Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

ROCKLAC - one step nebo 3 v 1

Toužíte mít krásnou manikúru? Máte rádi barevné, hezky upravené nehty? Nechcete používat obyčejný lak, který nevydrží a musíte co 2. až 3. den odlakovat a nalakovat znovu a znovu? Nemáte moc času? Chcete si dělat nehty jen tak sama doma? 

Jestliže jste na všechny otázky odpověděla ANO, tak přesně pro vás máme řešení. ROCKLAC neboli one step neboli 3 v 1. 

rocklac 1 (1)

Jedná se o naprosto jednoduchou a rychlou techniku lakování s podmínkou vytvrzení v UV/LED lampě. Rocklac je jednou z nejmodernějších metod lakování přírodních nehtů. Je velmi jednoduchý pro svou aplikaci i následné odstraňování. O proti gel laku, potřebujete mnohem méně věcí k jeho aplikaci.

Je určen převážně na přírodní nehty, kde je jeho trvanlivost 10-14 dní, ale lze jej použít i na gel, poly gel či akryl, kde se jeho trvanlivost prodlužuje. 

Jeho jednoduchost spočívá v tom, že nepotřebujete žádnou bázi ani top(finiš). Stačí 2 vrstvy barvy a je to. No není to úžasné? Právě jeho jednoduchost a rychlost aplikace si našla spoustu fanynek a náš ROCKLAC je opravdu velmi oblíbený.

rocklac 3 (1)

APLIKACE ROCKLAKU:

  1. Nejdříve je nutné, stejně jako u každé jiné úpravy nehtů postarat se o kůžičku a nehet řádně odmastit. Můžeme k tomu použít Off Rocklac, Hybrid Remover nebo Nail prep.
  2. Aplikujeme první vrstvu Rocklacu - musí se dávat pozor při nanášení vrstev, musejí být opravdu tenké, pokud nanesete silnější vrstvu, Rocklac se nevytvrdí, zvlní se a ihned se sloupne. Vytvrzujeme v UV/LED lampě 60 sec. V UV lampě 2 minuty.
  3. Po vytvrzení první vrstvy naneseme vrstvu druhou, opět tenkou a opět vytvrdíme stejný čas jako první.
  4. Po vytvrzení je HOTOVO a kocháme se krásnými nehty. Rocklac nemá výpotek, tudíž nic nestíráte.
  5. Určitě nic nepokazíte, když si na kůžičku kolem nehtu nanesete ochranný a výživný olejíček. Vaše kůžička vám bude vděčná :-) 

TIP: Rocklac je po vytvrzení krásně lesklý. Jestliže toužíte po matném vzhledu, není nic jednoduššího než na vytvrzený Rocklac naaplikovat náš bezvýpotkový Dry Matt a krásný sametový efekt je na světě.

ODSTRANĚNÍ ROCKLAKU:

Odstranění může být šetrné nebo mechanické. 

Jestliže se rozhodnete pro mechanické odstranění, tedy odpilování, doporučujeme velmi velkou obezřetnost. Hrozí poškození přírodních nehtů. Takže opatrně.

Určitě doporučíme šetrné odstranění pomocí Removeru a Remover folií. 

  1. Pilníkem narušíte svrchní vrstvu, tak aby se tekutina dostala co nejvíce do vytvrzeného materiálu
  2. Tekutinu Off Rocklac (nebo Hybrid Remover) nalijeme na tamponek, který je na remover folii a každý nehet zvlášť zabalíme tak, aby se tamponek dotýkal hlavně nehtu a fólii dostatečně utěsníme, aby byl kontakt co nejpevnější.
  3. Necháme působit 10-20 minut. Mějte na paměti, že třpytkové rocklaky jsou dolů mnohem hůře než bez třpytek. Doba působení může být různá, záleží na mnoha faktorech. Jak silné vrstvy Rocklaku byly aplikovány, jak moc je odpilována vrchní vrstva, na kvalitě nehtů, glitry ...
  4. Po skončení doby působení sundáme remover folie a pomerančovým dřívkem odstraníme Rocklac, který by se měl zvednout od nehtu. Jestliže Rocklac stále drží, opět zabalte do remover folie a prodlužte dobu působení.
  5. Po odstranění veškerého materiálu můžete pokračovat aplikací novou nebo naneste výživný olejíček na nehtovou ploténku a kůžičku, jemně vmasírujte.

UPOZORNĚNÍ: Jestliže aplikujete Rocklac na nějaký materiál, např.gel nebo poly gel, nelze jej odstranit jinak než odbroušením. 

rocklac 5 (1)

Aby jste měla krásné nehty s Rocklakem potřebujete:

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.