💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

GUMMY BASE CERAMIC

Společnost ENII NAILS přichází s novinkou CERAMIC Gummy Base. Jedná se o zcela unikátní gel, který má vlastnosti rubberu, tzn., že je flexibilní a elastický, ale po vytvrzení je mnohem tvrdší a odolnější. Díky obsaženým složkám, které dodávají gelu tvrdost, můžeme nehet mírně prodloužit a je skvěle kompatibilní s Gel Laky Ceramic. Společně tak tvoří dokonalou symbiózu tvrdého a odolného materiálu, který nám na nehtech vydrží několik týdnů. 

gummy base ceramic (1)

Gummy/Rubber Base je exkluzivní, velice flexibilní podkladový gel, který je vhodný na všechny typy nehtů, dokonce i ty poškozené. Gummy Base perfektně přilne k nehtu, vyrovná nerovnosti nehtového lůžka, nehet zpevní a zajistí prodloužení trvanlivosti manikúry.

CERAMIC Gummy Base lze použít jako podkladový gel pod Gel Lac Ceramic v jedné tenké vrstvě, ale také samostatně, neboť jej přinášíme v 10-ti nádherných odstínech a je možné nechat ho i v natural looku.

A co je dalším bonusem CERAMIC Gummy Base? Na rozdíl od jiných je zcela soak off, nebo-li rozpustný naším Hybrid Removerem.

HEMA a toxicita

CERAMIC Gummy Base (clear) i CERAMC Gummy Base barevná kolekce prozatím obsahují monomer HEMA. Jak jsme se již zmiňovali, produkty bez tohoto alergenu jsou zatím ve vývoji a je jen málo produktů na nehty, které ho neobsahují. Zatímco u CERAMIC Base Thick, CERAMIC Gel Lac a CERAMIC Polygel můžeme potvrdit nepřítomnost alergenu, u Gummy Base věříme v rychlý vývoj a v blízké budoucnosti se budeme moci těšit i na flexibilní gely a stavební gely bez HEMA. 

Co ale můžeme potvrdit je, že CERAMIC Gummy Base a CERAMIC Gummy Base colors mají netoxicitu 22 FREE, tudíž jsou pro organismus neškodné a nehty nepoškozující.

gummy base nehty (1)

 • durabilita: 21+ dní  
 • viskozita: střední gelové konzistence 
 • pigmentace: silná 
 • samonivelace: střední až vysoká
 • pevnost po vyschnutí: silná  
 • doba vytvrzení v UV/LED lampě: 60sec  
 • postup nanášení: štětečkem obsaženým v lahvičce 
 • výpotková vrtsva: ano  
 • odstranění: gelovým removerem 
 • soak off/rozpuštění removerem: ano 
 • doba odstranění: 20-25 min. při narušení svrchní vrstvy broušením nebo pilováním 
 • barevnost: barevná kolekce (10 odstínů)
 • nestandartní faktory: slabý nehet, lámavost, suchost, zabarvení, hormonální disbalance… 
 • funkční systém: CERAMIC Gummy Base + CERAMIC Gummy Base + TOP

 

Aktuálně nabízíme 10 odstínů

Ceramic Gummy Base 1. Nude   Ceramic Gummy Base 2. Desert Ceramic Gummy Base 3. Light pink  Ceramic Gummy Base 4. Blush Ceramic Gummy Base 5. Make up

Ceramic Gummy Base 6. Milky Ceramic Gummy Base 7. Porcelain Ceramic Gummy Base 8. Shimmer Pink Ceramic Gummy Base 9. Glitter Peach Ceramic Gummy Base 10. Glitter Pink

Postup aplikace:

 PŘÍPRAVA:

 1. Odstraňte případný nános starého materiálu. Postarejte se důkladně o nehtovou kůžičku, nadnehetní blanku a nehty vyčistěte čističem, aby se nehet zbavil mastnoty a vlhkosti. Buničinový tampón namočte v čističové tekutině a jemně setřete nehtovou ploténku. Ujistěte se, že jste očistili celou plochu, zejména nehtové valy a oblast kutikulu - nehtové kůžičky.
 2. Poté použijte velmi jemný pilník na přírodní nehty k jemnému zdrsnění (zmatnění) nehtu, opět se ujistěte, že jste jemně zdrsnili i oblast nehtových valů a kutikulu.
 3. K odstranění prachu po zdrsňování nehtu použijte nový buničinový tampón namočený v čističi. Vyhněte se doteku povrchu nehtu prstem, aby nebyla přenesena mastnota, kvůli které by posléze materiál nepřilnul.

