💅 Začněte prázdniny s letní slevu 20% na vše do 14.7! + Nové odstíny Rocklac 5ml nyní skladem!

Top coat – lesk i mat na závěr

Top coat je vrchní ochranný lak, který dokáže Vaše přírodní nehty zpevnit , dodat jim nádherný lesk a příp. i náležitě vyživit. Tyto laky slouží jako ochranný kabát jak nalakovaného, tak přírodního nehtu. Tyto laky se dále dělí na laky, které se vytvrzují v UV lampě a vrchní laky, které se vytvrdí na přirozeném světle.

Mezi klasické vrchní laky, které schnou samovolně, se řadí Mega Gloss, který je Vás oslní svým leskem a ochrání před poškrábáním. Dále pak Diamond coat, což je vrchní lak s perfektní tvrdostí, odolností a leskem. Pokud máte problém se žloutnutím Vašich nehtů, např. po návštěvě solária, výborně Vám poslouží Nail Sealer. Specialitou pak je 2D lak, který září na UV světle. Ten ocení především mladší zákaznice či milovnice diskoték, barů a party. Tento lak má gelovou konzistenci a působí 2D dojmem. Na denním světle je průhledný, lehce namodralý a pod UV zářivkou se krásně rozsvítí. Odstraníte ho klasickým odlakovačem, stejně jako všechny výše uvedené vrchní laky.  Pod UV lampu patří např. UV top coat 60 s – rychleschnoucí, který je velmi oblíbený především pro to, že ač se vytvrzuje v lampě, můžete ho odlakovat běžným odlakovačem. Díky tomu, že se vytvrzují pod UV lampou jsou mnohem odolnější, než ty laky, které schnou na přirozeném světle. Navíc dodají nehtu vysoký lesk.

V sekci Top coatů máme ale i gely, které se nanášejí štětečkem a vytvrzují se v UV lampě. Ty jsou skvělými pomocníky při závěrečné fázi gelových nehtů.  Především oceníte jejich nádherný lesk a odolnost.

Nabízíme zde bezvýpotkový QUICK UV top FINISH či UV gloss and gos výpotkem. Tyto vrchní gely však odstraníte jedině zpilováním. Tyto gely jsou již určené především na gelové nehty a slouží jako závěrečná vrstva. Stejně tak i Gel lak - podlak, nadlak je lesklý gel se štětečkem, který můžete použít nejen na Gel-laky, ale také jako lesk na gelové nehty. I zde se stírá výpotek.

Speciální vrchním gelem, který se naprosto liší od ostatních je Enii Matt Effect gel. Vytvrzuje se v UV lampě 2 – 3 minuty a pak se stírá výpotek. Tento transparentní gel Vám naprosto změní dojem klasicky lesklých gelových nehtů. Jinými slovy, pokud chcete změnu a možná i trochu vybočovat, zvolte matné nehty. Uvidíte, že Vás konečný dojem velmi příjemně překvapí. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.