P-shine sada malá

Kód: EI 13-02
335 Kč 276,86 Kč bez DPH
Skladem

Nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Větší pevnosti a pružnost nehtu. Prevence proti lámání a třepení nehtů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přednosti P-Shine manikúry 

-dlouhodobý účinek 
-nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
- větší pevnosti a pružnost nehtu 
-nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka 
-prevence proti lámání a třepení nehtů. 
 Postup: 
1. Umyjte si ruce mýdlem a teplou vodou. Na začátku je důležité upravit délku a tvar nehtů, případně ošetřit okolní kůžičku. 
 2. Povrch upravených a očištěných nehtů nejdříve srovnáme měkkým papírovým pilníčkem. Drsnější zelenou stranu použijeme na nehty výrazně rýhované a na doupravení tvaru. Hladká růžová plocha pak sjednotí a odmastí nehtové destičky.  
3. Pomocí zelené leštičky s jelenicovým povrchem nanesete na nehet pastu obsahující včelí vosk a mateří kašičku. Nabereme na špachtličku zelenou pastu, přeneseme na zelenou leštičku a opatrně zapracujeme pastu do nehtu. Malé brusné částice se postarají o vyrovnání případných nerovností. Zalešťujte vždy jedním směrem. Na nehtech by totiž mohly vzniknout nehezké mapy. Některá nehtová studia ale naopak doporučují zalešťovat všemi směry, takže doporučujeme prostě vyzkoušet, co Vám bude lépe vyhovovat. 
 4. Předposledním bodem je pudr z drcených lastur. Pomáhá uchovávat lesk na delší dobu. Nanášejte ho pomocí růžového jelenicového leštítka - nabereme na špachtličku růžový pudr, přeneseme na růžovou leštičku a opatrně zapracujeme do nehtu. Pokud budete hodně pečlivá, na nehtu se postupně vytvoří velmi lesklá vrstva s ochrannými a vyživovacími účinky. 
5. Nakonec ošetříme pokožku kolem nehtového lůžka speciálním olejem s přísadou vitamínů. I když se metodu budete teprve učit, určitě u ní nestrávíte více než půl hodiny. Oproti neošetřeným nehtům uvidíte větší lesk a vitalitu. Nehty není vhodné lakovat ani bezbarvým lakem.
Neotevřené balení: 3 až 10 let i více, složení pasty a pudru se nemění velmi dlouhou dobu (samozřejmě záleží na tom, jestli je výrobek v příliž suchém, nebo vlhkém prostředí). Když pasta vysychá, výrobku pomalu končí datum spotřeby. 
Otevřené balení: 
pasta: 1 rok až do úplného vypoužívání 
pudr: 3 i více let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JS Avatar autora | 26.7.2021
Klasika, mám již několikáté balení a je vše v pořádku. Používám tuto řadu na péči o nehty dlouhodobě.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.