BÁZE + STAVBA + TOP

 1. Na všechny nehty aplikujte Nail Prep pro odmaštění a dehydrataci.
 2. Začněte s levou rukou a aplikujte jednu tenkou vrstvu CERAMIC Gummy Base (vynikající metodou je metoda techniky "vějířovitého vtláčení báze" do nehtové ploténky, kterou se můžete detailně naučit v našich kurzech nebo videích našich nehtových technoložek.)
 3. Aplikujte 4 prsty najednou a polymerizujte v profesionální UV/LED lampě po dobu 60sec. Plocha po polymerizaci bude mít výpotkovou vrstvu, které se nedotýkejte. 
 4. Pokračujte v aplikaci palce a následně polymerizujte 60sec. Dejte pozor na přímou polohu palce při vytvrzování.
 5. Jakmile budete hotovi se všemi prsty, můžete pokračovat v dalším kroku.
 6. Do nesetřeného výpotku naneste tenkou vrstvu Gummy Base a ihned větší vrstvu gelu pro "stavbu" nehtu. Poté ihned polymerizujte 60 sec. Výpotek opět nestírejte a nedotýkejte se ho, tedy jen v případě, že nepotřebujete pilovat. V případě, že potřebujete udělat korekci tvaru, setřete výpotek, nehet vytvarujte.
 7. Jestliže máme hotovou modeláž, tak aplikujeme barvu nebo ukončovací gel DRY Top nebo Dry Matt. Nechte vytvrdit 60 sec.
 8. Po vytvrzení ukončovacího gelu máte hotovo. Dry Top ani Dry Matt nemá výpotek.
 9. Pokračujte pravou rukou stejnými kroky.
 10. Nakonec kápneme kapku pečujícího olejíčku a jemnými pohyby vmasírujeme do kůžiček nejen v oblasti nehtového Matrixu, ale i v oblasti nehtových valů.

ODSTRANĚNÍ

Šetrné odstranění za pomocí removeru

 1. Odbruste nebo odpilujte dostatečně svrchní vrstvu materiálu.
 2. Pak každý nehet zabalte do remover fólií namočených v removeru (doporučujeme Hybrid Remover Universal, pro jeho zesílené vlastnosti).
 3. Ujistěte se, že tampónek ve fólii pokryl celý povrch nehtu a kontakt je pevný.
 4. Fólie k nehtům pečlivě přimáčkněte a zvláštní pozornost věnujte nehtovým valům.
 5. Aplikujte na všechny nehty a nechte působit minimálně 20-25 min. Doba odstranění záleží na mnoha faktorech: použití přilnavače nebo dehydrátoru, tloušťka jednotlivých vrstev, míra narušení svrchní vrstvy, poškození a suchost nehtu a další.
 6. Na nehtech začneme pociťovat jemné teplo.
 7. Odstraňte fólii a použijte pomerančové dřívko k odstranění materiálu, který se zvedl od nehtu.
 8. Pokud je odstranění obtížné, zabalte znovu nehty do fólie na dalších 5min. Je možné, že nehet neměl dostatečné teplo nebo je tenký a zničený a přilnavost materiálu byla tedy silnější.
 9. Po odstranění materiálu můžete ještě nehet jemně přepilovat bufferem a setřít buničinovým tampónem namočeným v removeru.
 10. Pokud nepostupujeme dále, tedy aplikací další modeláže nebo aplikací gel lakového systému (před kterým by bylo nutno nehet odmastit čističem), pokračujeme aplikací olejíčku nebo výživného séra na kutikuly a nehtové plochy s masáží.

Odstranění za pomocí brusky

Zvolíme vhodný typ frézky a opatrně odbrousíme materiál. Tento způsob odstranění používáme pouze, máme-li s elektrickou bruskou dostatek zkušeností. Hrozí poranění a probroušení přírodního nehtu. Výhoda - rychlost. Nevýhoda - hrozí poškození nehtů.

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE

 1. Tento produkt není vhodný pro děti. Udržujte mimo dosah dětí.
 2. Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Produkt by neměl být aplikován mimo nehet, na okolní kůžičku. Pokud se tak stane, omyjte před vytvrzení vodou a mýdlem. Pokud by došlo k podráždění pokožky, navštivte lékaře. Výrobek obsahuje HEMA, může vzniknout alergická reakce na něj i na jakoukoliv jinou složku. Pokud se tak stane, výrobek přestaňte ihned používat.
 3. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se tak stane, vymyjte několikaminutovým proudem vody a když je oko podrážděno, navštivte lékař
 4. Nepoužívejte tento produkt, pokud se objeví alergická nebo jiná nestandardní reakce.
 5. Profesionálové, použijte při aplikaci vždy dezinfekci a gumové rukavice.
 6. Doporučené skladování: udržujte pevně uzavřeno, v pokojové teplotě, bez přímého slunečního světla, pozor také na přímý kontakt s UV nebo LED zářivkami nejen v lampě, které materiál mohou také mírně vytvrzovat a pak se snižuje jeho funkčnost.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.