Při nákupu nad 500 Kč Zásilkovna a Balíkovna - doprava ZDARMA. PPL výdejní místa pouze za 29 Kč!

Výpotek X Bezvýpotek

Často se nás ptáte na rozdíly mezi výpotkovými a bezvýpotkovými materiály, tak tady je jednoduché vysvětlení. Všechny stavební materiály, což je jednofázový i třífázový systém naší firmy jsou výpotkové gely. Používáme je jako podkladový, či stavební gel, máme i vrchní výpotkové lesky. Výpotek je lepkavá vrstva na gelovém materiálu, která nám zůstává po vytvrzení materiálu v lampě. Slouží nám jako vazební část na další materiál, takže pokud nechceme nehty pilovat, či nějak je upravovat, tak výpotek nestíráme a materiál na sebe neustále vrstvíme. Pokud chceme nehty pilovat, musíme výpotek odstranit speciální tekutinou cleaner.

 

Pokud ovšem chceme na zdobení použít například některý ze zalešťovacích pigmentů - což je například aurora, či mirror efekt je nutno použít bezvýpotkový gel.
Tím, že setřeme výpotek totiž neuděláme z výpotkového gelu bezvýpotkový:-) což je velmi častá chyba u našich zákaznic.

 

Jako bezvýpotkový gel můžeme použít Quick finish - což je bezvýpotkový lesk se štětečkem. Tento lesk je tvrdý a pevný, tudíž musíme dávat pozor na to, co dáváme pod tento lesk. Pokud totiž použijeme měkký materiál, či nějaké vyšší zdobení, může nám quick finish prasknout. Jako další produkt na zaleštění pigmentů můžeme použít i Rock laky, které jsou taktéž bezvýpotkové, nutnost je ale dodržet dobu polymeriazce 30sec. Poslední bezvýpotkový materiál, který máme v naší nabídce jsou quick color gely, což jsou speciální bezvýpotkové gely, které nejen že jsou absolutně pigmentované, takže kryjí již v jedné tenké vrstvě, ale lze s nimi i jakkoliv zdobit nehty - díky jejich perfektní konzistenci. Doporučujeme je použít i třeba na Ombre zdobení.

 

Pokud se rozhodnete použít jako zdobení mirror efekt, či auroru, je nutné povrch tohoto zdobení zafixovat výpotkovým leskem, ne použít opět Quick finish, protože by vzhledem k měkkosti pigmentů opět popraskat. Doporučujeme použít klidně jednofázový gel, či nadlak podlak č.80 z gel lakového systému
 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.