💅15% sleva s kódem ceramic15 na všechny Gel lak Ceramic 293 odstínů + Topy! Stavební UV/LED gely a lampy nyní také v akční nabídce!

Chrome

Chrome (chromový) efekt je trend v nail artu, který dává nehtům lesklý, zrcadlový vzhled. Tento efekt se obvykle dosahuje pomocí speciálního chromového prášku, který se aplikuje na gelový lak a pak se utvrzuje pod UV nebo LED lampou.

Tipy, Rady a Triky

Kvalitní Prášek: Aby byl chromový efekt opravdu působivý, je důležité používat kvalitní chromový prášek. Levnější alternativy nemusí dávat tak dokonalý efekt.

Aplikace Prášku: Aplikace chromového prášku vyžaduje jistou dovednost. Prášek by měl být nanášen velmi jemně, aby se dosáhlo rovnoměrného pokrytí a zrcadlového efektu.

Báze a Top Coat: Pro dosažení nejlepšího efektu je doporučeno používat černou nebo jinou tmavou barvu jako základnu. Konečný výsledek pak pečetí top coat, který by měl být bezlepkový, aby se zachoval zrcadlový efekt.

Čištění: Po aplikaci chromového prášku je důležité důkladně očistit kůži a kutikulu u nehtu, aby nedošlo k nežádoucím skvrnám.

Chrome efekt je skvělý pro ty, kteří hledají něco výjimečného a jiného. S trochou praxe a správnými produkty může být výsledek ohromující.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.