💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

ENÍK – UV gel pink jednofázový

TOP mezi jednofázovými uv gely !

Charakteristika:
Náš nejprodávanější jednofázový gel jistě pro mnohé z vás není třeba představovat, přesto by jsme jej chtěli tímto článkem popsat těm, které jej neznají, nebo jej nezkusily.

Jednofázový jemně narůžovělý gel Eník je jedinečný nejen svou konzistencí, která je střední hustoty, ale také velmi vysokou trvanlivostí. Eník je jednofázový gel, tudíž splňuje všechny tři funkce třífázového systému. Používáme ho jako první fázi, což je fáze přilnavací, která nám zajistí stabilitu gelu na nehtu. Poté jej použijeme i jako stavební vrstvu. Jeho střední hustota je vhodná jak na nehtové tipy, tak i na prodloužení nehtů pomocí nehtové šablony.

Jednofázový gel Eník je samonivelizační, to znamená, že se na nehtu krásně vyhladí a není třeba již pilovat případné nerovnosti po tahu štětcem, či jiné. Vyniká také svou stabilitou, tím pádem je nehtová designerka schopna s tímto gelem vytvořit C oblouk v jedné vrstvě. Polymerizujeme každou vrstvu zvlášť v UV lampě po dobu tří minut. Jelikož je gel Eník jednofázový gel, můžeme jej samozřejmě použít i jako vrchní - lesklou vrstvu. Při tomto použití doporučujeme gel tvrdit na více minut pro jeho větší lesklost.

Pro své vynikající vlastnosti můžeme i jednofázový gel Eník použít jako jediný při práci s akrygelem  a nemusíme použít gel na to určený - i pro tyto vlastnosti je velmi vhodný i pro začínající nehtové designerky.

Jednofázový gel Eník firmy Enii nails je nejen pro tyto vlastnosti jednička na trhu s jednofázovými gely, proto neváhejte a vyzkoušejte jej.

S tímto uv gelem ENII-NAILS pracují nehtové designérky již osm let a to napovídá o vyjímečnosti tohoto výrobku.

Všechny kurzistky a absolventky rekvalifikačního akreditovaného kurzu MŠMT pronikly do gelového systému právě pomocí tohoto uv gelu - nenahraditelný pro výuku začátečnic.

Vlastnosti:

  • Barva narůžovělá - čirý na nehtu
  • Hustota - střední - velmi příjemná práce
  • Pružnost - samonivelizační - neztéká ke kůžičce
  • 2 v 1 - podkladová a modelovací složka v jednom
  • Všestranné využití - aplikace na přírodní nehty, nehtové tipy či šablony
  • Výjimečné použití ve specifické technice nehtové modeláže - uv akrygel
  • Doporučení pro výuku v kurzech pro začátečnice
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.