LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem

20210_13943-lux-lac-18-love

LAKOVÝ SYSTÉM krok za krokem:

Dokonalá příprava a pracovní postup je klíčem k trvanlivosti profesionální nehtové péče.

 

PŘÍPRAVA

Ostraňte případný nános starého materiálu a nehty vyčistěte Cleanerem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v Cleanerové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutiklu - nehtové kůžičky.

Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.

 

BARVA + TOP

1 Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu Lux Lacu.

2 Pokračujte aplikací na pravé ruce a nechte vrstvu schnout na vzduchu 2min.

3 Po vyschnutí pokračujte druhou tenkou vrstvou a tu také nechte schnout na vzduchu 2min.

4 Jako ukončovací vrstvu aplikujte Lux Top s vysokým leskem a nechte vyschnout na vzduchu opět 2min. Top nám vazby celého systému uzavře a tím nám výrazně prodlouží trvanlivost.

5 Nakonec kápneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček nejen v oblasti nehtového Matrixu, ale i v oblasti nehtových valů.

 

ODSTRANĚNÍ

1 K odstranění budete potřebovat buničinový tampón a remover.

2 Tampónem namočeným v removeru mírně přitlačte na nehet a materiál setřete, v případě potřeby postup opakujte do té doby, než je nehet zcela čistý.

3 Doba odstranění je ihned.

4 Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací dalšího lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikly a nehtové plochy s masáží.

 

TIPY

1 Dokonalou přípravou před lakováním je péče ruskou manikúrou, která nám "zvedne" na 30min kůžičku a my se s barvou dostaneme vizuálně "pod" ni.

2 Základem úspěchu je také umění opravdu správného lakování. Nehet lakujeme štětečkem v tentké vrstvě ve třech tazích se závěrečným fixováním volného okraje nehtu, oblast u kůžičky můžeme přesně dotáhnout mikro štětecem detailerem.

3 Před aplikací lakového systému je vysoce profesionální případné lámavé, štěpivé, zažloutlé nebo propilované a zničené nehty ošetřit a vyživit.  K tomuto účelu jsme vytvořili salónní rituál péče o ruce a nehty v 100% přírodní aromaterapeutické kvalitě s hluboce vyživujícími séry s anti-aging účinky ENII NATURAL. Toto vyživování může trvat i několik týdnů, ale výsledek zdravých nehtů posléze před aplikací netoxických špičkových řad opravdu stojí za to.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

1 Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.

2 Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, navštivte lékaře.

3 Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékaře.

4 Nepoužívejte tento produkt, pokud máte alergii nebo jste již v minulosti zaznamenali alergickou nebo jinou nestandartní reakci při aplikaci.

5 Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.

6 Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v pokojové teplotě a bez přímého slunečního světla.

 

13889-1_lux-lac-1--cream13925-1_lux-lac-12--coral13916_lux-lac-top-copy

 

KRÁSA + NETOXICITA + VYSOKÁ PROFESIONÁLNÍ KVALITA

= ENII 20-TOXICITY

 

TOLUENE | FORMALDEHYDE | DIBENZOTHIOPHENE (DBT) | FORMALDEHYDE RESIN | CAMPHOR | TRIPHENYL PHOSPHATE (TPHP) | XYLENE | PARABENS | ANIMAL-DERIVED INGREDIENTS | FRAGRANCES

 

20 FREE

 

111

 

112

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení