💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Perleť

Perleťový efekt je oblíbený pro svůj sofistikovaný vzhled. Perleťové laky obsahují jemné odlesky, které odrážejí světlo a dodávají nehtům třpytivý a luxusní vzhled, podobně jako perly.

Tipy, Rady a Triky

Báze a Top Coat: Pro dosažení hloubky a komplexnosti perleťového efektu je dobré začít s vrstvou bázového laku. Po aplikaci perleťového laku zakončete top coatem pro dodání lesku a prodloužení životnosti manikúry.

Různé Odlesky: Existují různé typy perleťových laků, některé mají jemnější odlesky, zatímco jiné mají výraznější třpyt. Výběr záleží na preferovaném vzhledu.

Zkouška na Štětcích: Perleťové laky mohou na lahvích vypadat jinak, než jak se skutečně prezentují na nehtech. Vyzkoušejte lak na štětci nebo na tipu, abyste získali lepší představu o konečném výsledku.

Vrstvení: Pro hlubší a bohatší efekt zkuste vrstvení perleťových laků různých odstínů. Tímto způsobem můžete vytvořit jedinečnou a komplexní barvu.

Perleťový efekt přidává eleganci a sofistikovanost k jakémukoli nail art designu. Ať už hledáte jemný třpyt nebo dramatický efekt, perleťový lak je skvělou volbou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.