💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem

20210_13943-lux-lac-18-love

LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem:

Dokonalá příprava a pracovní postup je klíčem k trvanlivosti profesionální nehtové péče.

 

PŘÍPRAVA

Ostraňte případný nános starého materiálu a nehty vyčistěte Cleanerem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v Cleanerové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutiklu - nehtové kůžičky.

Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.

 

BARVA + TOP

1 Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu Lux Lacu.

2 Pokračujte aplikací na pravé ruce a nechte vrstvu schnout na vzduchu 2min.

3 Po vyschnutí pokračujte druhou tenkou vrstvou a tu také nechte schnout na vzduchu 2min.

4 Jako ukončovací vrstvu aplikujte Lux Top s vysokým leskem a nechte vyschnout na vzduchu opět 2min. Top nám vazby celého systému uzavře a tím nám výrazně prodlouží trvanlivost.

5 Nakonec kápneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček nejen v oblasti nehtového Matrixu, ale i v oblasti nehtových valů.

 

ODSTRANĚNÍ

1 K odstranění budete potřebovat buničinový tampón a remover.

2 Tampónem namočeným v removeru mírně přitlačte na nehet a materiál setřete, v případě potřeby postup opakujte do té doby, než je nehet zcela čistý.

3 Doba odstranění je ihned.

4 Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací dalšího lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikly a nehtové plochy s masáží.

 

TIPY

1 Dokonalou přípravou před lakováním je péče ruskou manikúrou, která nám "zvedne" na 30min kůžičku a my se s barvou dostaneme vizuálně "pod" ni.

2 Základem úspěchu je také umění opravdu správného lakování. Nehet lakujeme štětečkem v tentké vrstvě ve třech tazích se závěrečným fixováním volného okraje nehtu, oblast u kůžičky můžeme přesně dotáhnout mikro štětecem detailerem.

3 Před aplikací lakového systému je vysoce profesionální případné lámavé, štěpivé, zažloutlé nebo propilované a zničené nehty ošetřit a vyživit.  K tomuto účelu jsme vytvořili salónní rituál péče o ruce a nehty v 100% přírodní aromaterapeutické kvalitě s hluboce vyživujícími séry s anti-aging účinky ENII NATURAL. Toto vyživování může trvat i několik týdnů, ale výsledek zdravých nehtů posléze před aplikací netoxických špičkových řad opravdu stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

1 Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.

2 Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, navštivte lékaře.

3 Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékaře.

4 Nepoužívejte tento produkt, pokud máte alergii nebo jste již v minulosti zaznamenali alergickou nebo jinou nestandartní reakci při aplikaci.

5 Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.

6 Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v pokojové teplotě a bez přímého slunečního světla.

 

13889-1_lux-lac-1--cream13925-1_lux-lac-12--coral13916_lux-lac-top-copy

 

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÍ KVALITA

= ENII 20-TOXICITY

 

TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) | FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS | FRAGRANCES

 

20 FREE

 

111

 

112

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.