PROFESIONÁLNÍ PILNÍKY - PRO BUBBLE FILE

Pilování a broušení nehtů je bezpochyby jednou z nejdůležitějších částí nehtové modeláže. Ta vždy začíná a končí pilováním. Bez pilníku se neobejde žádná nehtařka, profesionálka ani amatérka. Pilník je nutností pro správný tvar nehtu. A měl by být základním vybavením každé ženy.

PROFESIONÁLNÍ PILNÍKY PRO BUBBLE FILE

buble file

Jak už možná někteří z vás zjistili, tak jsme nedávno do našeho sortimentu zařadili profesionální pilníky špičkové kvality. A v čem je tak jiný a v čem je tak skvělý?

Pilníky Pro Bubble file jsou vyráběny z prvotřídního japonského papíru speciální technologií, čímž ho činí zcela výjimečným.

K výrobě se používají zásadně netoxická a dermatologicky testovaná lepidla a nebyly zaznamenány žádné dráždivé ani alergické reakce. Povrch pilníku má velmi jemnou strukturu zrna a je potažen stearanem hořečnatým a vápenatým, který vytvoří bílou pevnou látku nerozpustnou ve vodě. Stearan způsobí to, že povrch pilníků není ostrý a tudíž pilování s ním je velice plynulé a příjemné. 

hrubost 80  hrubost 100  hrubost 180

Navíc jeho velkou doménou je, že povrch je vyroben tak, aby se nezanášel odpilovaným materiálem. Díky tomu je pilování velice efektivní a pilníku to zaručuje dlouhou životnost. Navíc je dobře dezinfikovatelný, omyvatelný a tím umožňuje několikanásobné použití.

Hrany pilníku nejsou ostré a tudíž zde nehrozí poranění kůžičky. Pro zákaznice je pilování s ním nadstandartní a velice příjemné.

Pilníky jsou oboustranné a na každé straně je jiná hrubost. Nabízíme momentálně 4 typy. Tři hrubosti a 2 nejběžnější tvary.

Pilník rovný 

Klasický tvar, nejběžnější. Nabízíme jej ve dvou typech:

  • 80/100 - vhodný na broušení materiálu. Není vhodný na pilování přírodního nehtu
  • 100/180 - ideální na dopilování, úpravu tvaru. Hrubší stranou pilujeme materiál, jemnější používáme na jemné dopilování, úpravu tvaru nehtu, na přírodní nehet

C80100  C100180

Pilník ve tvaru půlměsíce

 Pilník je z jedné strany rovný a z druhé strany zaoblený. Díky jeho zaoblení se s ním lépe piluje kolem kutikuly. Taktéž jej nabízíme ve dvou typech:

  • 80/100 - vhodný na broušení materiálu. Není vhodný na pilování přírodního nehtu
  • 100/180 - ideální na dopilování, úpravu tvaru. Hrubší stranou pilujeme materiál, jemnější používáme na jemné dopilování, úpravu tvaru nehtu, na přírodní nehet

M80100  M100180

Všechny pilníky jsou hygienicky jednotlivě balené a najdete je v našem e-shopu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení