobovat hormon Estrogen, který máme přirozeně v těle. Dlouhodobé působení této látky může způsobovat narušování normálních tělesných funkcí, vytvářet škodlivé nerovnováhy a v neposlední řadě není vyloučena jeho souvislost s karcinogenitou.

Kafr je jednou z přísad zodpovědných za ostrý zápach laku na nehty, ale může také způsobit chronickou suchost, křehkost a změnu barvy nehtů.

Žádná z těchto přísad není bezpečná pro těhotné ženy nebo kojící matky.

 

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÍ KVALITA = ENII 10-TOXICITY

 

TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) | FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS | FRAGRANCES

 

10 FREE

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení