P-shine – japonská manikúra

 

P-shine Vám vyživí nehty a současně při něm vypadají pěstěně a upraveně. Japonská manikúra je vhodná pro roztřepené, lámavé a nerostoucí nehty. Doporučuje se po sundání gelových či akrylových nehtů. Tato metoda je založena na leštění nehtů, kdy pomocí leštičky vpracováváte do nehtu včelí vosk a mateří kašičku. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Již po první aplikaci P-shine získá nehet vysoký lesk.

P-shine je založen na přírodní bázi, neobsahuje žádné syntetické chemikálie.

Postup při práci s P-shine:

1. Upravíme tvar a délku nehtu, poté ošetříme kůžičku v jeho okolí. 

2. V sadě P-shine naleznete pilníček, který má z jedné strany růžovou barvu, ta je hladší a drsnější zelenou stranu, kterou používáme na výrazně rýhované nehty. Povrch nehtu příliš nepilujeme, pouze jej srovnáme. 

3. Pomocí zelené leštičky s jelenicovým povrchem nanesete na nehet pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Zaleštíme do nehtu vždy jedním směrem. 

4. Dalším krokem je pudr z drcených lastur, který dodá nehtu ještě větší lesk a uchová jej na delší dobu. Nanáší se pomocí růžové jelenicové leštičky.

5. Jako poslední krok následuje ošetření okolí nehtového lůžka vyživujícím olejem.

P-shine se nesmývá, ale postupně odrůstá spolu s Vaším nehtem. Můžete si jej nechat udělat v profesionálním salonu, ale zvládnete jej i sama doma. Nehty ošetřené P-shinem není vhodné jakkoliv lakovat. P-shine stačí aplikovat 1x za 14 dní.

Výhody:

  • Přirozený a zdravý vzhled nehtu
  • Jednoduchý postup
  • Prevence proti lámání a třepení nehtů
  • Nenáročné udržování krásných nehtů

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.