💅Letní 20% sleva na vše nezlevněné! Zadejte kód: SUMMER20 Akce platí do 20.6.!

Oslava desetiletého výročí společnosti ENII-NAILS ve Valticích

 

Ahoj krásky,
 
v pátek 4. 12. 2015 jsem měla možnost zúčastnit se báječné akce, kterou bylo desetileté výročí společnosti Enii-nails ve Valticích.

Celá akce začínala už v devět hodin dopoledne, ovšem jak už tomu je nějaký ten týden, nic nestíhám tak, jak bych chtěla, a na místo určení jsem dorazila asi okolo jedenácté hodiny. Akce byla skutečně dokonale přichystaná. U vchodu do sálu probíhala registrace všech účastníků. Následovalo několik desítek perfektně přichystaných stolů sladěných do barev společnosti a nechybělo ani pódium s veškerou technikou, na kterém vše moderoval Aleš Lehký. Zpestřením byl i krásný foto koutek, společné focení všech zúčastněných, certifikát a nebo nádherný bílý šál s logem Enii-nails, které se skládal z kamínků.

Byla jsem moc ráda, že jsem přijela právě před začátkem ukázek pracovních postupů mistryně Evropy v nail artu Krisztiny Újvári, která s gely a štětci doslova kouzlila. Jeden papír na poznámky mi byl málo, jak jsem se snažila vše si pečlivě zapsat. Následoval oběd a po něm opět ukázka technologických postupů, ovšem tentokrát se jednalo o báječný Rocklac, Gel lak, modelaci nehtů na šablonku a představeny byly i nové enii week laky na nehty. Po krátké přestávce se svým uměním ještě jednou pochlubila Krisztina a po ní následoval zábavný program.

Asi tím nejočekávanějším momentem bylo vyhlášení otevření obchůdku s výrobky od enii nails, na které se vztahovala sleva 40 - 70%. K občerstvení byl připravený raut, po kterém následovalo vyhlášení tomboly. Asi těmi nejlákavějšími cenami byl welness víkend, mobilní telefon IPhone a hlavní cenou byl skútr.

Pokud šlo o zábavu, k vidění byl kouzelník, báječná cimbálová muzika Grajcar a k tanci udával rytmus DJ. Asi okolo desáté hodiny večerní dorazil tolik očekávaný Jaro Slávik, který se ujal role DJe a udělal tak za báječným večerem příjemnou tečku.

Celou akci bych zhodnotila jako velmi vydařenou a mně osobně na ni bylo velmi příjemně.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.