💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

10 - TOXICITY

lux_obrázek1

VYSOCE PROFESIONÁLNÍ ŘADA

Enii přináší nový koncept řady profesionální nehtové kosmetiky, kde snoubí špičkovou kvalitu a 10- toxicitu, kde materiál neobsahuje
nejtoxičtější komponenty

EXTRÉMNĚ DLOUHÁ VÝDRŽ

Nové produkty byly testovány na základě mnoha zátěžových faktorů.
Jedním z nich byl požadavek na dlouhou trvanlivost, odolnost a tvrdost.

DIAMANTOVÝ LESK+

Při 10- toxicitě dokážeme přinést famózní lesk, který během dnů nebo týdnů nejen vydrží, ale dokonce graduje.

KRÉMOVÁ HUSTOTA

Krémová konzistence, se kterou se pracuje vynikajícím způsobem a která dovoluje pracovat i podle nejtěžších technik nehtového designu.

VYJÍMEČNÁ PIGMENTACE

Silné barevné odstíny v nekompromisní stálosti.

5 000+ BAREV

Nabízíme obrovskou škálu barev, která zahrnuje nejen krásné palety základních barev, ale také dynamický výběr, který odráží sezónní trendy.

VEGAN

Naše produkty ani jejich barviva neobsahují žádné zvířecí složky a ani na nich nebyly testovány.

 

VYHNĚTE SE TOXICKÝM LÁTKÁM S NOVOU PROFESIONÁLNÍ ŘADOU V KONCEPTU 10-TOXICITY NEHTOVÉ PÉČE

12-TOXICITY-Print-01 

10FREE LAK, GEL LAK, ONE STEP, BASE I TOP

Milujeme krásně upravené nehty, vlasy i make-up a zároveň chceme žít zdravým životním stylem a hledáme cesty, jak minimalizovat množství toxinů a škodlivých látek ve všem, s čím náš organismus přichází do kontaktu.

V kosmetice se začínají objevovat pojmy 3FREE, 5FREE, 7FREE a také 10FREE.
Co se pod těmito pojmy skrývá? Tato čísla ukazují na úroveň netoxicity v produktech, ukazují, kolik toxických složek v produktu není obsaženo.
Většina standardních výrobků obsahuje až 10 velmi toxických složek, které při každodenním používání absorbuje naše pleť, vlasy i nehty (jde o zrohovatělou kůži s lehce prostupnými póry).
Mezi 3 nejtoxičtější složky v lacích a gel lacích na nehty patří Toluen, Formaldehyd a Dibutyl-ftalát neboli DBT.
Existují studie, které prokazují jejich negativní vliv na kůži, oči, růst a také reprodukční systém. Je důležité si uvědomit, jak často si nehty lakujeme a jak dlouhou dobu již na své tělo necháváme tyto látky působit.

Formaldehyd je znám jako klíčová součást balzamovací tekutiny - tvrdého konzervačního činidla. Když jsme vystaveni této chemické látce, mnozí z nás pociťují vodnaté, pálivé nebo svědivé oči a nepříjemný pocit v krku, který může vést k nevysvětlitelnému kašli nebo i alergiím.

Toluen je chemické rozpouštědlo obsažené v dehtu a má silný zápach,
podobný ředidlům barev. Ve větších dávkách a dlouhodobé expozici může mít negativní vedlejší vliv na nervový systém, imunitní systém a plíce.

Xylen, další z 10 nejtoxičtějších složek v nehtových produktech má na tělo velmi rychlé účinky, mezi které mohou patřit bolesti hlavy nebo také
nevolnost.

Parabeny jsou zastřešujícím termínem pro několik typů konzervačních látek používaných v produktech vlasové i nehtové kosmetiky. O škodlivosti i toxicitě parabenů se diskutuje velmi často, protože jejich účinky se zřejmě projevují nejsilněji. K nejnebezpečnějším vedlejším účinkům parabenů patří schopnost napodobovat hormon Estrogen, který máme přirozeně v těle. Dlouhodobé působení této látky může způsobovat narušování normálních tělesných funkcí, vytvářet škodlivé nerovnováhy a v neposlední řadě není vyloučena jeho souvislost s karcinogenitou.

Kafr je jednou z přísad zodpovědných za ostrý zápach laku na nehty, ale může také způsobit chronickou suchost, křehkost a změnu barvy nehtů.

Žádná z těchto přísad není bezpečná pro těhotné ženy nebo kojící matky.

 

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÍ KVALITA = ENII 10-TOXICITY

 

TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) | FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS | FRAGRANCES

 

10 FREE

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.