Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

Firma z Moravy? Jistě – jedině Enii-nails!

Tímto článkem by jsme vám tématicky chtěli přiblížit nejen pracovní postup při modeláži nehtů, ale zároveň Vám představit slovácké ornamenty – které jsou typické pro jižní moravu, konkrétně Slovácko, ve kterém naše firma Enii- nails vznikla a už celých deset let působí.
Nehtová designerka Dita Fico vytvořila pomocí gelu Ultra strong fiber nehty ve tvaru mandle na šablony, vyzdobila je slováckými ornamenty, pro které jsou typické barvy jako červená, bílá, žlutá a modrá. Tento gel je vhodný jak pro prodloužení nehtu, tak pro zpevnění, či potažení přírodního nehtu. Díky své konzistenci nestéká. Obsahuje částečky skelného vlákna, proto je vhodný pro namáhané nehty i pro problémové klientky.

1. Vydesinfikujeme nehty pomocí desinfekce na ruce, odstraníme nehtovou kůžičku pomocí brusky, či odstraňovače kůžičky a puscheru. Nehty zkrátíme na minimum volného okraje pomocí pilníku o maximální hrubosti 180/180. Zbavíme nehty prachu.

2. Nehty zdrsníme pilníkem 180/180 po celé jejich délce, oprášíme a pro lepší přilnavost materiálu aplikujeme Nail prep, který nám nehtovou ploténku nejen dehydratuje, ale zároveň znovu vydesinfikuje. Následně aplikujeme UV Super stick – přilnavač gelu.

3. Na přírodní nehty nasadíme nehtové šablony, u kterých dbáme na sklon šablony – v tomto případě šablony nasadíme do rovné polohy.

4. První vrstvu gelu Ultra strong fiber naneseme na přírodní nehet ve velmi tenké vrstvě a vytvrdíme v UV/LED lampě po dobu 30sec.

5. Druhá vrstva gelu už bude modelovací, to znamená, že s ní vytvoříme stavbu nehtu, zároveň i délku a tvar nehtu. Vrstvy můžeme opakovat. Po dosažení dokonalého tvaru setřeme výpotek cleanerem a nehty vypilujeme pomocí pilníku 100/100.

6. Nyní můžeme nehty zdobit, v tomto případě jako první aplikujeme bílý podklad – barevný gel pro výraznější krytí i barvu vždy aplikujte ve dvou tenkých vrstvách.

7. Na bílý podklad naneseme barevnými gely, či laky Rock lac malujeme námi zvolené ornamenty, výsledný efekt potáhneme finální vrstvou – leskem, který polymerizujeme dvojnásobnou dobu tzn. 60sec v UV/LED lampě, setřeme výpotek.

8. Na závěr nehtové modeláže  aplikujeme olejíček na kutikulu který nám ji opět hydratuje a zabráníme tak tvorbě záděrů.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.