Oslava desetiletého výročí společnosti ENII-NAILS ve Valticích

 

Ahoj krásky,
 
v pátek 4. 12. 2015 jsem měla možnost zúčastnit se báječné akce, kterou bylo desetileté výročí společnosti Enii-nails ve Valticích.

Celá akce začínala už v devět hodin dopoledne, ovšem jak už tomu je nějaký ten týden, nic nestíhám tak, jak bych chtěla, a na místo určení jsem dorazila asi okolo jedenácté hodiny. Akce byla skutečně dokonale přichystaná. U vchodu do sálu probíhala registrace všech účastníků. Následovalo několik desítek perfektně přichystaných stolů sladěných do barev společnosti a nechybělo ani pódium s veškerou technikou, na kterém vše moderoval Aleš Lehký. Zpestřením byl i krásný foto koutek, společné focení všech zúčastněných, certifikát a nebo nádherný bílý šál s logem Enii-nails, které se skládal z kamínků.

Byla jsem moc ráda, že jsem přijela právě před začátkem ukázek pracovních postupů mistryně Evropy v nail artu Krisztiny Újvári, která s gely a štětci doslova kouzlila. Jeden papír na poznámky mi byl málo, jak jsem se snažila vše si pečlivě zapsat. Následoval oběd a po něm opět ukázka technologických postupů, ovšem tentokrát se jednalo o báječný Rocklac, Gel lak, modelaci nehtů na šablonku a představeny byly i nové enii week laky na nehty. Po krátké přestávce se svým uměním ještě jednou pochlubila Krisztina a po ní následoval zábavný program.

Asi tím nejočekávanějším momentem bylo vyhlášení otevření obchůdku s výrobky od enii nails, na které se vztahovala sleva 40 - 70%. K občerstvení byl připravený raut, po kterém následovalo vyhlášení tomboly. Asi těmi nejlákavějšími cenami byl welness víkend, mobilní telefon IPhone a hlavní cenou byl skútr.

Pokud šlo o zábavu, k vidění byl kouzelník, báječná cimbálová muzika Grajcar a k tanci udával rytmus DJ. Asi okolo desáté hodiny večerní dorazil tolik očekávaný Jaro Slávik, který se ujal role DJe a udělal tak za báječným večerem příjemnou tečku.

Celou akci bych zhodnotila jako velmi vydařenou a mně osobně na ni bylo velmi příjemně.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení