💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

PROFESIONÁLNÍ PILNÍKY - PRO BUBBLE FILE

Pilování a broušení nehtů je bezpochyby jednou z nejdůležitějších částí nehtové modeláže. Ta vždy začíná a končí pilováním. Bez pilníku se neobejde žádná nehtařka, profesionálka ani amatérka. Pilník je nutností pro správný tvar nehtu. A měl by být základním vybavením každé ženy.

PROFESIONÁLNÍ PILNÍKY PRO BUBBLE FILE

buble file

Jak už možná někteří z vás zjistili, tak jsme nedávno do našeho sortimentu zařadili profesionální pilníky špičkové kvality. A v čem je tak jiný a v čem je tak skvělý?

Pilníky Pro Bubble file jsou vyráběny z prvotřídního japonského papíru speciální technologií, čímž ho činí zcela výjimečným.

K výrobě se používají zásadně netoxická a dermatologicky testovaná lepidla a nebyly zaznamenány žádné dráždivé ani alergické reakce. Povrch pilníku má velmi jemnou strukturu zrna a je potažen stearanem hořečnatým a vápenatým, který vytvoří bílou pevnou látku nerozpustnou ve vodě. Stearan způsobí to, že povrch pilníků není ostrý a tudíž pilování s ním je velice plynulé a příjemné. 

hrubost 80  hrubost 100  hrubost 180

Navíc jeho velkou doménou je, že povrch je vyroben tak, aby se nezanášel odpilovaným materiálem. Díky tomu je pilování velice efektivní a pilníku to zaručuje dlouhou životnost. Navíc je dobře dezinfikovatelný, omyvatelný a tím umožňuje několikanásobné použití.

Hrany pilníku nejsou ostré a tudíž zde nehrozí poranění kůžičky. Pro zákaznice je pilování s ním nadstandartní a velice příjemné.

Pilníky jsou oboustranné a na každé straně je jiná hrubost. Nabízíme momentálně 4 typy. Tři hrubosti a 2 nejběžnější tvary.

Pilník rovný 

Klasický tvar, nejběžnější. Nabízíme jej ve dvou typech:

  • 80/100 - vhodný na broušení materiálu. Není vhodný na pilování přírodního nehtu
  • 100/180 - ideální na dopilování, úpravu tvaru. Hrubší stranou pilujeme materiál, jemnější používáme na jemné dopilování, úpravu tvaru nehtu, na přírodní nehet

C80100  C100180

Pilník ve tvaru půlměsíce

 Pilník je z jedné strany rovný a z druhé strany zaoblený. Díky jeho zaoblení se s ním lépe piluje kolem kutikuly. Taktéž jej nabízíme ve dvou typech:

  • 80/100 - vhodný na broušení materiálu. Není vhodný na pilování přírodního nehtu
  • 100/180 - ideální na dopilování, úpravu tvaru. Hrubší stranou pilujeme materiál, jemnější používáme na jemné dopilování, úpravu tvaru nehtu, na přírodní nehet

M80100  M100180

Všechny pilníky jsou hygienicky jednotlivě balené a najdete je v našem e-shopu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.