💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

No Wipe

"No Wipe" je termín používaný v oblasti nehtové kosmetiky a odkazuje na specifické druhy vrchních nátěrů (top coats) či gelových laku, které po vytvrzení pod UV/LED lampou nevytváří lepkavý povrch. U těchto produktů není tedy potřeba odstraňovat lepkavou vrstvu (tzv. dispersní vrstvu) po vytvrzení, což šetří čas a usnadňuje proces.

Tipy, Rady a Triky

Použití: No wipe top coats se aplikují stejně jako běžné top coats. Na rozdíl od klasických však nevyžadují odstranění lepkavé vrstvy po vytvrzení.

Výběr Produktu: No wipe vrchní nátěry jsou ideální pro chromové nebo holografické efekty, protože tyto efekty vyžadují hladký a nelepivý povrch pro optimální výsledek.

Doba Vytvrzení: Doba vytvrzení no wipe vrchního nátěru se může lišit v závislosti na značce a typu lampy. Vždy se doporučuje dodržovat pokyny výrobce.

"No wipe" technologie představuje účinné řešení pro dosažení profesionálního vzhledu nehtů a snadného aplikování různých efektů. Tato technika umožňuje také rychlejší a pohodlnější postup, protože eliminuje potřebu odstraňovat lepkavou vrstvu po vytvrzení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.